Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostrozna

La Grace Warszawa opinie

Polecane posty

Gość ostrozna

Czy jesteście zadowolone z usług salonu fryzjersko-kosmetycznego La Grace w Warszawie przy ul. Andersa ? Ostatnio pojawiają się często w Grouponie, ja skorzystałam raz z fryzjera i nie wyszłam niestety zadowolona. Zastanawiam się czy mój przypadek jest pojedynczym pechem czy nie ? Wykupiłam strzyżenie i układanie włosów za 80 zł. Dodatkowo można było skorzystać z 50% rabatu na pozostałe usługi. Więc na miejscu poprosiłam jeszcze o koloryzację. W cenniku pełen zabieg koloryzacji tzn. farba, strzyżenie i układanie kosztowała 240,00 zł. Na do widzenia przy kasie dostałam rachunek na łącznie 120,00 zł. Pytam dlaczego tak dużo skoro strzyżenie i układanie zapłaciłam już w grouponie (80,00 zł) ??? Na to fryzjer stwierdził, że "groupon to groupon, i on nic z tego nie ma, więc płacę 120,00 zł po uwzględnieniu 50% rabatu" Tak więc mój zysk z oferty groupona okazał sie ostatecznie stratą, bo za 200,00 zł wykonuję kompletną koloryzację ale nie jakimś CeCe tylko Inoa. A to jest duża różnica ... Pozdrawiam wiosennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
co prawda nic u nich nie robilam, ale dobrze ze Pani napisala bo czesto widze ich ofery, ja bylam u fryzjerki stylistki, ktora czesze gwiazdy i wydawaloby sie ze super, a tu niestety zawiodlam sie obciela mnie krzywo powycinala dziwnie tak te wlosy ze nic sie nie ukladaly no i tez dodatkowo skorzystalam z farbowania bo taniej, ale tak mi przyciemnila wlosy ze nie wygladalam dobrze zreszta komentarz mojego faceta: "Ladniejsza wyszlas niz przyszlas.." chyba mowi sam za siebie w koncu wczoraj poszlam do fryzjerki polecanej przez moja siostre i pluje sobie w brode, ze dopiero teraz to zrobilam!!! mam super fryzure fajny kolor i szlag mnie trafia, ze stracilam 2 tygodnie temu 140 zl!! i tak po tamtym cieciu i kolorze nie ma juz sladu na szczescie ale kasy tez juz nie, wiecej nie nabiore sie na te fryzjerskie kupony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeśli chodzi o fryzjera, to nie wiem, nigdy nie korzystałam. Korzystałam z gabinetu i jestem zadowolona robiłam zabiegi na ujędrnienie i likwidację cellulitu, a teraz robię depilację, w przyszłym tygodniu mam kwas, też się zastanawiam jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
kwas też był zrobiony OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również skorzystałam z grupona na strzyżenie i modelowanie. Pan, który się mną zajmował poświęcił mi ok. 5 minut. Miałam wrażenie, że nawet dobrze mi się nie przyjrzał. Włosy układają się nie najlepiej. Na sugestie, żeby jeszcze coś poprawił odparł, że będzie lepiej tak jak on już zrobił. Nigdy więcej nie pójdę, jestem niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo_asien
Wykupiłam groupona tylko dlatego, że był w cenie 39 za strzyżenie, modelowanie, stylizacja, regeneracja z sauną na włosy. Potrzebuje lekkiego odświeżenia i liczyłam trochę na tę saunę, bo wiem już, że na dobre strzyżenie w tym salonie nie mam co liczyć. Miałam okazję odwiedzić go ok 6 m-cy temu i powyższe, negatywne opinie potwierdziły się co do jednej: salon sprawia wrażenie stworzonego z dobrym zamysłem, ale nieudolnie - nie jest czysty, fryzjerki nieprofesjonalne, recepcjonistka zupełnie nie zachęcająca, wręcz bardzo niemiła, a kosmetyki wręcz tandetne. Panie zapowiedziały, że planują zakup sauny na włosy i pomyślałam, że to mogłoby być jedyne opłacalne rozwiązanie. Tymczasem zależy mi na czasie, a dzwonię niemal nieustannie kolejny dzień na oba podane nr telefonów, nikt nie odpowiada, choć sygnał jest normalny. Fryzura wymaga tylko odświeżenia, więc uważam, że usługę takiej samej jakości otrzymam w blokowym saloniku - przynajmniej atmosfera będzie milsza, a obawiam się, że regeneracja z sauną w La grace też może się okazać fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azura
Witam, ja zakupiłam kupon przez groupon na zabieg trójfazowy zabieg wyszczuplający i antycellulitowy z drenażem limfatycznym. Jeśli chodzi o mnie to byłam bardzo niezadowolona z usług tego salonu. Ustaliłam sobie telefonicznie 5 terminy pięciu zabiegów w odstępach które ponoć są konieczne by zabieg zadziałał. Na pierwszy zabieg przyjechałam 30 minut wcześniej, bo jestem spoza Warszawy, ale okazało się, że masażystka nie dotarła na czas. Potem przekonywano mnie, że zapisałam się na inną godzinę. Żenada! zrezygnowałam więc z tych terminów i ustaliłam nowe o innych godzinach. Niestety i to nie pomogło, przy każdym terminie masażu otrzymywałam telefon, że muszą odwołać zabieg lub go przesunąć. Przy 4 zabiegu już nie otrzymałam wiadomości telefonicznej tylko sms, że przykro im ale muszą odwołać zabieg. Nie zaproponowano mi innego terminu. Jak pojawiłam się w salonie to okazało się, że w kolejny wolny termin mają w sierpniu. Dość, że zabiegi nie odbywały się płynnie to nawet nie przeproszono mnie za to, że są problemy przy każdym zabiegu. Chciałabym dodać, że opis tych zabiegów jest nieprawdziwy. One nie odchudzają, rozbijają jedynie tkankę tłuszczową- efekt jest taki, że ma się mniejsze grudki na udach. Obsługa jest opryskliwa i czuję się tak jakbym była intruzem. Nie dokończę tych zabiegów, bo to strata czasu. I tak mogłoby się okazać że na 2 godziny przed zabiegiem znowu go odwołają. Szczerze odradzam ten salon. To strata pieniędzy i czasu. Ja próbowałam rożnych metod modelowania ciała i jak do tej pory to najlepsze było chodzenie na elektrostymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoxjunkie
Salon z daleka wydaje się prezentować ładnie jednak z bliska to tragedia, nie jest czysto, recepcjonistka bardzo nieuprzejma i nie dość, że się wywyższa to jeszcze jest opryskliwa. WIdać upływ czasu po ścianach i sprzęcie. korzystałam z wstrzykiwania botoksu i kwasu hialuronowego w tym salonie. Dodatkowo zapowiedziałam już w momencie zapisywania się na zabieg, że będę korzystała z oferty jaką oferował mój grupon(zniżka na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego o 65% taniej). Nie powiadomiono mnie, że za znieczulenie (krem emla) mam dopłacić 20 zł tylko bez pytania położono mi go na miejsce pod ostrzyknięcie kwasem (do czoła znieczulenia nie brałam, wystarczy zimny coldpack przyłożyć na chwilę lub wcale). Podczas kiedy znieczulenie miało niby zadziałać zostałam wyproszona z 'gabinetu' i czekałam na korytarzu. Dodam, że w tym czasie w gabinecie nic się nie działo, nikt nie wchodził. Drzwi były otwarte i widać było jak pani dr uzupełnia sobie jakieś papiery. Czekałam tak 20-30 minut, nikt się nie zainteresował i sama musiałam się przypomnieć, że jestem i czekam. Potem zrobiono mi zdjęcie (też bez pytania). I usłyszałam, że mogę już iść. Poprosiłam o chwilę bo chciałam się zobaczyć w lusterku. Po zabiegu poszłam zapłacić do recepcji za kwas i tu pani mnie zaskoczyła ceną..że za znieczulenie 20 zł no i za kwas 240 zł. Poprosiłam o cennik, który leżał na ladzie. kwas kosztował 600 zł. zniżka o 65 % to zniżka o 390 zł więc do zapłaty 210+za znieczulenie czyli razem 230 zł. Pani w recepcji dalej upierała się że zamiast moich wyliczeń 210 + 20 mam zapłacić 240+20. ona swoje i ja swoje. Byłąm cierpliwa i uprzejma i jednocześnie nieustępliwa. Pani w recepcji wyraźnie zdenerwowana mówi mi, że jej szefowa kazała mówić takie ceny i że ona będzie musiała oddać różnicę z własnej kieszeni. Odpowiedziałam, że to już ich sprawa jakie mają ustalenia. Ja kupiłam taką ofertę i więcej nie zapłącę niż jest wg tego co mam na gruponie. Tyle też zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem obsługa tego salonu jest bez zarzutu. Byłam 2 razy z kuponem, raz na manicure a 2 raz do fryzjera. Jestem bardzo zadowolona z każdej usługi. za 1 razem na recepcji byla Pani z białym warkoczem i moze rzeczywiscie nie byla jakas uprzejma, zapytałam sie czy moge skorzystac z rabatu na fryzjera ale nie dzisiaj tylko w innym terminie (rabat z kuponem w dniu realizacji kuponu) ale sie nie zgodzila, pomyslalam ok, to se kupie kupon na gruponie a ona bedzie musiala zaplacic gruponowi 50% jak nie chce zarobic. Manicure bez zarzytu, Pani bardzo miła, tylko lakier słabo sie trzymal na paznokciach, zaledwie 1 dzień wiec chyba słabe lakiery albo moje paznokcie juz takie są :/ 2 wizyta była juz z inna pania na recepcji, mieli opoznienie i kazali mi poczekac na fryzjera ale Pani poczestowala mnie kawą i wskazala miejsce gdzie moge gazety poczytac, zabieg byl z maska regenerujaca ktora pieknie pachniała wiec watpie zeby to byly jakies tanei i kiepskie kosmetyki. Byłam na małym strzyżeniu u Pani Kasi (taka Pani z krótkimi rudymi włosami) i jestem mega zadowolona, wyszlo tak jak chcialam (a rzadko mi sie to zdarza), Pani byla bardzo dokladna i miła, nie śpieszyła sie, troche ciagneła wlosy przy modelowaniu ale tego ciezko uniknac. jak za 50 zł to usluga warta swojej ceny, widzialam inne klientki ktore tez wychodziły z bardzo ladnie zrobionymi włosami, wszyscy byli uprzejmi i nie widzialam zeby ktokolwiek uzywal maszynki do strzyżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tym salonie, obsługa na poziomie salonu fryzjerskiego w Kenii...a nawet gorzej, bo chociaz w Kenii by sie usmiechneli, a tu ponuro i czujesz się na wstępie co pani chciała od nas....Ludzie jak cos otwieracie, uczcie obsługę uśmiechu, sympatyczności do klienta, bo klient po to przychodzi do was by sie odprężyć, zrelaksować, a nie dawać odczuć jak piąte koło u wozu. Salon z ogólnym haosem, każdy pracownik powinien miec swoje miejsce, a nie zbieranie się pracowników jak na sabacie czarownic w nie zamknietym pokoju gdzie widzi to klient który przechodzi do pokoju na zabieg na twarz, Troche harmonii i wiciszenia w tym salonie by sie przydało, a tak to wszystko wygląda jak w podrzędnym salonie u cioci Jadzi tylko ceny juz nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaz
Nie bardzo kumam czy Wy piszecie o tym samym salonie... La Grace, do którego ja trafiłam, nie jest może wypasiony i glamour jak Instytuty dr Ireny Eris, ale na Boga! Obsługa jest ok. Zabiegi w porządku, z terminami nie ma problemu (w sensie, że nie odwołują). Czysto i miło. Kalafior z ud (cellulit) mi schodzi... Dla mnie bomba! Byłam na 4 (z 5) zabiegach, dokupiłam kolejną serię i do tego maskę na biust. Za tę cenę (groupon) zabiegi i obsługa jest wręcz fenomenalna! Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweline
Kupiłam kupon na usuwanie zmarszczek botoxem po m-cu zmarszczki nie znikneły!!! Dodam że pani ala dr to chyba byla na jednodniowym szkoleniu z wstrzykiwania i ukończyła kurs, nie szkołę medycyny!!! Zaznaczę że już czwarty raz wypełniam zmarszki botoxem, u poprzednich lekarzy wszystko się znakomicie wypełniało, tutaj był źle wstrzyknięty botox!!! Odradzam omijajcie szerokim łukiem. Obsługa naburmuszona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z recepcji, zdaje sie Edyta, bardzo niemila i przede wszystkim niedoinformowana o zasadach Gruponu. Zamiast za swoja niewiedze przeprosic, perfidnie robi z tego atut zarzucajac klientom bledy. Tak poza tym kiczowaty wystroj, groteskowe greckie kolumny i na dzień dobry bezczelna recepcjonistka. jestem niezadowolona. ceny rowniez nieuczciwie zawyzone, zgadzam sie z powyzszymi internautkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również się zgadzam. Wykupiłam kupon na strzyżenie, farbowanie i regenerację keratynową. MASAKRA!!! Fryzjerka sprawiała wrażenie że nie ma pojęcia co robi, kolor wyszedł pstrokarty i nierówny, a o cięciu nawet nie wspomnę. Poza tym musiałam dopłacić 50 zł za koloryzację, bo bezczelna i opryskliwa recepcjonistka stwierdziła że moje włosy są dłuższe niż do ramion, mimo że nie są. Pani fryzjerka poczuła się winna, ponieważ nie poinformowała mnie wcześniej, że u nich włosy do ramion, to włosy krótkie i na koniec dała mi rabat na następne usługi, ale na pewno tam nie wrócę, nawet za darmo! Polecam wszystkim dziewczynom, które po wizycie u fryzjera chcą chodzić z workiem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali24
Witam! Byłam dziś na godzinowym masażu, który wykupiłam chyba w gruperze. Telefonistka ani miła, ani niegrzeczna. Ale ok. Umówiłam się tuż na następny dzień na godz.9 rano - może za dużo chciałam? Żeby znaleść wejście do salonu, to musiałam obejść cały budynek, ponieważ jak dzwoniłam na dwa podane telefony, to nikt nie odbierał. Poza tym wejście nie rzuca się w oczy i jak szłam szybko, to na pewno go minęłam. Młody masażysta, brunet, Robert zrobił mi masaż taki jaki chciałam - mocny, leczniczy - o taki prosiłam. Poprosiłam też, żeby wyłączył chrypiące w koncie radio, które nijak nie mogło złapać fali. Czułam się jak w salonie za czasów komunizmu. Nie w jak nowoczesnym, na wysokim poziomie salonie urody. Jak wychodziłam, to usłyszałam: "Choć no tutaj!" z chamską nieprzyjemną intonacją - gruba baba, blond włosy do ramion patrzyła złym wzrokiem. Co to za miejsce? Od teraz jak będę kupować kupony i gdzie kolwiek będę się wybierać - NAJPIERW BĘDĘ CZYTAĆ OPINIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaaaaa
A juz chcialam kupic groupona, ale po przeczytaniu tych komentarzy.. Wstrzymam sie i pojde do poczciwej starszej pani w bloku obok na podcinanie koncowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też żałuje, że przed zakupieniem kuponu nie poszukałam opinii o la grace na Internecie. Wykupilam masaż, w ofercie kilka do wyboru, min 'first touch' dla ciężarnych. Zaczęło się niewinnie, poczekałam chwilkę, pan zaprosił mnie do gabinetu (nawiasem mówiąc brak w całym la grace klimatyzacji - w środku lata, z suszarkami itp. Dotkliwie brak ten czułam). Gdy masażysta zapytał się jaki masaż wybrałam i powiedziałam, że dla ciężarnych zrobił wielkie oczy, chwile pauzy i powiedział: Dla ciężarnych...? (pauza)...... i jest pani w ciąży...? Gołym okiem widać było, że nie zna się na tym ale pan uparcie twierdził, że MASAŻE DLA CIĘŻARNYCH SA SZKODLIWE. Na moje pytanie, o to dlaczego w takim razie maja je w ofercie odp nie dostałam. Generalnie po ciężkich bojach pan wymasowal mi nogi i kark caaaaly czas gadajac. Do tego gadal w kółko o tym, że masaże w ciąży szkodzą. cala usługa trwała może z pol godziny (kupon był na masaż 60min) ale może dobrze bo nie muszę chyba mówić, że relaksu nie zaznałam. NIE POLECAM NIKOMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy więcej! .... raczej nie udzielam się w tego typu dyskusjach, jestem w stanie znieść naprawde wiele i zazwyczaj przymykam oko na niektóre rzeczy, ale to przeszło moje jakiekolwiek oczekiwania...chcę wspomnieć również że czesto chodzę do fryzjerów z gruponu itp. i pierwszy raz spotkałam się z tak niemiłą i dziwaczną atmosferą.... na wstępie recepcjonistka strasznie się wywyższająca (ok, może miała niedobry dzień- przymknełam oko na początek), po drugie konsultacja jaką farbę mi położyć odbyłaby sie może w 2 sekundach (nie żartuje) i nie chodzi tu raczej o znaniu się na rzeczy i perfekcjonizmie a o olewactwie...szkoda w ogóle to opowiadać... ponieważ miałam w zestawie farbę, strzyżenie i maskę...to biorąc pod uwagę fryzjerkę jaką mi przydzielono zrezygnowałam ze strzyżenia (poprostu się bałam, miałam wrażenie że obetnie mnie coś na lata 70-te) ... wg mnie trzeba zamykać takie zakłady, zeby nie naciagać ludzi na kasę...tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość la grace
Ja tez kupiłam kompleksowy pakiet z my deal na regeneracje strzyzenie i koloryzacje za 99 zł. I też nie wyszłam zadowolona, ludziom się nie mogłam pokazywac przez tydzien na oczy bo zamiast mi zakryc odrosty to miałam jasniejsze niz reszta włosów a do tego musiałam dopłacić dodatkowo 70 zł za koloryzacje na długich włosach, w efekcie koncowym zrobiła mi fryzjerka mycie rozjaśniajace zeby odrosty sie w oczy nie rzucały, wiec zaplaciłam za koloryzację której nie było. Nie polecam! szkoda kasy i nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kuponem trafiłam do kosmetyczki. Na pierwszy rzut oka się trochę przestraszyłam bo nie wygladała na super kompetentną, ale pozory mylą. Zabieg wykonany perfekcyjnie, skrupulatnie tłumaczyła mi co robi i nie oszczędzała na mnie niczego bo dalece wybiegła z preparatami poza to co obejmuje zabieg :D bede jej stałą klientka. Mam teraz wizyty co tydzień bez kuponów w super cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupiłam chyba grupera na zabieg BOTOXU w lwią zmarszczkę. Pierwsze wrażenie to naburmuszona i ważna recepcjinistka ( pani w wieku około 45-55 lat -trudno ocenić). Z obrażoną miną podała mi do podpisania arkusz, w który należało wpisać przeróżne dane, w mojej ocenie zbędne w takim przypadku. Ponieważ były to m.in. szczegółowe dane osobowe zapytałam, czy wpisywanie niektórych z nich jest konieczne i kto ma do nich dostęp. Powiedziała, że muszę wpisać wszystko, że to jest rodzaj karty tak jak w przychodni i ma do niej dostęp pani doktor i ona (recepcjonistka)/!!!/. Nie chcąc dalej drążyć ( jak np są przechowywane itp -mam prawo nie chcieć, aby ktokolwiekm miał do nich dostęp),uzupełniłam dane, bo bez tego jak mi powiedziano nie wyknają mi zabiegu... Za kilka minut poproszono mnie do gabinetu, z którego zostałam wyproszona, bo jak się okazuje, jeszcze jednego podpisu nie złożyłam - myślałam, że mogę to zrobić w gabinecie, jednak lekarz kazała mi wyjść na korytarz. Nie byłoby w tym może nic aż tak kłopotliwego, gdyby na korytarzu nie panował zupełny mrok, brak było krzeseł i stolika,musiałam więc przemieścić się znów w okolice recepcji i na siedzisku przy wejściu " dostudiować" treść i podpisać niemal na kolanie... To taki zgrzyt na wstępie, który jednak okazał się tylko przygrywką do całej reszty. Pani doktor mało sympatyczna(ponura podobnie jak recepcjonistka-chyba jakiś wirus), ledwie odpowiadała na moje pytania, a w gruponie zawarta byla konsultacja i porada dermatologiczna - sama więc powinna się produkować, a nie z łaski udzielać informacji - na takim zabiegu byłam pierwszy raz, więc chciałam uzyskać informację. W czasie zabiegu zrobiła mi tylko dwa nakłucia w lwią zmarczkę i zaproponowała wstrzyknięcie za promocyjną opłatą 150 zł botoxu w zmarszczki na czole.Ponieważ cena wydawała mi się atrakcyjna postanowiłam zaryzykować, jednak w tym wypadku zarówno zakup usługi podstawowej, jak i ten rzekomo promocyjny okazały się porażką - chyba wstrzykują tam wodę, bo od zabiegu minęło ok 4 tygodnie, a rezultatu nie ma wcale, zero jakichkolwiek zmian, mimo iż mam raczej płytkie zmarszczki. Lekarz poinformowała mnie,że efekt będzie za ok 3 tyg, gdy tymczasem wszędzie czytam, że efekt oststeczny ujawnia sie po 3 dniach...Lekarka nie omieszkała też mi wręczyć swej wizytówki z adresem prywatnej praktyki stomatologiczno-kosmetologiczneji, którą prowadzi na ul Kondratowicza. Jeśli leczy tak skutecznie zęby, jak wykonuje botox to nie dziwię się, że musi się wspomagać tego typu kosmetycznymi "fuchami". Reasumując - z tym La Grace, to ściema, na pewno nie polecę tego miejsca nikomu, ani sama tam już nie zawitam. Zero profesjonalizmu i dobrych chęci. P.S. Oczywiście nie mają terminala i polecają bankomat po drugiej stronie ulicy-żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że w tym salonie bardzi dużo zależy od tego, na kogo się trafi. Po przeczytaniu poprzednich opinii widzę, że ja trafiłam jednak bardzo dobrze. Wykupiłam 2 kupony do tego salonu: jeden na pedicure i jeden na ścięcie włosów z regeneracją w saunie. Umówiłam się tak, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i załatwić wszystko na jednej wizycie. Niestety w dniu wizyty, dostałam telefon z prośbą o przełożenie fryzjera na inny dzień, więc mój plan się nie powiódł, ale tragedii z tego nie robiłam. Na miejscu oczywiście na minus zaliczyłam kartkę na recepcji informującą o tym, że płatności można dokonać tylko gotówką. W dzisiejszych czasach, kiedy nawet pan, który przynosi kanapki u mnie w biurze ma terminal, coś takiego i to jeszcze w sporym jednak salonie, jest niedopuszczalne. Słynna pani z recepcji, no cóż, dla mnie była nawet miła, ale gdy dokonywałam płatności, weszła do salonu dziewczyna "z ulicy" i powiedziała, że rozpiął jej się jakiś opatrunek czy bandaż i czy może prosić o 2-3 wsuwki, żeby to naprawić, pani tylko burknęła: nie mamy. W salonie fryzjerskim nie byłoby wsuwek? No błagam. Jeśli chodzi o same usługi, to byłam zadowolona z obu. Fryzurą zajął się chłopak z czarnymi włosami, ścięty na irokeza. Był bardzo miły i poświęcił mi tyle czasu ile powinien. Po wyjściu byłam zadowolona, włosy były miekkie i dobrze się układały. Z pedicuru też byłam zadowolona. Usługa była zrobiona dokładnie i starannie. Pani na początku może niezbyt wylewna, ale potem ją zagadałam, atmosfera się rozluźniła i już sobie plotkowałyśmy. Posumowując: z salonu w obu przypadkach wychodziłam w dobrym nastroju, myślę, że tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ten ala burdel fryzjersko kosmetyczny kwalifikuje się do zamknięcia, tam pracują z łaską....podchodzą do klienta jak by mówili im dowidzenia wyjdz jak najszybciej i daj nam spokój!!!! Nie polecam, a pozytywne komentarze to chyba wystawiają same pracownice i właścicielka, by się ratować zamiast nauczyć się podejścia do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenn
Ten salon to głęboki PRL jeśli chodzi o podejście do klienta. Masakra. Nikomu nie polecam. Nie sądziłam, że są jeszcze takie salony w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNKA_klientka
a ja nie narzekam. Wykupilam masaz pleców (skorzystałam jakoś w czerwcu). Masazystą był młody mężczyzna. w fartuchu trochę wyglądał jak rzeźnik, ale powiem jedno... wymasował mi plecy swietnie. jestem mocno ze stresowana i jego masaż zdziałał cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slywia
Wykupiłam grupon na masaż dla siebie i dla siostry. Pani na recepcji bardzo niemiła, zero znajomości obsługi klienta, zero uśmiechu. CZekając na masaż miałysmy okazję przyglądać się pracy fryzjerek, które pracowaly apatycznie bez usmiechu i mało profesjonalnie - nie zamienię mojej fryzjerki na nikogo innego. Masaz nie trwał 60 minut, przy rezerwacji nie zapytano mnie jaki masaż wybieram, a na miejscu okazało się, że moge wybrać klasychny albo relaksacyjny bo np kamienie trzeba nagrzać wczesniej.... zamiast relaksacyjnej muzyki mało rekalsacyjne reklamy w radio, Pani masazystka była ok, jednak drugi raz bym się do niej nie wybrała, siostra trafiła lepiej i była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
ja raz korzystalam z oferty zabiegu na twarz, dostepnej w jakiejs promocji (katalogu), nie polecam tego salonu, pierwsze moje wrazenie jak tam weszlam (wystroj i recepcja) - cos obskurnego, zabieg godzinny wykonany od niechcenia przez jakas pania ok. 50, ktora do konca nie jest wykwalifikowana, pomyslalam sobie, ze to moze byc pralnia brudnych pieniedzy, bo nie wiem jak oni na siebie zarabiaja, mnie to miejsce przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.M.G. jestem przerażona moja zbliżającą się wizyta :( tak bardzo kocham swoje włosy :( mam nadzieje że mój komentarz po wizycie będzie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dzisiaj własnie skorzystałam w salonie La Grace z kuponu wartego 49 zł na 1 h zabieg wyszczuplajacy(ampułka,ultradźwięki, masaż) u Pani Ewy.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu.Gabinet z wyglądu może ma już czasy świetnośći za sobą, niemniej obsługę Pani Ewy oraz sam zabieg uważam za rewelwcyjny w stosunku do jego ceny.Kupując ulgowe kupony trzeba mieć świadomośc pewnych niedogodności , nie będzie to gabinet Ireny Eris. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo, miałam kupon na wizyty ale mi pięc wizyt przepadło bo nie dostarczyłam im fizycznie kuponu! Rany a ponoć żyjemy w nowoczesnym świecie - ale papier musi być! i Tak 350 zł poszło się jeb.... Co za patafiany nawet nie próbowali mnie przeprosić za to że teraz już nie mogą rozlczyć kuponu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×