Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena 1985

ładna tania bielizna, gdzie?

Polecane posty

Gość lena 1985

Gdzie mogę dostać ładną koronkową bieliznę, w niezbyt drogiej cenie, o dość nietypowych rozmiarach? Stanik 65 D...mam starszne problemy ze znalezieniem dobrego stanika...albo nosze za luzne albo za ciasne w miseczkach...chciałabym miec normalny biust, ale na operacje zmniejszenia mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Samancie z tego co wiem można zamówić wybrany rozmiar, jak go akurat nie ma w sklepie (Samanta specjalizuje się w dużych biustach), widziałam jak raz taka jedna pani gruba z dużymi cyckami zamawiała. Tam nie są jakieś super tanie, ale na pewno tansze niż w linku powyżej.... Bodajże jakieś 50-100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmniejszenia??? Oszalałaś dziewczyno??? masz jakieś 70 cm pod biustem, 84-86 w biuście i Ty chcesz cos zmniejszać? A biust masz bardzo TYPOWY, 90% dziewczyn wciskających się w 70-75A/B powinno nosić 65-60 D/E/F. Tu sa ciekawe sklepy, w dobry biustonosz warto zainwestować: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Tylko że ja mam drobna figurę. Zmierzyłam sie też dokładnie i mam 68 pod biustem i 90 w biuście...Niestety po tabletkach anty. jeszcze sie powiekszył...Skorzystam z waszych rad, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Dokładnie tak, w staniku wyglada podobnie, choc ciut wiekszy...ide przeczytac ten artykuł. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do best_bra
a jaki rozmiar dla kobiety 80-81 pod biustem i w biuscie 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meltemi
zobacz rowniez tu http://tnij.org/ajui. nietpowy sklep, ale bielizne ma. moim zdaniem ladna. jestem fanka xczarnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaaha
O... tchibo-spam (płacą wam za to?), równie żałosny jak rozmiarówka tej bielizny : przypominam, że dziewczyna potrzebuje 60F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehehe
bardzo smieszne. w tesco tez jest bielizna. to ze to tesco nie oznacza, ze jest beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalle
Ale na kontri nawet obwodów 65 nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie warto, Allesy to straszne rozciągliwce są - obwody się rozciągają o 15 cm i więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
ładna i tania bielizna nie koniecznie oznacza dobrej jakości. Jeśli chodzi o biustonosze to ja wolę zainwestować w coś co będzie dobrze trzymało mój biust i stylowo wyglądał oraz nie zniszczy się po 3 praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holachica
Ja jestem tego samego zdania. jeśli chodzi o butę jeansy i bieliznę to wolę zapłacić troszkę więcej i mieć coś porządnego. Z polskich marek to według mnie nipplex ma całkiem dobre modele. Przynajmniej od nich stanik dobrze trzyma mój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona wyborami
best bra ma racje :( ja polskich producentów takich jak alles gaia kris line staniki dobrze dobrane rozmiarowo do pierwszego noszenia i prania nosiłam , za jakis czas nadawały się na smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco24
a sprawdzałaś już Lupoline? kupiłam już jakiś czas temu 2 biustonosze tej firmy i po wielu praniach nie zmieniły swojego kształtu, ani koloru, do tego na prawdę dobrze leżą :) Polecam również sklep http://ekskluzywna.pl mają tam spory wybór i fajna bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
coco24, nie wiem jaki tam mają wybór, bo nigdzie nie ma wyszukiwania wg rozmiaru. Przestań więc spamować tym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetMadness
Hmm, możesz zajrzeć na stilago.pl - od czasu do czasu w ich serwisie pojawiają się wyprzedaże włoskiej bielizny (teraz chyba nawet jest cała seria Roberto Cavalli), a tam są bardzo zróżnicowane rozmiary, poza tym jakość bielizny jest nieporównywalna do tej, którą można kupić w normalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś chyba nie zrozumiał
przestańcie spamować ,droga tandeta nic po za tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz płacić duzo, to polecam esotique; ja noszę 65D (i to jest dość drobny rozmiar!) i zawsze kupuję tam, mają naprawdę duży wybór; staniki do 100 zł, ja poluję na wyprzedaże, wtedy kupujeokoło 4- staników po ok. 30-45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×