Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ładna ,zgrabna ,wykształcona ,poważna a jednak zawsze sama

Polecane posty

Gość gość

ładna ,zgrabna ,wykształcona ,poważna a jednak zawsze sama ,cierpiąca na samotność ,jak to zmienić ,czy coś ze mną jest nie tak ? może jakies rady macie do mnie ,jak to zmienić ,chcę się w koncu zakochać :/ a jakos mam peszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oksymoron :D Takie jak wymieniłaś zawsze mają wzięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale dziś kazdemu na sexie tylko zależy jak widzą ,ze nie łątwa to sb dają spokój,ja nie mam się zamiru bzykać z pierwszym ,lepszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oksymoron smiech.gif Takie jak wymieniłaś zawsze mają wzięcie. PS chyba nie w dzisiejszych czasach mają wzięcie ....dziś kazdy facet idzie na łatwiznę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie interesuje sex dla mnie to cos glebszego a nie jakies plytkie mechaniczne odruchy najchetniej to zwiazalbym sie z dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz ;-) ,ze z dziewicą hehe ......:-) coś nas łączy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ty się za taką masz nie znaczy, że faceci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ty się za taką masz nie znaczy, że faceci też co masz na myśli ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzyFacet999
przepraszam ale co nas łaczy bo nie rozumiem napisalem szczerze ze chcialbym czego emocjonalnego a 1 raz jest bardzo emocjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie szczerze łatwe nie intresuja :) przeraza mnie jesli moge cos w szybko osiagnac a z dziewica móglbym przezyc naprawde cos emocjonalnego 1 raz jest bardzo emocjonalny a emocje sa w stanie polaczyc ludzi na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ===>>Duzyfacet999 gdzie takie ludki jak Ty się osadziły na Planecie to ja nie wiem :-)przecież Tacy już wygineli a jednak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zbyt dużó zdrobnień używasz i kreujesz się na kogoś kim nie jesteś? Boże - napisz po prostu, że w tym pytaniu szukasz faceta i tyle. A nie piszesz farmazony przedstawiając się w superlatywach, jakbyś sama nie wiedziała dlaczego nie możesz znaleźć faceta... Przecież skoro jesteś inteligentna to powinnaś mieć tą swiadomość, co w Tobie jest nie tak... sama sobie przeczysz. Może to charakter? Ja mam podły charakter, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzyFacet999
gość dziś do ===>>Duzyfacet999 gdzie takie ludki jak Ty się osadziły na Planecie to ja nie wiem usmiech.gif przecież Tacy już wygineli a jednak oczko.gif skoro twierdzisz ze taki gatunek jak ja wyginal to moze znajdziesz mnie pewnie w jakims rezerwacie :) na terenie polski pewnie sie ukrywam w jakiejs jaskini albo w glebokim lesie w jakims Borze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zlych charakterów tylko sa ludzie ktorzy nie sa dopasowani do siebie albo nie umieja podejsc odpowiednio do 2 czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jesteś ?? może jakaś kawcia?hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede pisal na ogole skad jestem jezdze po calej polsce wlasciwie ostatnio po calej Europie wrocilem z Angli kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze sama? To zj****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dlatego że poważna i wykształcona faceci lubią ciągle chichoczące pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszesz, ile masz lat, ale jak patrzę po znajomych, to jest wiele takich kobiet, które są naprawdę świetne ale są same, bo... nie ma dla nich odpowiednich partnerów, po prostu. Panowie w dzisiejszych czasach dają sobie naprawdę na luz i mało od siebie wymagają, za to od kobiet - oooo, wszystkiego. Kobiety za to w siebie inwestują, są ogarnięte, wiedzą czego chcą. Jeżeli jesteś po 30-tce, to dodatkowo, najlepszy towar jest już przebrany :) i ci nieliczni sensowni są zajęci, a ci, co zostali na rynku, to szkoda gadać. Trzeba szukać, najlepiej trafić na jakąś perełkę z odzysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dlatego że poważna i wykształcona faceci lubią ciągle chichoczące pustaki a jak myślicie faceci boją się być z takimi ambitnymi i obrotnymi kobitkami ,nie ukrywam ,ze mam gadane ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka777 dziś nie piszesz, ile masz lat, ale jak patrzę po znajomych, to jest wiele takich kobiet, które są naprawdę świetne ale są same, bo... nie ma dla nich odpowiednich partnerów, po prostu. Panowie w dzisiejszych czasach dają sobie naprawdę na luz i mało od siebie wymagają, za to od kobiet - oooo, wszystkiego. Kobiety za to w siebie inwestują, są ogarnięte, wiedzą czego chcą. Jeżeli jesteś po 30-tce, to dodatkowo, najlepszy towar jest już przebrany usmiech.gif i ci nieliczni sensowni są zajęci, a ci, co zostali na rynku, to szkoda gadać. Trzeba szukać, najlepiej trafić na jakąś perełkę z odzysku usmiech.gif Anetka jestem przerazony tym co piszesz wyglada na to ze jestes oderwana od rzeczywistosci i nie znasz zycia widac ze opierasz sie na samych sterotypach i niczego wiecej w zyciu nie znasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee ,jestem lekko przed 22 ale jak na swój wiek jestem bardzo poważną dziewczyną ,myślacą poważnie o życiu ,nie mam pstro w głowie , jak moje koleżanki ,które tylko mają niewyparzone buzie ,no ale cóż taka to zawsze znajdzie kogoś ,a ja mam zawsze pecha :/ nie ukrywam ,chciałabym mieć kogoś też poważnie myślącego o życiu ale cięzko w dzisiejszych czasach o takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zarozumiała, a ludzie czegoś takiego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×