Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

skutecznosc jak przy tabletkach a przy tym zdrowo!!!! tylko ta cena:( zastanawiam sie nad kupnem.... moze,ktoras z Was stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangustunia
Bioself jest tańszy a działa na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Lady-comp i jest super. co do bioselfu to .........94% skuteczności to za mało jak dla mnie a poza tym to nie ta liga lady-comp ma wiecej zastosowań jest dokładniejszy i wygodniejszy w użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
dowiem się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady-Comp daje ogromne korzyści zdrowotne i utrzymuje naturalne funkcje organizmu. Urządzenie nie wywołuje żadnych efektów ubocznych jak inne środki takie jak pigułki. Lady-Comp pomaga zapobiec \"estrogenowej dominacji\", która prowadzi do wielu chorób włączając w to udokumentowany 66% wzrost ryzyka zachorowalności na raka piersi. Niektóre dane naukowe wnoszą o wciągnięcie estrogenu na listę czynników rakotwórczych. Dominacja estrogenowa może odgrywać rolę w zaburzeniach menstruacji i/lub owulacji. Czy masz nieregularne i długie cykle, często bezowulacyjne? Jeśli tak, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój problem jest związany z brakiem równowagi hormonalnej. Jeśli to możliwe powinnaś zlikwidować wszelkie znane czynniki zaburzające regularność cyklu przed zastosowaniem Lady-Comp tak, aby zoptymalizować jego działanie. Żadna kobieta nie musi obciążać swojego zdrowia ani życia seksualnego innymi metodami antykoncepcyjnymi, kiedy jest tylko około 6 dni - 5 dni przed i 1 dzień po owulacji - kiedy może zajść w ciążę. Lady-Comp został zaprogramowany, aby identyfikować dokładnie czas owulacji. Wiarygodność metody antykoncepcji jest obliczana według indeksu Pearl\'a: jeśli 100 kobiet stosuje metodę antykoncepcyjna przez rok i 1 z nich zajdzie w ciążę to indeks Pearl\'a wynosi wtedy 1.0. Lady-Comp jest małym komputerem i jego skuteczność jest na poziomie wartości indeksu Pearl\'a 0,7. Klinicznie testowane Prof. Dr G. Freundl jest konsultantem w Klinice Ginekologicznej Szpitala Miejskiego w Dusseldorfie. Oto cytat z jego raportu: \"ponieważ urządzenie biorze pod uwagę wiele różnych sytuacji, wierzę, że jest to bardzo dobra i godna polecenia alternatywa dla par, które nie chcą ingerencji w naturalne funkcje organizmu.\" Funkcjonowanie: raz dziennie po przebudzeniu, należy umieścić sensor pod językiem na 60 sekund i zmierzyć temperaturę. Naciśnij okrągły przycisk i spójrz na wyświetlacz: zielone światło oznacza dni niepłodne, czerwone dni płodne (jest też żółte światło, które pojawia się w czasie pierwszego użycia Lady-Comp lub po długiej przerwie). Łatwe w użyciu: kiedy wyjmiesz Lady-Comp z oryginalnego opakowania data i czas są już ustawione. Musisz tylko ustawić czas alarmu budzika, który będzie Cię budził następnego dnia. Lady-Comp pasuje do każdej damskiej torebki. Lady-Comp waży tylko 200 g, ma 3 cm grubości i 14 cm średnicy. Urządzenie może być zasilane zasilaczem lub baterią. Zasilacze dostępne są we wszystkich odmianach w zależności od kontynentu. Taka inwestycja się opłaca! Raz zapłacisz za Lady-Comp i to wszystko. Nie ma dodatkowych kosztów. Co więcej, te nowoczesne urządzenia posiadają długą żywotność dzięki ich energooszczędnej technologii. Nie ma powodu, aby zaprzestawać użycia urządzeń tak długo jak potrzebna jest kontrola urodzeń. Oprócz tego Lady-Comp może być zmienione na Baby-Comp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
http://www.metodynaturalne.pl/index.php (trzeba skopiować) ja czytałam dokładnie... metoda dobra dla ludzi o w miare regularnym trybie życia... bez częstych strsów i wyjazdów, wstających o zbliżonych porach... niestety dla mnie odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
a... jeszcze interesowałaby mnie ta skuteczność... ktoś wie przy jakiej częstotliwości stosunków seksualnych jest wyznaczana... tzn czy ta skuteczność 0,7... to jest jeżeli dana kobieta kochała się codziennie oprócz tych 6 dni? nigdzie tego nie podają... a to chyba dość istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyyyyyy
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
ja rozumiem... wstrzemiężliwość...no albo w tych dniach prezerka ;) - płodnych oczywiście... jeżeli ktoś pisze oficjalnie w info o produkcie... że w ciągu roku mniej niż jedna kobieta na sto zaszła w ciąże przy takiej metodzi... to chciałabym wiedzieć, jak często te badane kobiety uprawiały seks... no bo jak np 1 na 2 tygodnie... to mim zdaniem wynik jest kompletnie nie miarodajny... dla mnie... bo ja chciałabym np raz na 2 dni... a to znacznie zmienia postać rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma lady-comp i uprawiam sex tak często jak mam ochotę a mam często. skuteczny jest na pewno a indeks Pearla określa się przy pewnych założeniach również takich że uprawia się sex regularnie!! co do regularnego trybu życia to ja do takich nie należę i lady-comp nie wymaga ode mnie. nie trzeba wstawać o tej samej porze bo ma się 6 godzinny limit, można często wyjeżdżać (co robie cżęść mojej pracy)!! przeczytałam tę stronę i nie wyczytałam tego co podaje ciekawaaa - rozumienie tekstu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia250
a ja mam lady-comp i jest supcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a dlaczego kupilyscie Lady-Comp a nie Pearly?jest tanszy,wiec sie zastanawiam:) wiecie czym sie roznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
co to znaczy uprwiać seks "regularnie"?? dla jednych regularnie to 2x w tygodniu dla innych 2 x dziennie? nie można precyzyjniej...?? co do rozumienia... " W przypadku pracy w systemie zmianowym należy tak ustawić alarm i limit czasowy pomiaru temperatury, aby był on dostosowany do czasu snu. Pomiaru należy dokonać po przebudzeniu." co jeżeli te jest to na tyle nieregularne... że często nie mieści się w 6 godzinnym marginesie? "Jeśli użytkowniczka zbudzi się po zakończeniu limitu czasu pomiaru, wtedy pomija w tym dniu pomiar temperatury....i dalej.... Dlatego w czasie przeziębienia lub przyjmowana leków należy pominąć pomiar temperatury w tych dniach." co jeżeli, taki sytuacje będą mieć miejsce kilka razy w tygodniu? czy z takimi brakami urządzeni będzie działało poprawnie? i dalej "W przypadku podróży do innej strefy czasowej istnieje możliwość zmiany daty i godziny w Lady-Comp/Baby-Comp na czas lokalny. W dniu podróż nie należy dokonywać pomiaru temperatury." co jeżeli zmienia się strfey powiedzmy 2x w tygodniu? Na te pytania NIE MA TAM ODPOWIEDZI... stąd moje wnioski co do W MIARĘ tregularnego trybu życia no i najbardzij nurtujęce mnie pytanie, co zrobić jeżeli rano uprawiało się seks (lampka była zielona) a po kilku godzinach pojawia się śluz płodny?? czy wtedy powiecie... że po prostu miałam pecha... bo mnie taka odpowiedź i poziom pewności nie zadowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.... dlatego chce porozmawiac na ten temat,bo pieniazki sa bardzo duze...:( nie zazywam juz tabletek,a gumek nie cierpie,dlatego szukam:) dzieki za postawione pytania ciekawskaaaa,ale kto nam odpowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regualrne współżycie to również co drugi dzień jak i codzień jak zmieniasz strefę czasowoą 2x w tygodniu to zmieniasz 2x czas i pogratulować możliwości!! zielona lamka rano daje zielone światło do natepnego pomiaru a urządzenia mają w pamięci dane o długości życia plemników w płodnym śluzie i dlugość życia jajeczka więc nie ma zonków ;)) ruda 72 fajnie ze się znów odzywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
a co z lukami w pomiarach... jeżeli jest ich 2, 3 w tygodniu... to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda72
To fakt nie za czesto sie wypowiadam. Ale jestem z Wami caly czas. Pozdrowionka Dzusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda72
Kupialm go na tej stronce, ktora polecilam wczesniej. Mialam szczescie bo byl wtedy na promocji wiec zaplacilam troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ruda72 c do luk w pomiarach to lady-comp świetnie daje radę z nimi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak luki w pomiarach powyżej 5-6/ cykl to masz wtedy więcej czerwonych dni ale to też zależy od tego kiedy te luki występują w jakiej fazie cyklu. generalnie to mierzenie tak w nawyk wchodzi że trudno pominąć ja dodatkowo używam do jako budzika :) a jak nocuję gdzieś poza domem i nie mam go ze sobą to nie ma tragedii jak pisałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się dość często przydarza brak pomiaru szczególnie po imprezach bo wtedy nocuje u kumpeli ale dla lady-comp to żaden problem i pracuje ok pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
kurcze... a nie możecie zamienić tych stwierdzeń "regularnie " czy "dość często" na LICZBY? jak mam wydać prawie 2000zł na coś co potem może zostać kolejnym gadżetem... to mi się nie uśmiecha... chciałabym konnkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam ci wcześniej że urządzenie zawsze działa poprawnie i skutecznie! jak nie ma pomiarów temperatury to zwiększy ilość dni czerwonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa
ale nie o to chodzi... wiesz to, że mniej więcej tydzień przed okresem mogę się kochać bez zabezpieczenia... to ja wiem i bez komputera... wydaje mi się, że każda kobiea, która choć trochę obserwuje swój organizm to wie... chodzio to... żeby urządzenie się zwracało :) czyli żeby ta liczba dni płodnych była ograniczona powiedzmy do 6-10... tak jak w opisie! więc pytam jaka musi być ta regulerność stosowania urządzenia aby taką skuteczność pomiarów otrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×