Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Siadając na czerwonej kanapie-najpiękniejszym tyłkiem kafe:D czekam, aż wkroczą najzgrabniejsze nogi wraz z ponętnymi cyckami, a za nimi nasi męscy...tak tak Panowie-bez was nie otwieramy...szampana:P I według życzeń-zakładam nogę na nogę, odrzucam kosmyki z twarzy i tymi patrzącymi z avataru ustami oświadczam...przyszłam zrobić Wam dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserze :) skoro zamierzasz zdjąć spodnie...powiedz och powiedz, że nie tylko kawa Ci stanęła:D Lubię...nie zapominaj gdzie jesteś...kobieta nie kobieta-czy to ważne???:D achh mogę poczuć się spełniona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi sie dowlekly :) i teraz zzuce szpilki po calym dniu.... pusz, wypinanie tylka sluzy rowniez jako cwiczenie miesni.... giovanni przeszedl samego siebie dzisiaj ;) az musialam sie powstrzymywac by talerza nie wylizac.... tak smaczne bylo to 3tygodniowe prosie z rusztu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he dzieki dziewczyny naprawde mi humor poprawilyscie jestescie kochane ae do kiedys jeszcze ..............jeszcze do kiedys buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wymownie zalozonym:rozlozonym nogom zdobylam kilka dobrych przepisow... jednak prawdziwi wlosi sa tak prosci w budowie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az sie wroce poes skarbie nie szalej < koncu ja ci u wlocha nie kazalem po stol wchodzic i spodni mi rozpinac a ze sasiednia matrona sie zbulwersowala??? tez bys sie zbulwersowala jak bys z piatka dzieciakow byla i taka akcje w restauracji zobaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, kociak, mloda, wyczytala w jakies gazetce typu "brawo", ze sposob w jaki chlopak w gaciach nosi penisa, mozna sprawdzic wiedzac czy jest prawo- czy leworeczny... mama sprawdzila 😴 i sie zgadza ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, ze logiczne... ale jak tak sie dluzej zastanowic, to czesto, takie glupie zgaduj zgadula, z niby prostymi i logicznymi odpowiedziami, mowi nam wiecej o ludziach, ktorzy nas otaczaja niz bysmy chcieli :) zreszta, wszystkie te analizy psychologiczne oparte sa na analizje habitatow z zycia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przepraszam pana, że się tak gapię w pana rozporek, ale przeprowadzam wnikliwą analizę i próbuję zgadnąć, czy jest pan prawo czy leworęczny":D chciałabym zobaczyć minę jakiegokolwiek "pana" po takim tekście :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×