Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Miał być epilog...ale to nie przeszkadza temu, żeby nowe rozdziały tworzyć, a tamten przerzuci się na koniec;-)trochę daty się nie będą zgadzać, ale cóż...w końcu każdy artysta, to mały wariat-nie musi się przystosowywać:-P (grunt to umieć się z wszystkiego wytłumaczyć i usprawiedliwić):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały wariat? :D Hmm lubię artystów, którzy mają (są) troszkę większe, szalone palety barw i pędzle :D Dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio jedna niedoróóchana dóópa zakłada jeden temat na 3 dni.Zatem wniosek można z tego wyciągnąć taki; że nie jesteś niedoróóchana. Ale mogę się mylić. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam Pusz :) Przecież Ona tylko Twoja jest (jak Cię będzie chciała oczywiście :P ). A nasza miłość to taka siostrzana. Co w rodzinie to nie zginie i takie tram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku, ja nie pamiętam Twojego nicka, ale witam kimkolwiek jesteś :) Wpadłam pogadać z dziewczynami, ale gdzieś je wywiało chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jednak jesteście :) Witaj cieplutko Lubię (jak się wstawia usta?). Of, a obgadywałeś źle czy dobrze? Doktorku, mam nadzieję, że kotów nie darliśmy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, chodziło mi o emotkę, żeby Ci cmoka na przywitanie wstawić :) Zapomniałam jak się robiło te kwiatki, łapki i całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, proszę Foxy:-)jak miło Cię widzieć:-) a usta robi się tak [usta ] tylko bez spacji:-) Pusz:-)normalnie jestem pod wrażeniem:-P prawie jak rycerz;-) to że trochę nie doczytałeś, to nieważne, nieważne:-D to faktycznie chyba miało być komplementem, choć niezbyt wybrednym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czwóreczko 👄 Kiedyś pomachałam Wam na jakimś temacie z pomarańczy "lisica bez logowania" ale nikt nie zauważył. Miło znów widzieć znajome nicki. Choć miałam obawy, czy tu włazić. Chyba nie ma szans uniknąć hejtu na ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój Lady Wadera i tak zalatuje od Ciebie Wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby zmieniłam futro? W sensie nicka? No cóż, zawsze miałam na forum tylko jedno swoje lisie futro i nigdy nie bawiłam się w przebieranki, ale jak znam tych wszystkowiedzących, to i tak ich nie przekonam. A z drugiej strony... milo wiedzieć, że nie zapomnieli o lisicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszko :) dzisiaj bede sie z toba calowala publicznie.. 👄 ... dla odmiany ;) lady :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany i jak widzę po temacie z góry listy ubrali mnie w futro, którego nie lubią bardziej, niż nie trawili mojego. Chyba moja lisia doopa nie ma tu czego szukać. Witaj Fridziu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×