Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BridgetJ

Łańcuszek na kostce...

Polecane posty

Dziweczynki mam pytanko: co oznacza noszenie łańcuszka na kostce?? Proszę o odpowiedź... :) bo ja noszę i spotkałam się z niewybrednymi żartami na ten temat... Piszcie kobitki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam ze szkoly sredniej to jak nosisz lancuszek na lewej nodze to jestes dziewica a jak na prawej to nie. Albo odwrotnie. Ogolnie mi lancuszki na nogach kojarza sie z taka pania ktora stoi na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia86
dla mnie to obciach na maksa! kojarzy mi sie z k..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego u nas sa takie skojarzenia .. byłam w azji, byłam na południu europy .. tam właściwie wszystkie kobiety dziewczyny noszą łańcuszki na nogach .... na opalonej skórze wyglada to świetnie. mi się bardzo podoba. i nic a nic to nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie kojarzy się z lesbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
subtelny łańcuszek na opalonej nodze wygląda bardzo ładnie...a te wasze skojarzenia są śmieszne :-P. Łańcuszek na nodze..z panią stajacą na ulicy, lesbijką, hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
mi się to bardzo podoba, gdybym miała wysokie podbicie, smukłą kostkę z zaznaczonym ścięgnem, na pewno bym nosiła a jak ktoś dopowiadałby sobie jakieś znaczenie tego łańcuszka, jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem,może ja się nie znam, ale taki gadżet to był hicior z 7 lat wstecz...z całym szacukiem dlapań,które ozdabiająw ten sposób nóżki,mnie jakoś nie widzi się ta ozdoba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczkaaaaaa
Tiaaa... Oblecha i siara :) :D to są takie teksty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotknow
Tak, tragedia... kompletnie mi się to nie podoba... Mój były kupował łańcuszek na nogę swojej mamie- to wyraża wszystko...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
zawsze sie czepiacie o wszystko, jak komus sie podoba łancuszek na noge, pierscionek na palec czy kolczyk w nosie to kazdego sprawa. jak w tym czuje sie dobrze to niech nosi jakby kazdy na ulicy wygladał tak samo to byłoby nudno sezon letni jest u nas krótki wiec pewnie dlatego tak masowo laski przyozdabiaja swoje ciała róznosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie bardzo podoba, szczegolnie jesli jest na zgrabnej i opalonej, kobiecej nozce. Pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaa
skojarzenia z lesbijkami? przepraszam czy ta osoba co się wypowiadała, miała jakieś doswiadczenia w tym zakresie? bo dla mnie by to nie przysżło do głowy :o ja tam noszę i mi sie podoba :) tak samo jak na ręce, szyji itp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybralam cie z posrod milionow
kuzwa jak komus sie podoba to moze mowic a jak nie to ma sie zamknac? Boze co za ograniczenie.. lancuszki kojarza mi sie z dzi..ka. koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
ależ jesteś ograniczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flaque
Kuźwa też niektórzy mają najechane w tych głowach... czy łańcuszek na kostce ma dziewczyna to zaraz dziwką ma być czy co?? Co niektórzy żyją chyba dziejami prababci...We Francji czy Hiszpani dziewczyny i kobiety noszą i jakoś nie są tymi Waszymi KU...MI!!! Każdy ma swoje zdanie i tyle,wkońcu wolny kraj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretyk
gorąca dyskusja, więc sądząc po temperaturze tej dyskusji nasuwa mi się teza, że taki łańcuszek na kostce na pewno oznacza, że kobieta jest nowoczesna, nie przejmująca się gadaniem kobiet rodem z moherowych beretów a co za tym idzie jest zapewne nowoczesna i seksi łańcuszek dodaje jej uroki oraz pikanterii, bo przyznacie : łańcuszek na nodze jest sexi? prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skojarzenia skojarzeniami
ale te lancuszki sa po prostu tandetne-moze dlatego kojarza sie wam z prostytutkami zreszta niedlugo kobiety beda chodzic jak choinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany po prostu
łańcuszek na nodze jest biżuterią czysto kokieteryjną, wręcz prowokacyjną. Nie wiem do końca czemu tak jest ale skądś muszą nasuwać się te skojarzenia. W przyrodzie nic nie dzieje się bez przyczyny. To tak jakbyś ubrała spódniczkę mini i szpile i się dziwiła czemu mają Cię za dz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie jest znaczenie
Łańcuszek na kostce oznacza gorącą, chętną, dostępną kobietę poszukującą sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebleble
indywidualna sprawa jednemu sie podoba innemu nie ;P koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancuszek
nosze lancuszek na kostce -nie uwazam sie za chetna a tym bardziej za glupia laske. lancuszek o tym swiadczy? cos takiego. tak jak wlosy pomiedzy palcami u facetow, ze sie niby masturbuja. jakis nonsens. jak dla mnie lubie go nosic latem ,kiedy skora jest oaplona i nosi sie lekkie buciki-nie widze w tym nic zlego, wrecz przeciwnie. pozdrawiam inne idiotki, ktore procz lancuszkow nosza kolczyki, pierscionki i srebrne zegarki ( w odpowiedzi na "co roku latem":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynekSzatynek
Może i ładnie wygląda, ale to już przeżytek. Jest niemodny ze dwa sezony. Tak więc radzę schować do szafy, bo nóż, widelec znów moda na niego powróci. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiazanie zagadki
Smiac mi sie chce troche z was. Lancuszek na zachodzie a szczegolnie w USA oznacza ze kobieta ma faceta, ale nie ma nic przeciwko innym -jest dostepna. W USA okresla sie takie kobiety np mianem HOT WIFE. Czas najwyzszy zeby Polki tez sie o tym wreszcie dowiedzialy!! Dla scislosci chodzi tu o lancuszek na prawej nodze. Lewa oznacza ze jes ulegla. WSZYSTKO w tym temacie, czy wam sie to podoba czy nie... Ps: 99% Polakow nie ma o tym bladego pojecia chociaz juz jezdza troszke po swiecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Ja też noszę jak jest ciepło dla mnie to taka sama biżuteria jak łańcuszek na szyję itp. nic nie oznacza :D chyba, że jest od ukochanej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-BOY
Łańcuszek na kostce w USA oznacza kobiete posiadajaca faceta ale chetna na sex nie tylko z nim (Cuckold)... oczywiscie w innych kulturach moze to oznaczac zupelnie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piling lub cytryna
mnie również się podoba, i noszę ;) i czyjeś zdanie mam głęboko w d*** tak samo jak malowanie paznokci na różowo - zaraz "skojarzenia", a ja uwielbiam róż na paznokciach, hot pink, i tak maluję - widzę spojrzenia szarych myszek, które nie odważyłyby się z półki w sklepie go wziąć do ręki.. i też mam gdzieś, mi się ma podobać. świetna jest na tym topicu wypowiedź "teoretyka" - dokładnie tyle znaczy noszenie łańcuszka na kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piling lub cytryna - i prawidlowo:D ja tez czasem nosze na plazy albo jak gdzies pojade nad jakies morze:) a moje paznokcie sa od jakiegos czasu zawsze krwistoczerwone:))) niektorym tez sie nie podoba ale co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×