Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuqruq28

laser w boston clinic

Polecane posty

Gość kuqruq28

Dziewczyny, Na grouponie jest teraz możliwość zakupu depilacji laserowej w boston clinic. Laser diodowy Light Sheer. Macie jakieś doświadczenia z tą placówką? Ja wykupiłam kiedyś na grouponie IPL i to był dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam bo chętnie
kupię tego groupona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser1111
bylam na bikini, zabieg wykonywala taka starsza Rosjanka, bardzo niedokladnie, wykupilam opcje bikini glebokie, nie robili mi warg. Masakra. Bolalo bardzo. Nie polceam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktora cie depilowala? ja bylam dopiero raz. obslugiwala mnie taka blondynka- baaardzo mila, wygladajaca i zachowujaca sie zdecydowanie jak profesjonalistka. jestem dopiero po 1. zabiegu, wiec trudno ocenic mi skutecznosc, ale z obslugi jestem zadowolona. jedyny minus, to pozlizg czasowy-musialam czekac jakies 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam, zeby znowu zdac relacje. jestem juz po kilku zabiegach- mam robione pachy i bikini. przy pierwszej wizycie zabieg wykonywala p. Iza. potem zapisano mnie do kogos innego. Jak przyszlam na depilacje i dowiedzialam sie, ze teraz zajmie sie mna p. Lena (a czytalam troche na jej temat na roznych forach), zrezygnowalam, powiedzialam, ze chce panią Izę i zostalam przepisana na nastepny tydzien. Co do pani Izy- bardzo polecam. Jest delikatna, mozna sobie pogadac, czas szybko mija i nawet tak bardzo nie boli. Slyszalam, ze Paula tez jest ok, ale ja tam wole zostac u sprawdzonej Izy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pachy chodzę tylko do pani Pauli i nie pójdę nigdy więcej do kogokolwiek innego. Naprawdę polecam, jest miła, sympatyczna i bardzo dokładna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapusniaczek356
Strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja też sobie kupon kupiłam i byłam ogólnie to fajnie tam jest trochę mnie ta zgoda zdziwiła, ale efekty są super. i teraz znowu jest groupon i się zastanawiam czy kupić. szkoda tylko że nie ma jeszcze tańszej opcji na mniej zabiegów bo ja to pewnie ze 3 razy przyjdę i już będzie gładziutko. Ja chodziłam do takiej małej czarnej i takiej dużej blondi obie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek84
Ja tez byłam w Boston CLinic na depilacji laserowej i moge smiało polecić.:) robiłam sobie pachy , bikini a teraz przymierzam się do całych nóg widząc efekty :) tylko to panie z gabinetu radziły mi jesienia wykonać. byłam u nich 5 razy i zabiegi wykonywały mi 3 różne panie i każda wg mnie ok:) moge polecić Boston clinic ponieważ po pwiersze mają LIGHT SHEER diodowy laser, po drugie mają pojęcie o tym czym się zajmują -profesjonalne podejscie, a po trzecie jest miło - fajna atmosfera :) ps w przyszłym tygodniu ide do nich na usuwanie cellulitu zobaczymy efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta0302
A możecie mi dziewczyny powiedzieć w którym salonie byłyście? Wiem, że są dwie lokalizacje w Warszawie (Aleja KEN i ul. Kosiarzy). I w którym jest ta p. Lena? Również naczytałam się o niej i nie chciałabym na nią trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie odradzam depilacje w boston clinic, przynajmniej u Pani Leny. Jest niedokladna, robi wszystko na szybko, ciezko sie z nia porozumiec, na moje pytania odpowiadala zdawkowo. Przypuszczam rowniez ze laser ktorym mnie depilowala to nie byl wcale light sheer, poniewaz uzyla zelu I jezdzila urzadzeniem po moim ciele. Potem dopiero dowiedzialam sie ze light sheerem tak zabiegow sie nie wykonuje. Pierwszy raz piszę negatywny komentarz na temat jakiegos salonu, czuje sie naciagnieta I oszukana, a efektu nie ma zadnego. A robic depilacje wczesniej w innych salonach efekty byly swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja otrzymałam groupona od koleżanek. W Boston są problemy z umówieniem wizyt. Groupon ważny 6 miesięcy, z powodu brania antybiotyków musiałam przełożyć 1 wizytę, potem oni 1 odwołali i jestem dwa zabiegi do tyłu, bo mija termin ważności mojego grouponu. Generalnie ciężko się z nimi dogadać. Pani, która robiła mi depilacje mówiła zę będzie można przedłużyć, a Pani z recepcji co innego. Ogólnie czuję się oszukana, bo to są sytuacje losowe. Ponad to bikini u nich to co innego niż bikini w innych klinikach- za wszystko są dopłaty (pachwiny+50 zł, w zasadzie płytkie to kawałek wzgórka. Nie mówią tego przy zapisach tylko jak jesteś już u kosmetyczki. Sa nie fair w stosunku do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do inf. powyżej ja byłam na KEN. Pani miła, ale co z tego. Efekt kiepski (bo i tak 300 na kawalątek bikini to mało). Robiłam kiedyś w innym miejscu (tez z grouponu) i była profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś z Was poszukuje kliniki do depilacji laserem, polecam sprawdzenie strony: depilacjalaserowa.medserwis.pl . Ja skorzystałam z tej strony w innym przypadku i okazałą się pomocna. Może i Wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka86
Depilację laserową na Ursynowie w Boston Clinic robię od kwietnia 2013 roku . Depiluję u nich dwie małe strefy oraz łydki ( od września) . zabiegi wykonuję regularnie wedle zaleconych odstępów a efekty , które osiągnęłam są bardzo zadawalające. Na małych okolicach z racji tego ,że miałam już wykonaną serię 6 spotkań włosów praktycznie już nie ma - owszem pojawiają się sporadyczne pojedyncze włoski ale sa cieniutki i bardzo jasne , co do nóg to wykonałam dopiero 2 zabiegi ale już widzę efekt w postaci rzadszego golenia . Osobom zainteresowanych depilacją laserową w okolicach Ursynowa mogę polecić to miejsce: jest light sheer, personel jest doświadczony , mają pojęcie o tym co robią ( a to ważne bo moja koleżanka kiedyś w innym miejscu w centrum zostala poparzona laserem i leczyła się ponad pół roku ! ) lokalizacja jest bardzo dogodna , ceny porównywalne do innych salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W boston clinic wykonuję depilacja laserowa ( w lokalizacji na Ursynowie). Do tej pory wykonywałam brodę , pachy i ręce. Po około 6,7- zabiegowej serii włosy praktycznie mi nie rosną. Koniec z goleniem, koniec z odrastającymi włoskami :-) co prawda depilacja troche boli, ale czego się nie robi dla gładkiej skóry :-)) naprawde warto sie zdecydowac na laserowe usuwanie włosków ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj na depilacji u p. Leny. Przedramiona, bikini głebokie, pachy- zajęło to 15 minut. Bardzo niedokładnie, szybko, brak profesjonalizmu. P Lena cały jest bez rękawiczek. Jak się ubierałam po depilacji to wyszła do recepcji i zostawiła otwarte drzwi. Całkowicie odraza. Polecam za to p Ize. Całkiem inne podejście, profesjonalna, miła i dokładna. Następnym razem jak będę miała iść do Leny to wolę odwołać wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równeż byłam dziś depilacji w Boston Clinic ,trafiłam ma taką panią z Ukrainy i byłam zadowolona. Zabieg trwał około 15minut,robiłam bikini i pachy wiec chyba tyle ile powinno to trwać zważywszy na fakt że robiono mi Light sheerem,zabieg trochę bolesny ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Boston clinic Na depilacje trafiłam rok temu oto moje spostrzeżenia: 1. Maja Light super chyba już nikomu nie trzeba tłumaczyć jaką jest różnica między depilacja laserem diodowym a 'depilacja iplem':-) 2. dobra dogodna lokalizacja, Ursynów blisko metra dla mnie na plus 3. DOSWIADCZONY personel, już podczas telefonicznej wizyty otrzymałam mega wyczerpujące informacje , zaproponowano mi bezpłatną konsultacje z lekarzem w zakresie depilacji, w gabinecie też mnie dobrze przedłużono,widać że zabiegi wykonują od lat byłam u trzech Pań, każda ok, jedynie pani Lena wydaje się być trochę niemiła jednak po dłuższym chodzeniu okazuje się że po prostu ma taki styl bycia:-) dla mnie do przeżycia:-) 4. Konkurencyjne ceny, Można kupić zabieg pojedynczy lub w pakiecie który jest bez limitu czasowego, wielki plus moja koleżanka kupiła w salonie na rabatach pakiet 6 wizyt okazało się że skorzystała z trzech wizyt bo karnet ważny był tylko 3 miesiące (kupowała salonowa ofertę nie żaden grupom czy cos) więc wykorzystała tylko połowę opłaconego pakietu. Tu na szczęście nie ma takiego problemu. 5. Trochę kłopotliwy wydaje się być ta ich zgodą na zabieg ale u sumie to obupolnego bezpieczeństwa więc dramatu nie ma:-) 6,trochę problem z dostępnością wieczornych godz , ale tak z wyprzedzeniem czasowym da się umówić nawet na 18-20. Ogólnie jeśli depilacja laserowa na Ursynowie to w Boston clinic:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam depilacje laserową w Boston Clinic. Mają tam najskuteczniejszych dotychczas laser Light Sheer ( diodowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaStróż
Depilacja laserowa Boston Clinic Ursynów- moje wrażenia: Otrzymałam od koleżanek w prezencie urodzinowym bon na depilację laserową do nich , obejmujący karnet 6 wejść na depilację bikini Głębokiego. Na laserowe usuwanie włosów czaiłam się już dłuższy czas , więc prezent bardzo trafiony:) Kolezanki wybrały Boston Clinic na Ursynowie ponieważ same chodziły do nich na depilację ( plus jedna na powiększanie ust ) i były zadowolone. Ja również po odbyciu serii laserowej jestem zadowolona i z efektu jak i z obsługi. Salon jest usytuowany w bardzo dogodnej lokalizacji ( tuż przy metrze Ursynów) , czysty , przestronny, ładnie urządzony, mają tam dwa lasery Light Sheer . Panuje w nim miła atmosfera- widać, że personel się lubi. Bije od nich profesjonalizm, który zauważyłam już podczas telefonicznej rozmowy w celu wstępnego wypytania o procedure , przeciwwskazania itp. Każda kolejna wizyta w Boston Clinic utwierdzała mnie w przekonaniu , że pracownicy znają się na swojej pracy. Miałam 6 zabiegów i wykonywały mi różne panie, między innymi pani Lena. Nie rozumiem negatywnych komentarzy na jej temat. To bardzo miła kobitka z dużym poczuciem humoru, bardzo życzliwa i przede wszystkim profesjonalistka ( do tego na laserach pracuje już ponad 8 lat ). Również co do higieny podczas zabiegu nie mogę się przyczepić- sprzęt dezynfekowała przy mnie, miała rękawiczki jednorazowe. Pozostałe panie również były w porządku i zachowywały tę samą procedurę. Boston clinic oceniam na miejsce warte odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estefanel
Rownież miałam okazję odwiedzić Boston clinic na ursynowie, jako że dostałam od męza prezent - bon na depilację laserową , o której od dawna marzyłam :) ze spokojem mogę się podpisać pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami o tym miejscu. Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz PROFESJONALIZM ! Widać, że nie pracują tam przypadkowe osoby, tylko takie, które znają się na swoim fachu oraz " czują " to . Gabinet p[rzestronny , czysty, fajnie urządzony. Zabieg wykonywany ze starannością, przebiegał w przyjemnej atmosferze. Efekty - może jeszcze za wcześnie mowić o pełnych rezultatach ponieważ miałam dopiero 3 zabiegi na pachy i 2 na nogi, więc potrzeba jeszcze ze 4 -5 wizyty , ale już na tym etapie mogę stwierdzić, że włosy się przerzedzają. Mimo iż w moim bloku mam inny zakład oferujący depilację laserową to jednak wolę "nadłożyć drogi" i przychodzić do sprawdzonego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×