Odpowiedz na ten temat

LASEROWE USUWANIE WLOSÓW

• anananana 2011.07.26 [14:21]
    a moze ktoras z was robila sobie taki zabieg w domu badz ma jakies informacje czy jest to skuteczne.. ostatnio wypatrzylam produkt firmy Remington i-Light, ktory usuwa owlosienie za pomoca swiatla (IPL). Tylko czy to naprawde dziala?? chetnie bym zakupila taki sprzet zamiast placic dosc duze pieniadze (jak sie wezmie pod uwage wiekszosc partii cialaoczko.gif .. Bardzo prosze o infousmiech.gif

• ASINDA 2011.07.27 [20:05]
    WITAM DROGIE PANIE

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA JEST NA PEWNO BARDZO SKUTECZNE, JA JESTEM PO 3 ZABIEGU I NA PEWNO POZBYŁAM SIE 50 % NIECHCIANYCH WŁOSKOW NA TWARZY . NIE JEST TO ZABIEG BOLESNY, MOZE TROSZKE NIEPRZYJEMNY ,ALE NA PEWNO NIE BOLESNY. PISZE , TO DLA PAŃ ,KTORE BOJA SIE BÓŁU. USPAKAJAM JE I ZACHECAM KAZDA KOBIETE ,KTORA MA PRPBLEM Z NADMIERNYM OWŁOSIENIEM. SZKODA ŻYCIA NA WIECZNY STRES I PRAWIE SPANIE Z PENSETA I CIAGŁE USUWANIE WŁOSKOW, POZDRAWIAM
  • 666figofago 2011.07.29 [12:41]
    Laserowa depilacja jest według mnie chyba najskuteczniejszą metodą, ma się spokój na dłuuugi czas i nie ma podrażnień jak np. w przypadku golenia się maszynką. No i przede wszystkim nie boli. W Estetice w Krakowie ten zabieg nazywa się Light Sheer Duet i trwa bardzo szybko. Ja osobiście mogę polecić, faktycznie ma się spokój na długi czas no i przede wszystkim sam zabieg trwa krótko np. depilacja nóg zajmuje zaledwie 30 minut a nie jak dotychczas 2-3 godziny.

• gumisia85 2011.07.29 [12:58]
    Ja robiłam depilacje laserem Light Sheer Duet w centrum kosmetycznym DER-Med. Super sprawa, jestem pół roku po zabiegu i ani śladu włoskówusmiech.gif
    }i{ I fell apart, but got back up again }i{
  • do Aga z TM 2011.08.02 [11:07]
    Odnośnie szkodliwości lasera w ciąży.
    Miałam jak Ty, zabieg na samym poczatku, jak jeszcze nie wiedziałam. Z dzieckiem wszystko ok, ma juz 4 lata oczko.gif . Zabiegi laserowe sa przeciwskazane głównie z powodu zmian hormolanlych powodujących uwrazliwienie skory na swiatlo (tak samo jak niewskazane jest zazywanie srodkow fotouczulajacych).
    Praktycznie - u mnie bylo widac po zabiegu, ze cos jest inaczej, tzn poprzednie zabiegi nie mialy skutkow ubocznych, a po tym jednym wykonanym na poczatku ciezy mialam po prostu poparzona skore przez pare dni.
    Wiec spokojnie usmiech.gif
  • z tego co 2011.08.03 [10:07]
    wiem, to dermed ma light sheer duet od kwietnia,maja tego roku, więc raczej nie jesteś klientka, tylko pracownikiem dermeduoczko.gif
  • aszulka 2011.09.05 [10:59]
    Witajcie! Laserowa depilacja to najlepsze co mogłąm sobie zafundować! Jestem bardzo zadowolona - korzystałam z depilacji w łódzkim salonie Viviean i napewno pójde tam na resztę zabiegów. Usuwanie wąsika kosztuje tam 100 zł ale mają fajne promocje usmiech.gif
    Najpierw się bałam bo przecież to twarz i co jak będzie widać, ale okazało się że skóra jest podrażniona przez krótkiu czas a Pani wykonująca zabieg poinstruowała mnie dokladnie co mam zrobić, żeby zadbać o skóre po nim
  • sunnytax 2011.09.08 [10:20]
    Hej! agggggga
    Jeśli chodzi o depilowanie to faktycznie musisz na jakis czas odstawić depilator zanim podejmiesz się depilacji laserowej ale uwierz mi naprawdę warto! ja też musiałam zapuścić sie troche niestety, ale teraz jest w sumie fajny czas na to bo lato się kończy i nie trzeba nosić krótkich spodenek bądź kiecek. Jeśli chodzi o laser to ja polecam light sheer jak piszesz, za pierwszym razem nie pozbędizesz się włosków w 100% ale kilka zabiegów i po sprawie. Choć faktycznie wiele zależy od tego jaki jest włos, jakie sie robi przerwy w zabiegach itd no ale uważam, ze warto spróbowac bo nigdy nie jest tak że to nie działa
    Jesli chodzi o poznań ja polecam gabinet urody MONA LISA - http://www.monalisa-poznan.pl/oferta/depilacj a-laserowa - zadzwoń, zapytaj, któraś z pań na pewno udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!
  • oski12 2011.09.08 [19:58]
    no nie na temat ale Czy mogę prosić o głosik dla mojego brata Wiktorka Dziękujęusmiech.gif

http://www.bobovita.pl/galeria_dzieci/zdjecie /70678/4

• Biała Niedziela ! 2011.09.09 [11:13]
    Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/1809 11-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estet ycznej-w-calej-polsce.html
    18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/1809 11-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estet ycznej-w-calej-polsce.html

• cyt667 2011.09.13 [15:12]
    podbijam, bo mam pytanie... przykładowo jeśli za laserowe usunięcie wąsika płaci się 150, a potrzeba np. 4 zabiegów, to płacę za całość 150 zł, czy 600?...
  • moje 1doświadczenie zdepilacją 2011.09.14 [10:06]
    nie było udane, bo zaczęłam 2 lata temu depilację nóg, jak się potem okazało nie laserową a IPL a to ponoć diametralna różnica, robiłam w Nomasvello w Chorzowie 8 zabiegów (!) Zero efektu, pani zapewniała mnie że wystarczy max 5 zabiegów, cena super atrakcyjna 99 złotych szkoda tylko , że za każdą część nogi osobno: udo z przodu razy 2, udo z tyłu razy dwa, łydka z przodu razy dwa itd więc w sumie za jeden zabieg płaciłam 990pln, byłam osiem razy wydalam osiem tysięcy włosy jak były tak są , no może pomiędzy zabiegami wolniej rosły, ale wrastają dalej mam ciągle zapalenie od golarki , potem poszłam jeszcze raz z Gruponu , do innego gabinetu w Katowicach , a tam pracownica powiedziała mi że szefowa kupiła jakiś stary laser z demobilu tylko dla klientów z gruponu, pomijając już ten fakt , ze po tym jednym zabiegu efektu również nie zobaczyłam, dermatolog który leczy moje stany zapalne na nogach ciągle zalecał mi depilację laserową jako najlepszy sposób na mój problem, ale po moich doświadczeniach z nierzetelnymi usługami nie miałam już siły ani pieniędzy aby z tym walczyć, wyprosiłam panią doktor żeby zaciągnęła języka i poleciła mi jakiegoś specjalistę, dostałam numer do pani kosmetolog i proszę ku mojemu zdziwieniu jak poszłam na konsultację, która jest darmowa, pani wytłumaczyła mi na czym polega trwała depilacja laserowa, zbadała mnie pod kątem medycznym, za jeden zabieg na nogi zapłaciłam taniej niż na gruponie i w nomasvello, a co najważniejsze jestem miesiąc po pierwszym zabiegu i mam widoczne przerzedzone pasy wzdłuż całych nóg,powiem szczerze mam już dość bycia nabijanym w butelkę przez super promocje , ciężko znależć dobrego specjalistę, każdy mówi co innego, jeżeli macie podobne doświadczenia do moich możecie skorzystać z pomocy pani Marty z Centrum Urody i Medycyny Q10, które mieści się w Chorzowie na ul katowickiej, tam bezpośpiechu i fachowo uzyskacie pomoc i na dodatek nie przepłacicie, a ja wnikając w temat dowiedziałam się że metoda depilacji IPL powinna być o połowę tańsza niż depilacji laserowej nie usuwa trwale owłosienia i jest tańsza jakby w użytkowaniu, a w Polsce zabiegi IPL są droższe lub w takiej samej cenie jak laserowe, więc po co przepłacać i napalać się na Grupon na którym jest tylko depilacja IPL. Mirka
  • Twoja Historia 2011.09.15 [16:38]
    Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii.
    http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3
    Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś.
    Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce.
    Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

• biiiii 2011.09.17 [22:52]
    cześć Dziewczyny,
    jaki salon polecacie w Bialystok.
  • aszulka 2011.09.19 [12:26]
    cyt667 - No niestety będziesz musiała zaplącić 150zł za każdy zabieg z osobna... dlatego proponuje Ci żebyś poszukała czegoś tańszego, ja już wyżej pisałam ale robilam sobie w Łodzi w Viviean na Kościuszki 101 tam wąsik kosztuje 100 zł (a od 4 zabiegu placi się połowę ceny) więc jednak się oszczędza w porównaniu z Twoją ceną... może warto się zastanowić??
  • Kammaa 2011.09.22 [11:30]
    Mam takie pytanie... kilka dni temu miałam pierwszy zabieg depilacji laserowej okolic bikini , ogólnie byłam bardzo zadowolona jednakże gdy zeszło zaczerwienienie zauważyłam , że na skórze zostały mi takie małe brązowe plamki... czy któraś z Was tez miała cos takiego?? Nie wiem czy mam się zacząć martwić czy zniknięcie tego jest tylko kwestią czasu?
  • kunegunda76 2011.09.29 [22:45]
    hey
    musze sie pochwalic bo nie wytrzymam usmiech.gif
    Tak jak wy mam nadmierne owłosnienie- wąsik,broda,bikini to najgorzej oczywiscie nogi i ręce,brzuch posladki tez ale moim najwiekszym zmartwieniem jest-był wąsik....
    10 dni temu zrobilam laserem wąsik-1 raz- pani mnie nastawila od razu ze zabiegow bedzie nawet kilkanascie bo w przypadku twarzy zawsze jest wiecej niz na reszcie ciała- no ok i nie spodziewalam sie zadnego efektu po 1 razie a tu własnie przed chwilą w łazience podrapalam przed lusterkiem delikatnie po tych krociutkich odrastających włoskach i SZOK
    zaczeły wypadac- radosc taka ze hoho naliczyłam w umywalce 25 szt wypadnietych włoskow- w takim tempie szybko ich sie pozbede
    DZIEWCZYNY WARTO SIE WYBRAC NA TEN ZABIEG jA ZWLEKALAM TYLE LAT ALE TERAZ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM

• milka1234 2011.10.07 [18:10]
    A co powiecie o laserze diodowym milesman premium? Jestem ciekawa Waszych opinii. Warto?
    dziękuję za odpowiedź
  • Krainka 2011.10.10 [12:35]
    Laser diodowy to laser diodowy, to że ma innego producenta nie zmienia chyba sposobu działania. Moze byc tylko wykonany lepiej badź gorzej wiem że lightsheer ma końcówke chłodzącą, która zmniejsza ból, nie wiem ja w tym przypadku jest, ale nie wydaje mi się żeby różniły się one zbytnio.
  • Serżi 2011.10.10 [12:38]
    A mnie się wydaje, że to jest jakaś podróba Lightsheera. Ktoś chce zarobić udajac że wprowadza na rynek coś nowego... a to jets laser diodowy tak samo jak Lightsheer - ja korzystałem w salonie Viviean i wolałbym nie ryzykować testowania jakiegos innego
  • Arya 2011.10.10 [19:57]
    Hej dziewczyny!!! Ja jutro idę na pierwszy zabieg laserowego usuwania owłosienia. Chce sobie zrobic pachy i bikini. Nie boję się bólu natomiast martwię się że nie będzie to skuteczne. Udało mi się wykupić kupon w Groupon i teraz zastanawia mnie co podchwytliwego tam mogło być że tak mało kosztował. Rozmawiałam jak na razie tylko przez telefon z Kobietą która wytłumaczyła mi jak mam sie przygotować do zabiegu. I tak czuje się jak na skazaniejezyk.gif ale koniec z woskiem...z depilatorami żyletkami!!!!!
    To opcja warta poświęceń!
    (błagam niech to zadziała)
  • kunegunda76 2011.10.11 [09:34]
    co do depilacji z groupona to ja słyszałam opinie dziewczyny ktora była i jest po 2 zabiegu zadowolona ale inna dziewczyna rozmawiała z pracownicą salonu ktora przyznała po cichu ze szefowa kupila specjalnie uzywany starszy laser tylko dla klientek groupona- dlatego tak tanio..............

• poinformowana... 2011.10.12 [00:28]
    kunegunda wiesz aż dziwne jest co piszesz..przecież to o i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw..;/. Więc jeśli masz takie podejrzenia to odpuść sobie i idź gdzieś indziej. Natomiast co do samego laserowego usuwania owłosienia to podsyłam wam bardzo ciekawy tekst o depilacji laserowej http://15-115.pl/zabiegi.php?page=depilacja_l aserowa . Ja akurat jestem z Warszawy i naprawdę zastanawiam się czy nie skorzystac z propozycji. Wreszcie tak naprawde dowiedzialam sie czarno na bialym co to jest, jak to sie robi i jakie są przeciwwskazania. Wcześniej nikt nie raczył mi o tym nawet wspomniec. poczytajcie i co nie co sie dowiecie.
  • Serżi 2011.10.12 [08:46]
    Poinformowana - IPL to NIE JEST LASER!! MY dyskutujemy o depilacji laserowej!! Nie o fotodepilacji, która jest nieskuteczna. IPL to się nadaje do fotoodmładzania, usuwania zmarszczek, może naczynek ale na pewno nie do depilacji laserowej.
  • agatbeat 2011.10.14 [15:38]
    Dokladnie - jak już zdążyłyśmy zauważyć - depilacja IPL lub IPL+RF nie ma nic wspólnego z depilacja laserową LightSheer. Zdecydowanie polecam tą metodę, sama jestem juz 2 ygodnie po 1wszym zabiegu i efekty wg mnie zadowalające (brak 50% włosków w okolicach bikini i 30% na nogach).Pytanie moje gółwnie dotyczy tego jaka jest róznica między LightSheer Duet a LightSheer ET400. Ja robilam na duecie ale teraz jest promocja na groupon http://www.groupon.pl/oferty/lublin/lasermed- lublin/1116335 i cena fajna tylko pytanie co to za laser ten ET400 i czy jest tak samo skuteczny jak LightSheer duet.
  • agattkka 2011.10.14 [17:04]
    400 zł za plecy to bardzo mało - ale rzeczywiście zastanawiajace jest, ze powiedzieli Ci, że po trzech zabiegach już nie odrosną - myslę, że w porządnym gabinecie nie otzrymałbyś takiej odpowiedzi. Mi robiła laser pani doktor i powiedziała, że to jest bardzo indywidualna sprawa. Poza tym nie cienkie wlosy, tylko im grubsze, tym lepsze do depilacji - im jaśniejsza skóra i grubsze włosy, tym lepszy efekt usmiech.gif
    Ja idę jutro na górną wargę po raz trzeci. Chodzę na Jaracza we Wrocławiu, ale teraz usłyszałam reklamę Dermedu na Armii Krajowej i zaczynam siezstanawiać, bo ceny mają niższe. Czy ktoś z Was może tam był? Oni mająjeszcze gabinety w Krakowi i Katowicach. Proszę o informację, jeśli ktoś coś wie usmiech.gif
  • yyyyyyyyyyyyjes 2011.10.16 [17:20]
    Mam pytanie, czy niepełnoletnia dziewczyna może iść na depilacje laserową ? Czy musze czekać do pełnoletnosci ? oczko.gif

• Arya 2011.10.16 [17:32]
    A więc byłam po raz pierwszy ale robili mi IPL i przyznam szczerze że na razie żadnych zmian nie widzę. No cóż zobaczymy... No i kobieta która robiła mi zabieg powiedziała że tą metodą trzeba go będzie powtórzyć jeszcze 7 razy!!! To mnie troszkę dobiło
  • Tymoteuszowa 2011.10.17 [11:20]
    @yyyyyyyyyyyyjes - to chyba zależy od salonu. Ja wiem, że w Viviean w Łodzi można przyjść z mamą - bądź opiekunem i za ich zgodą można, chociaż wiadomo bez przesady, 10 lat to troche za wcześnie oczko.gif

Arya - IPL? nie szkoda Ci pieniędzy? po 7 razach i tak po jakimś czasie będziesz znowu musiala od nowa powtarzać zabiegi... bez sensu.
  • Twoja Opinia 2011.10.19 [13:00]
    Znajdź w Katalogu swojego lekarza i wystaw mu swoją opinię ! http://www.feelbeauty.eu/speciallists/type/ Zapraszamy!

Odpowiedz na ten temat

Pokaż więcej