Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hthtghttrtrtr

Łatwiej schudnąc czy rzucić palenie

Polecane posty

Gość hthtghttrtrtr

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka2345
dla mnie rzucic palenie:D bo nie palę - taki żart:) Pewnie z jednym i drugimc iężko w chudnięciu brakuje mi konsekwencji, więc często ratuję się szybkimi i skutecznymi sposobami chociaż na zmniejszenie obwodu brzucha, ud- wiadomo - lepiej wtedy wyglądam. A mój sposób znalazłam tu http://www.cellulitowo.pl/blog/darmowy-artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co latwiej, ja rzucilam fajki i przytylam 12 kg. Gdy palilam, wazylam okolo 55 kg i nie mialam problemu z utrzymaniem tej wagi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
zdecydowanie rzucic palenie...ale rzucenie palenia łaczy sie z tyciem..niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kmz
Rzucić palenie! Choć moje niepowodzenie z odchudzaniem może się wiązać z tym, że zaczęłam się odchudzać po 2 tyg niepalenie i 2kg w góre :/. Nie pale 1,5 miesiąca, odchudzam się 1 miesiąc. Nie tyje teraz, ale i nie chudne, to też jakiś sukces, skoro w 2 tyg przybrałam 2kg... tylko jak nie widze wagi ani cm w dół (poza brzuchem), to też często odpuszczam dietę... tylko ćwiczenia jakoś w miarę regularnie udaje mi się wykonywać. Ale skoro nie palę, to i z dietą sobie poradzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×