Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mary Da

Leczenie łysienia - osocze?

Polecane posty

Gość Mary Da

Witam was czy któraś z was słyszała o czymś takim jak osocze bogatopłytkowe? Jest to nowy (chyba) sposób na leczenie łysienia. Jestem na etapie poszukiwań najlepszej metody bo wszystkie szampony, odzywki itp są nic nie warte..;/. Znalazlam w warszawie salon holymed który stosuje tą metodę leczenia, ale informacji o niej w internecie jest mało...;/. Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma leczenia
wszystkie sposoby to drenaż portfela :D to jest genetyczne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynkaM
Mam problem z wypadaniem włosów, zwłaszcza na czubku głowy. Widać mi skórę. Stosowałam różne metody. Piłam pokrzywę i skrzyp polny. Poza tym łykałam różne preparaty zapobiegające wypadaniu włosów. Nieskutecznie. Pojechałam do dermatologa. Dowiedziałam się, że mój problem jest wynikiem działania „złych genów. Pani doktor poleciła mi terapię osoczem bogatopłytkowym. Od niej dowiedziałam się, że w chwili obecnej najskuteczniejsze jest osocze uzyskiwane w Systemie Angel. Na stronie internetowej przeczytałam o mezoterapii, która polega na wstrzykiwaniu w skórę głowy pacjenta uzyskanego z jego krwi koncentratu. Zawarte w nim czynniki wzrostu komórek działają stymulująco na skórę, powodując regenerację włosów. Podobno metoda ta jest skuteczna przy wielu problemach skórnych. Wie ktoś więcej na ten temat? Zna ktoś jakąś klinikę godną polecenia, która korzysta z Angel System?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś czytałam artykuł na ten temat i przyznam, że mnie to bardzo zainteresowało, bo myślałam, że łysienie nie jest tak łatwo wyleczyć, ale dobrze, że są sposoby, bo wielu może to pomóc, jeśli chodzi o kliniki to wiem, że tutaj http://drbrumer.pl/ można z takiego zabiegu skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się wyleczyć łysienia.Ani prochy,loxon,wszystko na nic.Osocze,produkty i leki na łysienie to tylko wyciąganie pieniędzy i dawanie złudnej nadziei,a włosy i tak wylecą.Nie ma leku i metody na powstrzymanie łysienia a tym bardziej na porost nowych włoskow.Nie ma.Naprawde szkoda czasu i pieniedzy na złudne nadzieje.To tylko młyn na wodę dla osób,firm ktore żerują na nadziei łysiejących.Jedyne co zostaje to stosowanie np.nanogenu,uzupełnień dokąd się da,a gdy już się nie ma czego uzupełniać,zagęszczać to peruka.Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona Lysiejąca
Poddałam się zabiegowi leczenia wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym 2 miesiące temu - jak dotąd zero efektu choć doktor zapewniała mnie o 100 proc, skuteczności - jestem bardzo ciekawa czy takich zawiedzionych osób jest więcej, czy ten system ąngels jest skuteczny czy jest to naciąganie naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie zaczęły wychodzić mi włosy. Po każdym rozczesywaniu wyciągałam pukiel włosów ze szczotki. Moje włosy były dosłownie wszędzie! Również wykonałam zabieg z osoczem bogatopłytkowym, z tą różnicą, że poddałam się dodatkowo kilku zabiegom karboksyterapii Fenix. Powiem szczerze, że to zahamowało nadmierne wychodzenie włosów, co mnie bardzo cieszy bo w takiej ilości jakiej mi wypadały, to byłabym zupełnie łysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osocze bogatopłytkowe jest świetnym środkiem na leczenie wypadania włosów, jednakże należy zwrócić uwagę na stężenie osocza. Poza tym przed podaniem preparatu należy zdiagnozować problem wypadania włosów, a w niektórych przypadkach wykonać badania immunologiczne. Pozdrawiam trycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką lekarkę, która specjalizuje się stricte w terapiach osoczem bogatopłytkowym. Twierdzi, że osocze to prawdziwa bomba odżywcza dla skóry głowy, która pobudza cebulki włosowe do porostu. Dzięki niemu po kilku miesiącach od zabiegu z jednej cebulki mogą wyrosnąć nawet trzy włosy. Fryzura jest bardziej gęsta, a włosy bardziej lśniące. Doktor napisała masę artykułów na ten temat. Poczytaj sobie www.urszulabrumer.pl/wcale-nie-musisz-byc-lysy-5-pytan-od-pacjentow/ lub www.urszulabrumer.pl/odbudowa-wlosow-po-wakacjach/ Może coś Ci pomoże? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau_ra
Znam taką lekarkę, która specjalizuje się stricte w terapiach osoczem bogatopłytkowym. Twierdzi, że osocze to prawdziwa bomba odżywcza dla skóry głowy, która pobudza cebulki włosowe do porostu. Dzięki niemu po kilku miesiącach od zabiegu z jednej cebulki mogą wyrosnąć nawet trzy włosy. Fryzura jest bardziej gęsta, a włosy bardziej lśniące. Doktor napisała masę artykułów na ten temat. Poczytaj sobie www.urszulabrumer.pl/wcale-nie-musisz-byc-lysy-5-pytan-od-pacjentow/ lub www.urszulabrumer.pl/odbudowa-wlosow-po-wakacjach/ Może coś Ci pomoże? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczne od tego ze mam łysienie androgenowe - wysoki androstendion a do tego kortyzol (hormonn stresu) oraz generalnie nadwrazliwosc mieszkow włosowych na androgeny nawet w normalnej ilosci. nie mam łysych placków ale sa takie miejsca na głowie gdzie wlosy odrastaja do jednej długosci i lecą. Przy włosach za łopatki głupio to wyglada. Robiłam osocze co 3 tyg przez 6 miesiecy a potem kontynuowałam zwykłą mezoterapię. Włosów przybyło, lecz po pol roku wszystko wylecialo. Kasa wyrzucona w błoto. Prawda taka ze jedyne co mi pomogło to rozpoczecie kuracji androcur + flutamid (sam androcur nie działał dopiero z flutamidem ograniczył wypadanie) oraz terapia hełmem laserowym - pojawilo sie mnóstwo małych włosków. Włosy nadal trace, ale nie w przerazajacych ilosciach... wiec jak ktos wyzej napisal - na to nie ma lekarstwa. Dzieki Bogu mozna wspomoc sie dopinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na wypaadanie pomogło (wypadanie, a nie łysienie, az tak ze nie było) więc warto zapytac specjalistę takiego, który prawdziwie doradzi, ja byłam już dawno temu u dr Adamczyk-Kutery w Klinice Medycyna Urody i dostalam poradę, razem z tym co jesc czego unikac i jak pielegnowac włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam dwa razy osocze to bardzo mało do potrzeb przy łysieniu andr. ale była poprawa to fakt potem jednak na skutek silnego stresu wypadlo mi mnóstwo włosów zamierzam kuracje powtórzyć dr. Radziejewska w Warszawie robi za 350 zł i jest to to samo co za 800 w innej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz ktos tu robi reklame dr Radziejewskiej, a uwazam ze sluszną to wtrace swoje 2 grosze bo pani dr wiele dla mnie zrobila... ostatnio wlasnie osocze ale na twarz. To niesamowite ale moja twarz wyglada jak po liftingu.. Natomiast co do łysienia androgenowego - szkoda kasy, jak kiedys wyzej pisalam - pomogło na porost a za pol roku wszystko wypadlo. Lepiej zainwestowac w endokrynologa i leki. Warto tez zakupic do domowego uzytku laserowy hełm i kazdego dnia potrzymac z 20 minut - wypadania nie hamuje ale porost wzmozony i taniej wyjdzie niz dozywotnie zabiegi w gabinetach. Ostatnio czytalam tez o akupunkturze i to bedzie kolejnym punktem mojej walki z pco a co za tym idzie łysieniem androgenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu twierdzisz ze nie pomagaosocze na łysienie?? Każdy kto ma łysienie andr to wie ze nic na to nie pomoże poniewaz jest to choroba nieuleczalna jednak osocze bardzo wspomaga mieszki włosowe a odnosząc sie do tego hełmu masz może jakieś namiary skąd to sobie zapodać? wiem ze w Warszawie w Secend hair to robiąale szkoda kasy na to akurat tam moim zdaniem:) proszę podziel się swoimi spostrzeżeniami głębiej co do osocza i tego hełmu :) z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostekkk
cześć, jeśli chcesz się dowiedzieć czego o hełmie, to ja właśnie zagłębiam ten temat. W polsce można kupić theradome i Oaze (choć przy Oaze pani nie za bardzo wie co to rękojmia i twierdzi, że ona tylko sprzedaje i żadną tam rękojmią się nie interesuje). A w theradome jest normalnie, jak w Polsce rękojmia 2 lata. Sam zostanwaniam się powaznie nad kupnem, bo oaze ma jeszcze funkcję masażu, akupresury, ale czytałem też opinie, że ten masaz jest upierdliwy, ze po prostu moze boleć jak ci te diody po głowie jeżdżą codziennie. Więc sam juz nie wiem czy lepiej jak te diody dotykają bezpośrednio do skóry czy nie. Dodam, że cena urządzeń to około 4500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na łysienie tylko i wyłącznie naświetlanie UVB311 długotrwałe bo pierwsze efekty są po 3 miesiącach, trzeba znaleźć dobrego dermatologa i zacząć. U mojego dziecka pierwsze efekty widoczne były po miesiącu i suplement diety na włosy amocon forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie leczenie jest skuteczne. W Warszawie przy metrze Wilanowska jest klinika dr Krajewskiego gdzie leczyłem się tą metodą. Zadziałało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku osocze podziałało. Włosy zdecydowanie mniej wypadają, stały się mocniejsze, zdrowsze i są bardziej odżywione. W Karboklinice gdzie wykonywałam zabiegi, zaoferowano mi również dodatkowo karboksyterapię, która miała wspomóc terapię. Na wszystko potrzeba czasu. Jak mówią, nie od razu Rzym zbudowano. Efekty można już zauważyć po 3 zabiegach. Z czasem zauważyłam nowo wyrastające włosy. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym to jedna z najskuteczniejszych terapii. Zabieg raczej bolesny, więc w znieczuleniu, ale jednak nie ma to jak dostarczanie wszystkich stymulujących substancji pod skórę, we właściwe miejsca. działa bardziej niż wcieranie. Mój mąz robił mezoterapie w Warszawie, w klinice na Bukowińskiej, niedaleko metra Wilanowska. polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam kliniki dla męża, bo ma problem z łysieniem i już zdecydowaliśmy się na ten zabieg z osoczem bogatopłytkowym. Czytam, sporo miejsc polecacie. jesteśmy z Bemowa, więc chyba umówimy się na konsultację do Kliniki na Bolkowską, tam też robią ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20.07.2015 godz 10.12. Hełm oazę kupiłam u lekarza który robił mi rożne zabiegi medycyny estetycznej, dogadałem się z nim. Laser jest ok ale na porost wlosow, jest duzo baby hairow. Tak samo po osoczu. Jednak ani jedno ani drugie nie hamuje łysienia androgenowego. Pobudzają do wzrostu ale nie hamuja wypadania. Jeśli ktoś tak pisze to albo ciśnie reklamę albo ma inny rodzaj łysienia, lub po prostu wypadanie z jakiegoś powodu a nie łysienie! Łysienie androgenowe jest na skutek działania androstendionu i dht i tylko stosowanie blokerów (flutamid, finasteryt, dutasteryt, Androcur ) może tu coś pomóż. Osocze , laser pobudzaja do wzrostu a nie blokują. Dlatego nie ma sensu stosować tych zabiegów bez rozpoczęcia leczenia farmakologicznego. Po prostu kasa w błoto, bo co wyrośnie to i tak wyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na tej Bolkowskiej na Bemowie to maja też zabiegi medycyny estetycznej i osocze bogatopłytkowe? To fajnie! Myślałam, że oni bardziej manicure, masaże itp. A tu proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ta klinika Urody na Bolkowskiej jest bardzo fajna. Ja tez się zastanawiam nad osoczem, ale nie na skórę głowy, tylko na twarz. Podobni jest super efekt przeciwzmarszczkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam na szczęście problemów z łysieniem, ale słyszałam, że to osocze bogatopłytkowe świetnie sprawdza sie na zmarszczki. Jak byłam na depilacji laserowej na Bukowińskiej, to doradzili mi własnie ten zabieg. Więc myślę, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Bukowińskiej u dr Krajewskiego? Słyszałam że to dobry specjalista, a też mam problem z łysieniem/wypadaniem włosów więc sądzę że wybiorę się na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystianW
Pomaga rzeczywiście, pod warunkiem, że będzie wykonane tak jak należy przez profesjonalistę, a nie jakiegoś pseudo- kosmetologa. Ja zabiegowi poddałem się w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce na ulicy Litewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×