Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kre

... Leczenie trądzika ...

Polecane posty

Gość kre

Lecze się dermatologicznie. Używałam takich leków i preparatów jak Unidox, Azimicin, Devercin, Zineryt. Lekarze wogóle nie robili mi zadnych badan jaka może być przyczyna "choroby"... Efektów lepszych też nie było wręcz przeciwnie. Nareszcie trafilam dermatologa, który pokierował mnie na badania i chce zastosowac metode IZOTRETINOINA. Czy któś stosował taka metode w walce z trądzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynusia
Ja miałam od dawna problemy z trądzikiem. Używałam wielu rzeczy, które były dostępne na rynku, ale nie pomagały. Ale znalazłam 2 preparaty różnych firm, które mi pomagają: 1.active cream producent: Biomaris (jestem z Warszawy, u nas nie ma żadnej z filii Biomarisu, więc kupuję przez internet). Jest to aktywny krem z dodatkiem cynku i alg morskich(opakowanie: 30 ml). 2.Duac Once Daily Gel firmy Stiefel (opakowanie: 15g). Żel ten dostępny na rynku polskim będzie w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam...mi nie pomogło..Zanim podejmiesz decyzję , radzę zrobić sobie badania hormonalne. Z poważaniem Elkah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcja gramatyki
leczeniu TRĄDZIKU a nie trądzika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deminantka
ja chodziłam przez wiele lat do roznych dermatologow ni mi nie pomagali brałam multum leków na trądzik nawet Diane która bardzo mi pomogła jednak gdy przestałam brać było tragicznie wkońcu poszłam do kosm,etyczki ktora wykryla u mnie drożdżaki (candida) teraz mam przepisane leki i mi pomoglo chociaz nie tak ze mi zniklo calkowicie poniewaz jestem w trakcie leczenia ale napewno jest lepiej w porównaniu do tego co bylo a okazało sie że diana zle wplynela na to wszystko poniewaz przez to zwiekszyl mi sie w zrost drozdżaków takze odradzam leki hormonalne dobre na krotką mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosc długo walczyłam z trądzikeim,próbowłąm wszystkiego,nie ma kremu albo masci albo antybiotyku którego nie miałam,w okoncu trafiłam na zajebistego dermatologa i wreszcie przepisał mi roaccutane(ale nie ppolski odpowiednik tylko niemiecki lek)brałam go dosc długo,zaleconą przez lekarza dawke i nie mam tych pryszczoli tylko zostały blizny,pozdrawiam aha i nie bierz nigdy diane35-tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kre
nikt nie stosowal tej metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viev Nanve Tutem
Na trądzik bardzo dobry jest krzem: zagotować 1 cebulę zawierające siarkę z kaszą gryczaną-2 torebki-magnez. poprawiający krążenie, a do tego krzemu błonnik zawarty w owocach dla dobrego krążenia i 2 jajka dla prawidłowego wchłaniania krzemu z przewodu pokarmowego. Krzem podnosi ciśnienie w organiźmie i jest dobry nie tylko na skórę ale też na włosy i na paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM MIKRODERMABRAZJE NA TRADZIK POSPOLITY ,ZASKORNIKOWY I GRUDKOWY.SWIETNE EFEKTY!!! NAWET BLIZNY POTRADZIKOWE SIE ZMNIEJSZAJA:) NA HASLO \"INTERNET\" W GABINECIE kosmedica DOSTALAM ZNISZKE.DZIS ROBILAM DEPILACJE LASEROWA PACH ,TROCHE BOLALO ALE ZA TO NIE MA WLOSKOW:) DZWONCIE TAM I PYTAJCIE SWIETNA OBSLUGA TEL 22 877 27 72 www.kosmedica.pl naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebb
czyżby to reklama... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie do końca lubię takie domowe sposoby, czy działania na własną rękę, lepiej jednak skonsultować problem. Mnie w walce z trądzikiem pomogły zabiegi laserowe w dermedzie efekty super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata987
Mi też lekarka chciała wlepić te tabletki, ale ja nie chce ich brać, bo są niebezpieczne dla zdrowia moim zdaniem. Zaczęłam stosować Epiduo, od końca grudnia i prawie już nie mam trądziku. Radze Ci najpierw tego spróbować, bo nie warto psuć sobie zdrowia. Dieta bez cukrowa i o niskim indeksie glikemicznym , też podobno pomaga, ale ja jeszcze tego nie wprowadziłam w życie, ale zamierzam, bo cukier postarza i zwiększa zapalenie w organizmie (niszczy kolagen w skórze, jest to udowodnione naukowo). Warto też brać kwasy omega 3, cynk, probiotyki i msm (siarkę organiczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam najbardziej pomogła kuracja laserowa. Seria zabiegów i w zasadzie stan skóry jest o jakieś 70-80% lepszy ;) robiłam zabiegi w opolu w centrum medycyny estetycznej arkadia. Ważne jest żeby trafić do dobrego centrum leczenia żeby nam krzywdy nie zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na trądzik pomogły zabiegi z kwasami Purles. Miałam w sumie 6 zabiegów co 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viollllka
Na trądzik najlepszy jest lek. A najlepszy lek to Nonacne. Fenomenem jest to, że działa podwójnie - likwiduje wypryski i zapobiega temu, aby nie powstawały nowe - wiem to z doświadczenia :) Wypróbowałam już naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o leczenie trądziku pojawiła się nowa metoda i zyskuje na popularności. Są to lampy LED. Dzięki eliminacji światła ultrafioletowego zyskano wyjątkowe bezpieczeństwo przy zachowaniu dotychczasowych walorów medycznych. Słyszałyście coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×