Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omggggg

leginsy- nosic czy nie?

Polecane posty

Gość omggggg

wiem ze moda na leginsy juz minela, ale ja ostatnio zaczelam je nosic nie do spodniczek tylko zakladam jakas obcisla dluzsza bluzeczke, taka ze mi tylka nie zakrywa do tego kozaki i futerko. ale widze ze duzo dziewczyn(tylko dziewczyn) gapi sie na mnie i slysze niemile komentarze, z kolei faceci sie ogladaja i mnie zagaduja.. nie wiem juz zle to wyglada? nosic czy nie nosic? ja osobiscie super sie czuje tak ubrana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manu elle
Jeśli się Tobie podoba i Ty się tak dobrze czujesz to co Cię obchodzi zdanie innych? Pamiętaj, jak się w czymś dobrze czujesz to dobrze wygladasz, jak dobrze wyglądasz tzn, ze masz swój styl - przeważnie wtedy ludzie krytykują bo zazdroszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Jasne, wszyscy jej zazdroszcza leginsow:O Tylko dlatego nie nosilas ich 3 lata temu kiedy jeszcze projektanci-geje nie stwierdzili, ze zrobia z kobiet posmiewisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę leginsy
po domu w formie dresu ale z bluzką zakrywającą mi tyłek, to przecież rajstopy są! A poza tym to na taką pogodę to nie bardzo one chyba pasują, latem do tunik albo spódnic to ok ale sama to nie wiem czy bym założyła, u innych mi się nawet podoba ale sama bym tak nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omggggg
no wlasnie czemu uwazacie ze to sa rajstopy? przeciez to zupelnie co innego, w latach 80-tych noszona wlasnie legginsy bez zadnych spodniczek tylko z jakas bluzeczka, wlasnie taki komentarz ostatnio uslyszalam "dziwka", dlaczego tak jest? czemu baby tak sie zachowuja? jakos facetom podobam sie w takim stroju, i nie nosze do tego 15centymetrowych szpilek tylko normalne cienkie kozaczki co do pogody to wlasnie teraz jest odpowiedni czas na taki stroj, moze lepsze sa laski noszace czarne legginsy i dzinsowa spodniczke w 30stopniowy upal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaaaaa
a może w lecie do tych bluzeczek nie zakrywających dupyzałożysz stringi co? tez adekwatme do pogody. aha dziwka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
To może zacznij sie jeszcze czesać i malować jak w latach 80 tych :D A poważnie to leginsy możesz nosić ale litości - zakrywaj tyłek :o To tak jakbyś rajstopy kryjące włożyła i nic na wierzch - przez nie też nic nie widać. Myślisz że czemu faceci Cie zagadują?? Bo myślą że skoro paradujesz z dupą na wierzchu to łatwa jesteś bo jakoś do normalnie UBRANYCH kobiet nie maja tyle śmiałości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla23
podstawowa kwestia - jaką masz figurę :-) bo do takiego stroju wypadałoby mieć nienaganną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omggggg
no mam nienaganna figure i co z tego? wlasnie jeszcze bardziej laski sa zawistne jak mam idealna figure,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leginsy sa jak najbardziej nadal modne,popatrzcie na wybiegi Mango.Autorko,musisz sie trzymac jednak penej zasady zakladajac je,zawsze nos dluzsza bluzke,zeby tylek zakryla,moze byc obcisla,ale dluza,chodzi o to,ze w leginsach nie ladnie bedzie wygladac twoja kobieca czesc ciala.pewnie dlatego faceci sie ogladaja,a dziewczyny krytykuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę leginsy
no wybacz ale leginsy są z tego samego materiału co kryjące rajstopy, przecież widać przez nie majtki. Ja bym się głupio czuła wychodząc na ulicę w samych rajstopach i bluzce (nie tunice) a Ty właśnie tak się ubierasz z tego co piszesz. A co do pogody to wybacz ale dzis np jest tak cholernie zimno, że na te leginsy to ja bym jeszcze i spodnie załozyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgggg
zimno? no sory ja nie mieszkam tam gdzie ty, u mnie jest 29 stopni i slonce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgggg
20 stopni mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę leginsy
no dobra, niech Ci będzie ze ciepło. Ale nie jest głupio Ci chodzić z dupą na wierzchu?? Czemu nie założysz bluzki zakrywającej tyłek? A poza tym skoro tak Ci się to podoba to nie możesz kupić sobie czarnych rurek?? Mam takie i są obcisłe i dają taki sam efekt jak leginsy ale są to normalne spodnie. Będziesz wyglądać jak chcesz a skończą się głupie komentarze które Cię denerwują. Poza tym w zimę też będziesz mogła je nosić, czego nie można powiedzieć o leginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgggg
mam rurki, ale sa niewygodne, jakies takie sztywne sa, nie wiem zreszta czarne leginsy wcale nie przeswituja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę leginsy
czemu gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziara.
matko, dziewczyna jest pewnie zgrabna, szczupła wiec niech sobie nosi. Moim zdaniem duzo lepsze to niz telnione barbie w spodniczkach co im dupe widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgggg
dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendii
Alez oczywiscie ze nosic :) Jesli sie dobrze w tym czujesz to dlaczego nie? Ja osobiscie uwielbiam legginsy i tez w nich chodze :) Buziaki :) a laski Ci tylko zazdroszcza bo sama tak mam czasmi jak Ty heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaki coś
pewnie że możesz nosić leginsy!!! ja też je nosze. ale tak do połowy tyłka... leginsy są ok. a i jeszcze coś w głupie baby leginsów nie widziałyście czy co?! to są coś jak getry więc nie prześwitują, bo to nie są np czarne grube rajstopy tylko na maxa obcisłe jakby spodnie tylko z takiego innego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś wypowiedż jakiejś stylistki, że legginsów absolutnie nie należy traktować jako spodnie. Powinny być noszone jak rajstopy. Załóż więc rajstopy, obcisły sweterek i kozaki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowa jędza- temat jest o legginsach, wiec to nie ma nic wspolnego z rajstopami, wybacz ale legginsy to nie rajstopy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrzę na to z boku
Legginsy - wielki comeback Modnych legginsów Jak nosić? Jak nosić getry dziś? Na pewno z odrobiną nonszalancji i gracją, czyniąc je raczej dodatkiem do stroju, a nie główną jego częścią. Latem najmodniejsza długość to capri, czyli trzy czwarte, a kolor to nieśmiertelna, wyszczuplająca czerń. Takie getry najlepiej połączyć z jeansową spódniczką mini lub z szortami, do tego obowiązkowo baleriny na płaskiej podeszwie, ewentualnie koturny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadasz na temat o legginsach jak piernik do wiatraka, bo tyle maja legginsy do rajstop :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×