Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mileenna

LekarzLeczenie kanałowe?

Polecane posty

Gdzie w stolicy najlepiej leczyć się kanałowo? Szukam jakiegoś dobrego specjalisty, ponieważ mam już dość tych dentystów na NFZ... teoretycznie wizyty są za darmo ale trzeba na nie czekać bardzo długo czasu i dodatkowo zazwyczaj zabiegi są przeprowadzane w pośpiechu przez co jest dużo bólu i dodatkowo zabiegi nie są wykonywanie dokładnie. Już wolę zapłacić komuś dobremu tylko ja nie za bardzo wiem, który lekarz się ze stolicy potrafi dobrze, spokojnie i solidnie wykonywać czynności związane z leczeniem kanałowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a interesuje cię jakaś konkretna okolica w Warszawie? czy nie ma to większego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie ma to większego znaczenia jeśli mam być szczera . Wolę nawet jechać na drugi koniec miasta do jakiegoś dobrego dentysty niż iść piechotą do stomatologa Który kompletnie nie zna się na swoim fachu - na własnym zdrowiu nie ma co oszczędzać czasu czy pieniędzy już kilka razy się o tym boleśnie przekonałam na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli tak to wydaje mi się że powinnaś iść do doktor Kornafel. Ona przyjmuje w http://www.dentalestetic.com.pl/ to są okolice Białołęki. Mnie najbardziej podoba się to, że tam panuje pełen profesjonalizm pracy w gabinecie. Nic nie jest robione przypadkowo. Widać, że tam szanują czas klienta i jego zdrowie no i starają się wykonywać wszystkie zabiegi perfekcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, wic nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu na ternie śląska (najlepiej w Katowicach, ale wcale nie jest to warunek konieczny). Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dzieco niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne... Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład ten gabinet stomatologiczny http://smok-dent.pl/ Co o tym myślicie? Czy ta oferta jest Waszym zdaniem warta uwagi? Co prawda nie jest w Katowicach, tylko w Łaziskach Górnych, ale może warto się przejechać? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×