Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makaron66

lekko skrzywiony penis.. drogie panie czy to problem?

Polecane posty

hello mam lekko skrzywionego penisa w lewą stronę.. kochając sie partnerka nie mówiła mi nigdy ze miała z tym problem (moze nie chciała).. powiedzcie dziewczyny czy macie z tym jakiś problem.. czy dużo facetów ma ten problem? czy da sie go jakoś naprostować? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest mocno zakrzywiony to twoja kobieta może śmiesznie wygladać gdy ci będzie robiła loda :) Tak poważnie to chyba zależy od stopnia zakrzywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie żaden problem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuulala
moj maz ma takiego:)troszke lewoskretnego:)osobiscie mi to nie przeszkadzam jemu tez nie ale jak tak czasem w niego wnikam to smiesznie to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są metody korekcji operacyjnej,ale to skróci twojego penisa o jakieś 1-1,5cm. Nie musisz poddawać się operacji,jeśli nie odczuwasz bólu podczas stosunku i nie przeszkadza to twojej partnerce. Mi osobiście nie spodobałby się taki lewoskrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby spodobał Ci sie jego własciciel a pozniej zaglądasz mu w majtki a tu.. klops.. lewoskretny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Na pewno nie dyskryminowałabym właściciela i po pewnym czasie znajomości,starałabym się namówić go na korekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiami
jesli nie sprawiałby mi bólu podczas seksu, to w żadnym wypadku nie przeszkadzałoby mi to. pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zostawiła bys faceta z tego powodu? korekcja to droga sprawa, a penis odchylony minimalnie.. a nie ma innych sposobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zostawiłabym. A za korekcję nie musiałbyś płacić,gdybyś najęczał lekarzowi,że cię boli w trakcie wzwodu i to mocno. Że nie możesz odbyć stosunku, że masz depresję z tego powodu, nie możesz pracować, funkcjonować w społeczeństwie itd. Dostajesz skierowanie do szpitala i nic nie płacisz-powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiami
makaron, nie daj się wpędzić w jakąs paranoję! żadnych chirurgicznych korekt skracających penisa! dopóki ani Ciebie ani kobiety to nie boli, to NORMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
zakrzywiony jest suuuper....jak się takiego dosiądzie lekko bokiem...to...hmmm....inetensywne doznania jak dla mnie takie skrzywienie to atut!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
skorygowali go chirurgicznie i nie narzekam , ani ja ani on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee
A ja mam innym problem... moj jest skrzywiony lekko w prawo i na dol... z tego co czytalem to jak sa skrzywione na boki to raczej nic nie boli ale co jak jest na dol albo do gory ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprawdę...
...powiadam ci ! zmień rękę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superdymacz
Nieładnie i smiesznie wyglada facet z takim penisem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam mam lekko podniesionego do góry i jest gicior. Jak dziewczyny piszą, że im to przeszkadza to kłamią, bo ja się nigdy nie spotkałem z jakimkolwiek komentarzem. A może mam za małe skrzywienie? Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesel
do góry mmi nie przeszkadza , w bok jeszcze nie miałam okazji, a w dół , boli mnie w pozycji klasycznej, za mocny jest nacisk na tylna sciankę pochwy, ale nawet przy prostym czlonku czasami czuje dyskomfort przy mocnych pchnięciach w tej pozycji -wiec nie lubie jej i nie kocham sie klasycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbocze Niecka
wiecie, to zależy co kryje sie pod pojeciem małe skrzywienie, co to jest małe w tym wypadku? zreszta dziewczyny też nie są symetryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy w ogóle macie pojęcie o czym piszecie?Wielu facetów na lekko skrzywione penisy i jeśli nie boli to nie poddawać korekcji!Poza tym takie skrzywienie nie przeszkadza w stosunku,lodzika można zrobić przytrzymując ręką i to nie jest problem!Skrzywienie nie zależy od MASTURBACJI ani od NOSZENIA PENISA W KTÓREJŚ Z NOGAWEK.Nie poniżajcie jeśli nie wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×