Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość Lesinellka

Czy któraś z forumowiczek stosuje te pigułki? Są chyba stosunkowo nowe bo nie mogę nic na ich temat znaleźć w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanja72
Cześć dziewczynki dajcie znać jak na Was działa ten nowy specyfik, zaczęlam go brać. Etap- 3 dni. Boję się bo brałam microgynon i przytyłam 5 kg i już nie mogę wrócić do wagi 62 kg przy której dobrze się czułam. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Lesinelle od prawie tygodnia.Są to moje pierwsze w życiu tabletki antykoncepcyjne.Nie mogłam ich dostać,więć trzeba było zamawiać w aptece bo są nowością na rynku.Zapłaciłam za nie 34.70 zł. Jak się po nich czuję?....jestem cały czas smutna i przygnębiona,prawie codziennie płaczę bez powodu.Nie mam na nic chęci i siły.Niekiedy bolą mnie nogi...ale za to poprawiła mi się cera.Twarz nabrała jednolitego koloru i zniknęły krostki(od kilku lat zmagam się z trądzikiem). Zdecydowanie mniej się pocę.I niestety chudnę.....w ciągu tygodnia ubył mi 1 kg.Czytałam na internecie,że takie tabletki zatrzymują wodę w organizmie.I przez to się chudnie.Myślałam ,że będzie o wiele lepiej. Nie wiem czy mój organizm dalej wytrzyma stosowanie tych tabletek. Myślałam już ,żeby przestać je brać. A może taka reakcja wystąpiła dlatego,ze dopiero zaczęłam przyjmować antykoncepcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Chętnie odsprzedam kilka szt YASMINELLE 25zł.op YAZ 30zł za opakowanie. Nowe, nienaruszone. Na tab.data. 08.2015r. . iwonka8903@onet.pl 663-366-987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwale sobie te tabletki :) tydzien temu skonczylam pierwsze opakowanie i jutro kupuje nastepne. fakt że schudlam po nich jakies 3-4 kg ale nie przeszkadza mi to. biust sie powiekszyl odrobinke ;D minusem jet to ze bolały mnie nogi.. zadnych nastrojow dziwnych nie mialam. libido tez bez zmian :) Lesinelle i Naraya to chyba najlepsze jak dotad tabletki jakie bralam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha.
Ja za kilka dni kończe pierwszy blister. Wcześniej brałam Sylvie, ale moja lekarka po poł roku mi je zmienila, bo strasznie (!) wysypalo mi buzie i nie mogłam sobie z tym w żaden sposób poradzić. Przy Lesinelle cera się uspokoiła. Nie mam żadnych humorkow poza tymi co zwykle ;), i to nie jest tylko moja opinia, kazałam się obserwować niezależnemu expertowi - moejmu facetowi ;)) Póki co nie ma żadnych skutków ubocznych - oby tak dalej. Tylko nie wiem jak z dostępnością w moim regionie - jeszcze nie wykupiłam recepty.. No cóz, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka..ABC
A ja zmieniłam ginekologa i od razu zmienił mi tabletki.Już nie biorę tego świństwa.Powodowały zbyt dużo skutków ubocznych.Mam teraz Stediril i kosztuja 2,49 zl za opakowanie.Są idealne,jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chA.
a jakie skutki uboczne wywolywały te tabletki u CIebie i po jakim czasie stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj zaczęłam brać te tabletki. Gin przepisał mi je zamiast syndi -35, które brałam od dwóch lat.Wiem, że mają one o połowę mniej hormonów niż syndi - 35 dlatego gin uprzedził mnie o możliwych plamieniach. A jak u was wyglądała sprawa z plamieniami?? Wystąpiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj skonczyłam brac 1 paczke, to moje pierwsze tabletki. Plamienia wystepowały na poczatku zazywania tabletek oraz miałam małe humorki, ale moj gin. mnie przed tym uprzedzil.:) nie miałam wiekszych problemow z tabletkami, tabletki kosztuja u mnie 24 zł wiec cena akurat na moja kieszen.:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s
Witam ja też właśnie zaczynam stosowanie Lesinelle. Kiedyś brałam Yasminelle ginekolog powiedział, że mają one taki sam skład, a lesinelle są tańsze. W aptece w moim mieście cena za opakowanie 30 zł. Bardzo zmartwiło mnie, że któreś dziewczyny schudły po tych tabletkach. Ja jestem właśnie miesiąc po ciąży w której ładnie się zaokrągliłam i nie chcę raczej schudnąć. O tym jak działały u mnie napisze po pierwszym opakowaniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamh
hej dziewczyny. Dostałam receptę od ginekologa na lesinelle. Ale strasznie boję się takiej antykoncepcji. Przerażają mnie te wszystkie skutki uboczne m. in zakrzepica, udar itp. Nie wiem jak sobie z tym strachem poradzić. okres mam za kilkanaście dni a teraz już się stresuję jak nie wiem co. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chA.
Powiem ci tak: musiasz sama być przekonana do tego ze chcesz je brać. Nikt inny cie przekonać nie może. Tym bardziej nie moze zmusić. Biore tabletki od 7 miesięcy i nic mi sie nie dzieje poważnego, z kilkoma pryszczami więcej moożna przecież życ. Za to masz spokojną duszę że pół godziny zabawy nie będzie skutkowało przewrotem w życiu ;) Obserwuj się. Jak ci nie posłużą to odstawisz i juz. pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam przepisane te tabletki. Jeszcze nie biorę, mam brać od przyszłego miesiąca. Nie wiem ile kosztują u mnie w mieście ale mój lekarz powiedział że około 30 zł. Lesinelle to mają ten sam skład co Yasminelle tylko drospirenon jest bardziej oczyszczony w nich, i one nie zatrzymują wody w organiżmie i dzięki temu można schudnąć, a nie tak jak pisała tu Malinka że zatrzymują wodę. One mają niewielki skład hormonów i nie blokują silnie przysadki. Ja mam PCOS i mnie byle jakich antyków nie przepisują. Brałam już kiedyś Jeanine po której strasznie przytyłam, pózniej Yasmin ładnie schudłam oraz Qlaira droga i trochę zatrzymywała mi wodę i urosły bardzo piersi ale ładnie mi wyregulowala hormony. Teraz zaczynam Lesinelle, zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamh
chA: A miałaś robione jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chA.
Jestem pod stałym nadzorem lekarza bo 3 lata temy wykryto u mnie potworniaka, od tamtej pory jestem u ginekologa conajmniej raz na pół roku, cytologia w zasadzie za każdym razem. A o jakie badania ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamh
badania krwi typu: krzepliwość, alat, aspat, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2125
mi dzisiaj lekarz przepisał Lesinelle- do tej pory brałam Yasminelle. powiedział, że to jest to samo tylko polski odpowiednik a zatem tańszy. nie wiem jeszcze ile kosztuje u mnie w mieści. Kupował ktoś je w Lublinie? cieszą mnie komentarze na temat chudnięcia po nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka;p
Czesc.My z siostra bierzemy te tabl.od2tyg.prztylo sie nam ponad1kg.Nie zwiekszylo sie nam libido. Nie widze zadnych zmian,zeby mi sie powiekszyly piersi moze za krotko je bierzemy.Cera jest tlusta,wszystko na nie.Jak sie po nich czujemy???...mamy bole w mostku,nogi nas bola i jedna z nas jest bardzo senna.Kupilam je w Kamienicy Polskiej na zamowienie placilam 30.90zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko kiedy się od tych tabletek tyje, drospirenon działa odwadniająco, dlatego leki z tą substancją nie zatrzymują wody. Dodatkowo lesinelle zawierają bardzo mało estrogenu a on też przyczynia się do zatrzymania wody i zwiększenia apetytu. Ja brałam kiedyś Yasmin i po nim nie przytyłam, wręcz schudłam jakieś 3,4 k,ilo. Mam nadzieję że tak będzie również po Lesinelle które biorę od 3 dni i póki co dobrze się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha.
Ja własnie kończe 2 opakowanie, wszystko ok. Jako osłonowe na żołądek itp biore dodatkowo Sylivit 150, coś w rodzaju tej Asecurelli którą tak masowo reklamują. Jest to preparat ziołowy z Herbapolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna333
ja zaczęłam brać te tabletki 4 dni temu, są to moje pierwsze tabletki. Jak myślicie, zabezpieczać się jeszcze przez jakiś czas dodatkowo czy nie ma takiej potrzeby? Absolutnie nie mam w tym doświadczenia. Dzięki za odpowiedź :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red head
hej ;) mam to samo pytanie co poprzedniczka. Biorę Lesinelle od 5 dni. Czy przez jakiś czas muszę się jeszcze jakoś zabezpieczać podczas seksu? Byłabym wdzięczna za radę kogoś, kto naprawdę się na tym zna.^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chA.
dziewczyny, na litość boską.... Czytałyście ULOTKĘ DOŁĄCZONĄ DO OPAKOWANIA??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna333
Drogie panie, pytałam się o to co wy zrobiłyście a nie o to co jest w ulotce. Spokojnie jakoś sobie z czytaniem radzę. Widzę, że nawet na przyjaznych forach odczuwa się lekkie chamstwo, za które serdecznie dziękuję, i za literki również ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chA.
:) wiesz, to nie chodzi o chamstwo ale o świadomość i odpowiedzialność - bo to ja, ty czy kazda inna z nas musi wiedzieć takie rzeczy. Facet tego nie będzie wiedział. A w razie draki to będzie i tak nasza wina. Bierzemy to świństwo żeby uchronić się przed niespodziewanymi zakrętami w życiu - lepiej więc ulotkę wkuć na pamięć. Sorki jesli odebrałaś to w jakiś negatywny sposób, nie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaczarowanaAlicja
Gin zmieniła mi Z Yasminelle na Lesinelle gdyż są tańsze, martwię się bo przy Yasminelle było w sumie dobrze... ale ostatnio przytyłam (nie przez tabletki) Więc cieszy mnie nowinka o tym, że po tych chudniecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carollsa
Ja właśnie zaczęłam drugie opakowanie Lesinelle i jak narazie nie zauważyłam u siebie jakiś dużych skutków ubocznych :) w sumie to wydają mi się raczej łagodne, ale wiadomo, że to tez zależy od człowieka :) Wcześniej brałam Naraye i jest mi troche smutno, bo po niej nabrałam trochę w biuście i ogólnie się ładnie zaokrągliłam, a po Lesinelle takie 'skutki uboczne' niestety ustępują^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem w połowie drugiego opakowania. Wcześniej brałam syndi-35. Obecnie zauważyłam, że niestety zaczęły mi tak jak kiedyś przed zażywaniem pigułek wyskakiwać małe syfki i pryszcze i troszkę mi się cera błyszczy :/ Okres mam skąpy, trwał 4 dni, bezbolesny. Chudnięcia nie zauważyłam a również by mi na tym zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×