Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korek2258964

"lewy" przegląd techniczny samochodu

Polecane posty

Gość korek2258964

załatwiacie sobie takowy czy jedziecie normalnie na przegląd i wszystko odbywa się legalnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek2258964
jestem pracownikiem komendy miejskiej w Pierdziszewie Dolnem piszcie kochani, bo nudzi mi się na dyżurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf. VIb
gówno mi frajerze zrobisz, bo pisać tutaj sobie mogę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek2258964
nie bójcie się, wszystkie wpisy w tym temacie zostaną zarchiwizowane i przesłane do odpowiedniego działu, piszcie śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek2258964
korku numer dwa niezłe przedstawienie :D podszywacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
Ja nigdy nie robię przeglądów, najwyżej płacę mandat 50 zł. za brak dowodu rejestracyjnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss amerika925
zrobisz sobie lewy przegląd i myślisz że jesteś sprite a wszyscy wokół to pragnienie ale uważaj bo szybko możesz stać się pragnieniem jak ci się wózek rozpierdoli na środku drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugryź_pana
byłem posiadaczem kilku aut, czyli jeździłem autami używanymi ale również kupiłem auta nowe w salonie i praktycznie zawsze dbałem o to aby sprzęt był sprawny , celowo na kilka dni przed końcem badań technicznych zgodnie z datą w dowodzie rejestracyjnym auta jechałem do tak zwanego 'najgorszego, czyli najbardziej wymagającego mechanika na stacji kontroli pojazdów' i umawiałem się z gościem, masz pan tu flaszkę i 100 PLN i sprawdź pan czego w tym aucie brakuje albo jest za dużo , wjechał na kanał, sprawdził zgodnie z przyjętą ceremonią i powiedział tak, - sworznie do wymiany - tłumik do spawania - to , tamto i owanto do wymiany i bardzo dobrze, teraz do warsztatu mechanicznego i niech to wszystko wymieniają , za trzy dni ponownie do stacji kontroli pojazdów i niech sprawdza gostek auto na kanale , nie doczepił się do niczego, wpisał dane auta do swojego komputera, pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym auto postawił, podpis, wydruk papieru , 99 zł. do zapłacenia i jadę dalej ale mam świadomość, że moje auto jest sprawne a najważniejsza jest tu świadomość i sumienie nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek2258964
czy czasami ważność przeglądu nie jest w CEPIKu?? :) więc Tadziku jak Ci się to udaje że jeszcze Ci nie zabrali tego dowodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
Nie wożę dowodu rejestracyjnego przy sobie więc jak mają mi go zabrać? :P Mam polisę OC, samochód zarejestrowany na mnie :) Co mnie obchodzi brak wpisu w CEP skoro za brak przeglądu nie ma mandatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek2258964
W takim razie powinni Ci odholowac samochod poniewaz wg prawa masz auto ktore nie nadaje sie do poruszania w ruchu drogowym :) A juz nie chce mowic jakie mialbys nieprzyjemnosci w razie stluczki/wypadku samochodowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfsfsa
Normalnie jeżdżę, jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby moje auto nie przeszło przeglądu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
Nie, nie! Ja mam sprawny samochód. Jest serwisowany w ASO i mogę się założyć, że bez problemu przejdzie badanie techniczne. Po prostu nie widzę powodu żeby płacić stówę za stwierdzenie oczywistego faktu co roku. Jak dotąd zapłaciłem 2 mandaty po 50 zł. W razie stłuczki żadnych problemów nie będzie- mam przecież OC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie nie rozumiem tego toku rozumowania. Czy sto czy dwieście złotych jest warte tego, że ktoś będzie żył czy nie? Ja robię regularnie przeglądy w http://celmer.torun.pl/ i wolę zapłacić i żyć. A jeżeli ktoś jeździ trupem, to niech lepiej się rozleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
tadziu, zmień nick na bredzisław. Stuknij w kogoś nie mając badań technicznych, a dowiesz się ile bulniesz z własnej kieszeni za naprawę gostkowi auta. Choć byś miał i 6 polis na swoje auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co oszukiwać samego siebie? Jeśli auto nie nadaje się do jazdy, trzeba kupić nowsze i tyle. Ja serwisuję 10 letnie audi w http://www.szwarcgruba.gda.pl/ - mam 4 osobową rodzinę i nie wyobrażam sobie jechać z nimi niesprawnym samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaStankiewicz
ja się w ogóle nie znam na przeglądzie samochodu, niestety nie mam faceta, więc chcąc muszę coś ogarniać. Byłam teraz na dniach na przeglądzie i panowie mi wszystko wyjaśnili. Z autkiem wszystko ok. Polecam panów z Wiśniowej http://autoplusgarage.net/ jak jesteście z Wro i macie podobną sytuację do mojej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkabb
Jak można na "lewo" robić przeglądy? Przecież to chodzi o nasze bezpieczeństwo. Podziwiam panów, którzy na piękne oczy puszczają wszystkie auta jak lecą. Ja mieszkam w Przemyślu i nie wyobrażam sobie, żeby moja stacja kontroli pojazdów http://www.stacjakontroliprzemysl.pl/ robiła takie rzeczy. Masakra :) Ludzie czas zmądrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Gośkabb, a w ogóle po co robić przekręty skoro w Euromasterze można zrobić przegląd za darmo. Tu jest stronka z info http://darmowyprzeglad.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest przegląd rejestracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyszczony
Nie uznaje półśrodków zwłaszcza jeśli chodzi o moje, nie tylko moje bezpieczeństwo, dlatego robię go w autoryzowanym serwisie. Nie dawno robiłem przegląd swojego focusa w autoryzowanym serwisie, zapłaciłem 279 złotych. A mówi się, że aso szarpie po kieszeni ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manguster33
Kolego a taka cena w ASO Forda co obejmuje? Dotyczy każdego modelu Forda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówicie o tym dla starszych modeli? ja korzystam regularnie z tego przeglądu :) masz tam sprawdzenie auta (w środku i na zewnątrz), wymieniają ci filtry i olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salam
Nie ma co robić lewego przeglądu, Ford faktycznie ma tanio. Ponad to ostatnio wymieniałam u nich w serwisie autoryzowanym klocki hamulcowe, jakieś 280 zł płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szufla
To na prawdę tanio jak za przegląd samochodu. A co wchodzi w tę cenę, jaki zakres usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salam
W tej cenie masz między innymi wymiane oleju i filtra oleju także filtra powietrza, no i rzecz jasna kompletny przegląd samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szufla
To za to samo w zeszłym roku u prywatnego płaciłem o wiele więcej. Poklikałem jeszcze po stronie forda i widziałem, że mają dobrą promocję na klocki hamulcowe. Podjadę do nich, pewnie jeszcze w tym tygodniu, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilianka
Mają tez jakies promocje na akcesoria zimowe, uchwyty do nart, dywaniki, wycieraczki. Naprawdę tanio to wychodzi, porównywałam różne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknoda
Ja umówiłam się w ASO forda na przegląd zimowy. Znajoma mi powiedziała, że sprawdzają płyn hamulcowy i płyn w chlodnicy. Ale też robią test akumulatora. Kaśka zapłaciła 19zł, więc to grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak piszecie - warto zagladac do aso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×