Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ??co wybrać??

leżaczek bujaczek czy huśtawka hybrydowa?

Polecane posty

Gość ??co wybrać??

waham się co kupić swojemu niemowlakowi, macie jakieś zdanie na ten temat? co się bardziej sprawdza? na co zwrócić uwagę? jakoś nie mogę znaleźć takiego, który spełniałby wszystkie moje oczekiwania. Każdemu czegoś brakuje. Jak pasuje pod jednym względem to pod innym jest do kitu. Chciałabym by starczył jak najdłużej;więc raczej huśtawka odpada. Znów jak wybiorę taki, który przerobić można na fotelik dla starszaka to nie ma dźwięków, a moje dziecko uwielbia pozytywki i różne melodie. Leżaczek ma głównie służyć do zajęcia dziecka, gdy np. muszę zrobic obiad i chcę mieć maleństwo przy sobie, by móc mieć je na oku. fajnie jakby samo się bujało-czyli huśtawka, ale ona na pewno więcej miejsca zajmuje i choć kuchnię mam nie małą to ciężko będzie się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porstu magda
leżaczek! i to nie pierwszy lepszy kolorowy plastik tylko dołóż do takiego co się sam buja wraz z ruchami dziecka na cienkich metalowych płozach. bez baterii i gadżetów. najlepszy jest babybjorn (ale strasznie drogi, nawet używany jest drogi), ale sa i tańsze, zwykłe na cienkich drutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokorokkko
Mogę Ci sprzedać huśtawkę po mojej córce Bright starts pszczółka - jest do 11 kg. Mnie uratowała życie jak potrzebowałam cos zrobić w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porstu magda
dźwięki, pałąki i bajery to nie jest w leżaczku najważniejsza rzecz, bo takie pierdółki to można sobie podoczepiać bez problemu. nie muszą być w komplecie. ważne, żeby leżak się bujał bez ręki rodzica i nie żarł baterii. babybjorny wymiatają pod tym względem i są też największe i najbardziej rozwojowe z tych bujających, bo położenie siedziska jest regulowane w 3 pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??co wybrać??
po prostu magda nawet nie wiedziałam, ze takie są, popatrzę, dzięki. Choć szczerze powiem, że wydaje się, że jak więcej bajerów,to łatwo zająć dziecko. Ale to chyba o to chodzi w marketingu ;) kokorokkko ile byś chciała za tą swoją huśtawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porstu magda
te bajery nie muszą być w zestawie. możesz poprzyczepiać do leżaka to co masz już w domu (różne zawieszki, pałąk z wózka, grzechotki. wszytko da się doczepić do pasa zabezpieczającego albo dokręcić do stelaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokorokkko
280 zł plus przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to i to i 2
Dziecko w drodze :) z doswiadczenia więc Ci powiem że hustawka!!! Mam lezaczek, jest, fajny, ok, do 18 kg ale corka od dawna nie jest nim zainteresowana mimo że do 18 jej daleko :-P natomiast hustawke kupilam jak mala miała 3 msc i jedyne czego zaluje to że tak pozno :-P mam hybrydowa bright starts slonik de luxe chyba się nazywa taka na 2 nogach :) z melodyjkami , karuzelka ale akurat karuzelki nie uzywalam! Hustawka to było dla mnie wybawienie i na pewno teraz poskladam ja zanim syn się urodzi :-P jest z wkladka niemowleca także pozycja lepsza niż w lezaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej...... tylko huśtawka hybrydowa!!!!!! Nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz huśtawkę. Również miałam Bright Star i bardzo sobie ją chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam babybjorn bardzo prosty ale jest super synek ma rok i dalej sie w nim buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziak
Ile czasu wytrzymują baterie w Huśtawce BRIGHT STARTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli posiadasz model Ingenuity z napędem hybrydowym, czyli np taki: http://www.dlabobasow.pl/a/Hustawka-ingenuity-hipopotam-60394 to baterie potrafią wytrzymać nawet 2-3 miesiące w zależności od częstotliwości użytkowania. Natomiast znajoma miała huśtawkę ze zwykłym napędem i tam baterie wytrzymywały maksymalnie 2 miesiące a więc pewna różnica w czasie działania na pewno występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezła sprawa to bejbi.eu/48-lezaki. Moim zdaniem dość innowacyjny produkt do zabawy, leżaczek bujaczek. O huśtawkach hybrydowych czytałam w ramach integracji sensorycznej, do pobudzania całego ciała i u mnie to faktycznie się sprawdza. Córka jest super zadowolona, przestała krzyczeć, chętniej nawet je po zejściu z huśtawki. Jeden z najlepszych zakupów, jakie zrobiłam i nie jest wcale tak drogo. Spokojnie w okolicach 300 złotych się zmieścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie miałam żadnego z powyższych, ale czasem korzystałam z fotelika samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×