Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majeczka128

Libido

Polecane posty

Gość majeczka128

Moje libido jest równe zeru co mnie strasznie martwi mam 28 lat i nie wiem czy to braki hormonów czy co...? bardzo bym chciała żeby było odwrotnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to z drugiej strony barykady...ciągle i wciąż pragnę i fantazjuje. wpływa to na życie niestety...bo zamiast myśleć o tym co powinnam to marzę co bym zrobiła gdybym się do swojego ukochanego dobrała, nie pozwala się skupić do końca na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka128
:(( zazdroszcze Ci, Twój partner pewnie tylko czeka aż go dopadniesz bo faceci lubią takie kobiety, a mój związek kuleje własnie przez brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz ma dosyc mojego libido, non stop mysle o sexie, bez żadnych zachamowań, barier, granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jak ty ,prawie zerowe. Przed ciaza mialam ochote ciągle,po ciąży (juz 2 lata) prawie w ogóle. I tez mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka faceci też są różni...wiele kobiet na forum pisało, że ich związki kuleją bo z kolei facetom wystarczy raz na ruski rok. mój na szczęście ma dość spore potrzeby, ale zdarzyło mi się usłyszeć, że to na tym mi zależy a nie na nim i to też nie było miłe bo przecież szczerze go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka128
Jedna ma libido zerowe druga za duże, nie może byc jakoś po połowie:(( nawet z tej sferze życie jest niesprawiedliwe...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka128
Zawsze miałam takie małe, nieraz tylko jest inaczej przed miesiączką ale to nie przy każdym cyklu, mam już dośc ile można odmawiac...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka128
Może jakieś tabletki kupie na zwiększenie libido, polecacie coś dla Pań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×