Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogdan78

Liceum dla dorosłych

Polecane posty

Gość Bogdan78

Hej! Trochę wstyd, ale tak wyszło w moim życiu, że nie miałem okazji przystąpić do matury...Szukam dobrego liceum dla dorosłych, która przygotuje mnie do zdania egzaminu dojrzałości. Gdzie się warto zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan78
To mi obojętne jest, chciałbym po prostu podejść do matury, a szukam na stronach szkół, tylko tyle ich jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam liceum dla dorosłych Twoja Szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefanCzarnecki
A gdzie pan szuka liceum? Tzn w jakim mieście. Ja sam w wyniku pewnych okoliczności życiowych nie zdałem w liceum i odpadłem już po pierwszej klasie.... myślałem że wykształcenie nie jest ważne a jednak okazało się inaczej. Tylko szkoda, że tyle czasu potrzebowałem żeby to zrozumieć. Zapisałem się do omegi w Łodzi do zaocznego liceum dla dorosłych. Początkowo miałem sporo obaw że będę się źle czuł, ale okazało się że nie jestem najstarszą osobą w grupie także nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×