Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Licze napotkanych metali gdy jestem na mieście, czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość
a co to za problem? co druga, trzecia osoba, jak nie ma char. ubioru to słuchaj, czego słuchają:) będziesz baaaardzo zadowolona, bo prawie każdy tego słucha teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, powinnas zglosic sie do psychiatry, bo to jest natrectwo, a to sie leczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezbyt. Po co tych meneli liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro niby wszyscy tego słuchają, to ciekawe że dziś dużo łażąc po miescie spotkałam tylko 3 metalowców a dużo ludzi sie przewineło w moim polu widzenia . Większośc ludzi słucha popu z radia, a większośc nastolatków hip hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopa Ci trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mysle, powinnas zglosic sie do psychiatry, bo to jest natrectwo, a to sie leczy" wiem o tym, że mam nerwice natręctw, bo ma dużo różnych takich dziwnych zachowań ale żeby od razu do psychiatry? :) żeby mi żółte papiery wystawił jakieś albo psychotropy kazał brac? :) nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nienormalna. Mnóstwo osób słuchających metalu ubiera się normalnie. Ja również słucham takiej muzyki ale po wyglądzie byś się nie domyśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko jak chcesz byś taka oryginalna i niezwykła to się przerzuć na inną muzykę, bo metalu słucha mnóstwo osób. Nawet jak się nie ubierają jak tradycyjni metalowcy prosto ze Skandynawii. Myślę, że Tuwiński śpiew alikwotowy będzie idelany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz się co ludzie sądzą to ci odpowiadają, a jak odpowiedź ci się nie podoba to marudzisz. Ja sądzę, że masz potrzebę bycia częścią grupy i raźniej Ci, jak grupa jest duża. - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy tradycyjny metal pochodzi ze skandynawii? :D kolebką metalu jest Wielka Brytania. Kiedyś czytałam sondaż o gustach muzycznych polaków, do słuchania metalu przyznało sie chyba tylko kilka procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta to Kupa Powiatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasiaszatanistka1994
a lubisz judas priest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ilu już naliczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko chodziło mi o ubiór i o to, że Skandynawia kojarzy się z charakterystycznymi zespołami blackmetalowymi, których fani również są jak najbardziej charakterystyczni. W dodatku jest tam największy odsetek zespołów metalowych na metr kwadratowy :P Niestety może ten sondaż był przeproadzany wśród członków kółka różańcowego, bo mnóstwo młodych ludzi słucha metalu. U mnie na roku na 50 osób chyba ze 20 słucha metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i ilu już naliczyłaś?" nie licze ich ogółem, tylko danego dnia. Raz spotkałam jednego dnia ponad 30 takich typowych metali w różnych miejscach, ale to chyba był wtedy jakiś koncert, o którym nie wiedziałam, a zwykle spotykam jakoś kilku, 2-4 jednego dnia, w każdym razie zawsze co najmniej jednego bo jak żadnego nie spotkam, to szukam po mieście aż znajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U mnie na roku na 50 osób chyba ze 20 słucha metalu" To zazdroszcze, co to za kierunek? :D niech zgadne, politechnika? :D ja jestem na studiach humanistycznych i tam niestety nie ma tak fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalowy czesto nie
gola c**ek. dlatego ja wole laski z modnych klubow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka - aż mi przypomniałaś zabawną sytuację. Kiedyś po festiwalu masa ludzi (w tym my) pojechała na staję kolejową w najbliższym miasteczku - naprawdę maleńkim. I na tej małomiasteczkowej maleńkiej stasji zrobiło się czarno :D Cała stacja zajęcia przez ludzi w ciężkich butach, w skórach, obwieszonych złomem i ćwiekami. Miny pasażerów którzy wychodzili z pociągów - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to żadna polichetnika :P Kierunek przyrodniczy ale moja koleżanka studiuje bibliotekoznawstwo i tam odsetek metali jest podobny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy ktory slucha metalu ubiera sie jak metal. Juz ktoś o tym pisał. Pewnie doznasz szoku ale słucham metalu od lat a w swojej szafie mam kolorowe ciuchy. Zakladam dresy bo tak mi wygodnie. I uwaga nosze też czasem różowe ciuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobaja ci sie chlopy takie po prostu i tyle, tym bardziej ze jestes jeszcze młodziutka i jeszcze ci sie moze odmienic mnostwo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spotkałam takiego jednego, długowłosego i brodatego. 😍 Btw, pytałaś, czy mam na imię Konstancja. Odpowiedź brzmi: Nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jarzę jak można po wyglądzie poznać, czy ktoś słucha metalu czy innej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jarzę jak można po wyglądzie poznać, czy ktoś słucha metalu czy innej muzyk" Nie widziałeś nigdy metalowca? :) w twojej wsi nie ma takich? Po długich włosach glanach i t-shircie zespołu :) "cos dla ciebie dziewczyna która słuchała metalu http://gloria.tv/media/hvYuCQwpXT8" Swój sekciarski bełkot zachowaj dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×