Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kora0302

lifting twarzy Czechy

Polecane posty

Gość kora0302

Witam, chciałabym zapytać czy któraś z Was dziewczyny wykonywała sobie operacyjny lifting twarzy w Czechach. Jeśli tak to podzielcie się swoimi doświadczeniami, jaki lekarz jest wart pozytywnej opinii. Jak jest koszt takiego zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie ryzykowala tak powaznej operacji poza granicami,A jak pojdzie cos nie tak to masz mniejsze szanse na poprawke I dochodzenie swoich racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale robią tam najlepiej , zobacz ilu zadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy GDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki999
A czemu akurat w Czechach? Taniej jest? Pytam, bo sama się przymierzam robić tu http://www.knakiewicz.com/Liposukcja-odsysanie-tluszczu ale jeszcze nie jestem zdecydowana. Kwestia ceny jest oczywiście ważna, ale u nas przynajmniej znam warunki, wiem czego się spodziewać, wiem że się dogadam. Do obcego kraju jakoś tak dziko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, Knakiewicz tani? Robiłam sobie w Prestige Skin we Wrocławiu i było moocno taniej, zresztą u Knakiewicza nie mają Happy Lift. Jak już uprawiasz reklamę to przynajmniej nie mów że taniej bo oni mają zachodnie ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi gościu tutaj nikt nie pisze o K. trochę się pospieszyłaś z tą reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka323
Nie chce zakładać nowego watku dlatego pytam tutaj. Czy miałyście doczynienia albo słyszałyście cos o http://www.one-med.pl/ ma w ofercie lifting twarzy, a nie mam Az tyle pieniędzy, żeby wyjeżdżać dalej na krotki pobyt, wiec chciałam to zrobic u siebie w Lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam, nie robilam tego zabiega co ta osoba wyzej, ale kilka innych i bylam zawsze zadowolona z www.one-med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa co ty nie powiesz....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secrets88

Ja do Czech mam za daleko 😛 Znalazłam super fajny gabinet Dzięgielewska instytut Oka, gdzie miałam wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Jestem bardzo zadowolona z efektu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×