Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Liposukcja ud

Polecane posty

Gość gość

Ktoras z was robila liposukcje ud? Ja mam starsznie grube uda i mam ich dosc. Czy liposukcja ud jest robiona pod narkoza calkowita?? po non obwisa skora? ile dni w domu trzeba byc po tym zabiegu? Ja szukam dobrej kliniki w woj. slaskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikeB
Wszystko zalezy od tego jaka masz sylwetke, zeby nie zaburzyc proporcji.. ja mialam liposukcje ud ale jako dodatek do brzucha i okolicy kolan. Jestem bardzo zadowolona chociaz robili mi tylko wewnetszna strone. Ale gdybym miala wyszczuplone same uda to mogloby to wygladac... srednio... najlepiej byloby po prostu wybrac sie na konsultacje ale chirurgia Ci nie polece bo jestem z drugiego konca pl ;) a co do obwislej skory to problem moze sie chyba pojawiac u starszych pan... bo skora wolniej sie obkurcza. Poza tym dobry fahowiec wie jak co zrobic zeby bylo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja chirurgiczna jest ryzykownym zabieg, skóra długo się goi, mogę wystąpić różnego rodzaju komplikacje. Dlatego wymyslono liposukcję ultradzwiękową. Trzeba przez to kilka zabiegów, ale nie ma żadnego ryzyka i czasu na rekonwalescencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po liposukcji brzucha juz ponad miesiac casu i nadal mam bardzo twarde obszary cos jak kamienie. Dlugo jeszcze tak ma byc? Powinnam zaczac sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne. Dziewczyny ile u was kosztuje liposukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam kriolipolize, już godzinę po zabiegu nie ma żadnych śladów obrzęków a tkanka tłuszczową stopniowo zanika, pełny efekt po dwóch miesiącach, bez diety i cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow ze kriolipoliza ci zadziała bez diety, Dieta musi być, boinaczej tłuszcz zacznie ci się odkładać w innych miejscach w większych ilościach niż zwykle. Poza tym nie wiem za co tyle kasy biorą za przymrożenie i przyssanie kawałka ciała, praktycznie zabieg bezobsługowy. Miałam do wyboru kriolipolizę i liposukcję ultradźwiękową, wybrałam to drugie, byłam na kilku zabiegach i mam teraz ładnie wymodelowane całe uda, a nie ich kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie kriolipoliza jest nie warta ceny jaką się za nią płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie jesteś osobą typowo otyłą, tylko zmagasz się z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, w tym przypadku na udach, możesz zamiast inwazyjnego zabiegu liposukcji, rozważyć zabieg lipolizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam grube uda. Początkwo chciałam sama jakos je wyszczuplić ćwiczeniami i kremami wyszczuplającymu, ale nie widziałam żeby coś działało. Zdecydowałam się na liposukcję uktradźwiękową w salonie Beauty Premium, bo znajoma chodziła tam na wyszczuplaie brzucha i była bardzo zadowolona. Ja po całej serii 10 zabiegow mam w jednej nodze 5 cm mniej , a w drugiej 5,5 cm. Pewnie bym chciała wiecej, ale może na mnie to tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×