Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość

hej, stary temat chyba ktoś nam usunął, więc mam nadzieję że damy rade i się odnajdziemy :) wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka7
nie założyłam zalogowana, żeby moja facjata z każdym wpisem nie pokazywała się na stronie głównej :P myślę że z czasem sie odnajdziemy, szkoda tylko naszej tabelki ;/ eh czekam na was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u szkoda, ja nie bylam zapisana ;P ale sama was czytalam, bo tez rodze w listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jak kafe nam mogło to zrobić wrrrrrr mam nadzieję że dziewczyny nas jakoś odnajdą jak bedzie zawiecha to i tabelkę pewnie odzyskamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags strasznie szkoda właśnie :( tak jak zimowamama mówi czasem fajnie sie wracało do jakiegos wpisu, zamiast pytac którąś o cos po raz 50 hehe xx gosiaczek myślisz że zawiecha odtworzy ?? :P tak więc czekamy na nią :D xx głownie chodzi o dziewczyny które nie mają fb, bo im pewnie będzie ciężej :) a jak nasz temat sie nazywał w całości w ogóle ? wie może któraś z was ? bo ja nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
ale chamsko :/ kto mogl usunac temat?? administrztorzy albo osoba ktora zakladala temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja was znalazłam;) Wczoraj wieczorem z paniką szukałam naszego tematu i nic a tu taka nie miła niespodzianka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
hej hej, jestem i ja :) myślałam, że to mój tablet się popsuł i dałam mu popalić z rana ;) Fajnie, że się odnajdujemy :) mnie wczoraj obudził o 3.30 rano mega ból w pachwinie. No-spa i ciepła butla z wodą pomogła. Ale stresik był. Dziś rano odprawiłam męża w delegację - wraca jutro (mam nadzieję;) ) Jak tam po wczorajszych wizytach - któraś miała... Zawiecha Ty też wczoraj miałaś się dowiedzieć kogo nosisz pod serduchem... udało się? :D Anja jak u Ciebie? Dziewczyny które mają konto na FB może napiszcie tam, że teat nam się ciut zmienił ;) może tak będzie łatwiej i szybciej? ja to od rana szukałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
to co? zaczynamy naszą tabelkę od nowa? każda zacznie się dopisywać i Zawiecha w końcu ogarnie temat :) Agagula............31l...........1dz.............01 listopad..............Staś chyba tak to leciało co? xx 32tydzień, wizyta już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula............31l...........1dz.............01 listopad..............Staś Pałka89............25l...........1dz.............16 listopad............Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula na fb wszystkie babeczki poinformowane :) zimowamama wkleiła linka, więc jak dziewczyny wstana to znajda tu :) gorzej właśnie z tymi co nie mają fb bo trzeba im będzie szukać na głównej jedynie, mam nadzieje że się nie poddadzą i wyszukają, pomału sie odnajdziemy :) xx ja wczoraj wybrałam się na zakupy (chyba ostatnie w duzym sklepie, bo pod koniec musiałam posiedzieć na dziele z butami żeby odpocząć :P ) byliśmy a Auchan i tam są takie zwykłe spodnie od dresu we wszystkich rozmiarach za 13 zł :) sa super wygodne, są 2 rodzaje ja wziełam takie "biodrówki i nic nie uciska ani nioe wadzi no rewelka, starczą mi juz do końca na pewno, a jak chcem byc ładniutka to nosze leginsy i tym sposobem mamina garderobę do listopada mam :D dzis K ma podjechć po pracy jeszcze jedne wziąć, bo ja już bym nie miała siły 2 dzień z rzędu :) zakupiłam też poduche do spania i karmienia zobaczymy jak się sprawdzi :) a i porównywałam sobie ceny butelek, bo na all zamówiliśmy te z Aventu serie natural czy jakos tak i powiem wam że różnica między all a sklepami to kolos po prostu ! duża w sklepie kosztuje prawie 4 dychy, mała 3 a my za dużą i małą jakoś 3 dychy daliśmy... szok... xx zawiecha właśnie potwierdziłaś kogo tam nosisz w mini brzuszku ?? xx Agagula............31l...........1dz.............01 listopad..............Staś izulinka7..........24............1dz.............15 listopad...............Zuzia Pałka89............25l...........1dz.............16 listopad...............Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :):) Przepraszam,że nie odzywałam się ....... Jestem w szoku :( jak ktoś mógł po chamsku skasować nasz temat !!!!Czytałam Was codziennie z tel. a tu dzisiaj zaskoczenie. Kochane chyba mam zapalenie pęcherza tak boli :( żurawinę już piję a jutro zrobię posiew moczu.W następnym tyg. mam zrobić glukozę trochę późno ..... Moja mała Hania jest ułożona pośladkiem, mało czuję ruchy :( Jak nie obróci się to czeka mnie cesarka, nie wiem czy cieszyć się czy martwić. 27 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiszę się na końcu do tabelki gdyż mam termin na 29 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Mila Kochana dziecko może się jeszcze obrócić. U nas w szkole rodzenia mówili że w pośladkowym ułożeniu cc nie jest jeszcze przesądzona. Wszystko wyjdzie w praniu - nie martw się! A jak już trzeba będzie zrobić cc to pamiętaj, że po takim porodzie dziecko rodzi się mniej zmęczone :) zawsze są jakieś plusy i tego należy się trzymać! szukajmy plusów w każdej sytuacji. Co do zapalenia pęcherza to kurde lipa - zrób może sobie nasiadówkę w rumianku? bardzo dużo pij. Do tabelki wpisuj się od razu a inne wcześniejsze tylko się wcisnął pomiędzy ;) xx Izulinka - super zakupy! ja sobie kiedyś kupiłam w biedronie takie dresowe z miejscem na brzucho - są super i rosną razem ze mną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Pałka czekamy na wieści po wizycie :) ja jutro śmigam - w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ja tylko przelotem sprawdzam ile z nas sie juz odnalazło, dziewczyny z Bielska juz chyba wszystkie jestesmy:) Ja miałam wczoraj wizytę, nie wiem czy udało Wam sie mojego posta przeczytać, ale tak w skrócie, Nasze Dziecko jest bardzo duże ma juz 2035g, Andzik tez mi szykuje sie 4 kilogramowa Królewna:) minęliśmy zrobione 3 prenatalne wszystko ok, i mam kolejne zdjecie w 4 d, jestem przeszczesliwa ze Marysia jest zdrowa i ładnie rosnie:)) Idę sie dalej pakować, hardcor jak nie wiem z tymi wszystkimi rzeczami... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis boli krzyż, zaczęło się w nocy. Zaczynam sobie wkręcać ze cos jest nie tak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis bylismy na ryneczku, niby szlam wolno ale jednak biodra i brzuch pobolewa, wizyte mam w srode przyszla i musze zrobic analize moczu (mam nadzieje ze nie zapomne). Xxx Po wozek jedziemy jednak w poniedzialek bo jutro i w sobote jednak nie damy rady wiec zostaje poniedzialek. Xxx Ja do tabelki z tel sie nie wpisze wiec niech ktoras to zrobi za mnie a bede wdzieczna;) 2dziecko, chlopak, termin na 23.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Melduję się i ja :) Faktycznie przegięcie z tym usunięciem tematu, ale cóż dobrze, że znalazłyście rozwiązanie ;) Byliśmy wczoraj na tej szkole rodzenia. Okazało się, że nasi znajomi też się zapisali, więc było wesoło. Zajęcia naprawdę fajne, wróciliśmy bardzo zadowoleni no i postanowiliśmy pociągnąć kurs do końca. Dzisiejsza noc to była męka. Budziłam się co chwilę i do tego miałam takie okropne sny, że jeszcze łapię doła. Teraz jestem wykończona. Dziewczyny jak po wizytach? Zawiecha chyba dopiero dzisiaj ma wizytę, coś tak mi się kojarzy, miejmy nadzieję, że dzidzia Wam się ujawni ;) Miłego dnia wszystkim. Agagula............31l...........1dz.............01 listopad..............Staś izulinka7..........24............1dz.............15 listopad...............Zuzia Pałka89............25l...........1dz.............16 listopad...............Maja Neska851.........29l...........1dz.............25 listopad...............Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
hej dziewczyny. jaka ulga ...znalazłam. chciałam napisac o 8 rano jak zwykle z telefonu i też mnie tak zdenerwował bo nie było naszego forum że poszłam z powrotem spać. a teraz już nie miałam wyjscia, musiałam uruchomic komputer i znalazłam. jak ktos mógł być taki hamski. a jeszcze kilka dni temu czytałam sobie właśnie pierwsze pięć stron i wspominałam i nie moge uwierzyć jak to zleciało. teraz już mam 30 tydzien a tam wtedy pisałam z taką niepewnością i strachem czy w ogóle ta ciąża się utrzyma bo pierwszą poroniłam i nie odczekałam nawet miesiąca ne regeneracje organizmu. ta ciąża to taki mój mały cud niewiadomej jeszcze płci :) XXXX izulinka - ceny butelek są straszne ale co do Aventu to mi sie jakis miesiąc temu w tesco poszczęściło bo na promocji kupiłam 2szt w opakowaniu butelek z aventu własnie te natural małe p 18zł za te 2szt :) potem poszłam na dział niemowlęcy sprawdzić ile kosztuje normalnie jedna szt to własnie było to 30zł ...od razu te dwie za 18 wpakowałam do koszyka :) XXXX Malwi gratuluje solidnej królewny :) dziewczyny z wizytami powodzonka życze no i czekamy na zawieche , na wieści z wizyty i na tabelke hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Agagula............31l...........1dz.............01 listopad..............Staś izulinka7..........24............1dz.............15 listopad...............Zuzia magdalenkamz......24l.....1dz.............15 listopad..............???? Pałka89............25l...........1dz.............16 listopad...............Maja Neska851.........29l...........1dz.............25 listopad...............Michaś XXXXX gosiaczek - pamietam że pisałas cos o swoim synusiu i zajęciach judo. ja sobie oglądam codziennie prawie rano pytanie na śniadanie na tvp2 i na jutro zapowiedzieli taki temat o judo dla małych chłopców czy warto zapisać itd. jak bedziesz jutro rano siedziała w domku to o 8 zrób sobie pyszne sniadanko ułóż sie wygodnie i oglądnij jeśli chcesz oczywiście :) XXXXX izulinka - patrząc na tabelke to u nas tak samo. cudownie by było gdybym na koncu jeszcze miała córeczke tak jak ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko do dziewczyn ktore sa na l4, jak zus wyplaca kase? Bo l4 mam chyba od 14.08 do 10.09 i zastanawiam sir kiedy mi wyplaci. Juz nie pamietam jak to bylo w pierwszej ciazy. Czy wyplaci mi po 10? Xxx Ja mam jedna butelke z lovi po mlodym i mam nadzieje ze ona mi starczy, tzn mam jakies z aventu ale nigdy nie uzyte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa mamo oni wypłacają w różnych terminach. Teraz mam L4 od 15.08 do 14.08 i połowę dostałam na koniec sierpnia a drugą dostanę 15.09. Możesz to sprawdzić jak założysz sobie profil na stronie ZUS, tam będą kwoty i terminy i wszystkie Twoje dane. Tylko żeby założyć profil musisz podejść do dowolnego oddziału ZUS żeby Cię zweryfikowali (2 minuty, pokazujesz tylko dowód i uaktywniaja profil) Dopiszcie mnie przy okazji bo też piszę z kom: 27 lat, 1 dziecko, córka, 4 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, moja tez ulozona posladkowo. Ostatnio gdzies mi sie rzucilo w oczy, ze ulozenie posladkowe dziecka nie jest wskazaniem do cesarki jesli to drugi porod. Jestem w szoku! Kurde mam nadzieje, ze w Anglii jest inaczej a jak nie to, ze mala sie odwroci. Ruchy to bardziej czuje jako rozciaganie niz kopanie :). x Gosia jak Twoj synus jest chetny to warto zapisac. Moj pilke uwielbia i moglby kopac bez konca. Thai kwondo tak sobie, chcial chodzic na poczatku, pozniej mu sie odwidzialo, ale z tym to ja bardziej naciskam na niego. On jest raczej niesmialy i mam nadzieje, ze to mu pomoze nabrac poczucia pewnosci. x Ja narazie za butelkami sie nie rozgladalam , ale moze cos trafie w komplecie zlaktatorem. x Zimowa mamo, ja o dluzszym chodzeniu moge zapomniec, bo zaraz brzuch ciagnie na dol. Jak moj tato tu byl co wieczor mialam bole jak na miesiaczke, bo codziennie gdzies biegalismy :/ Tez mi sie wydaje, ze Zawiechy usg dzisiaj. x Neska, ciesze sie, ze pojscie na szkole rodzenia okazalo sie trafna decyzja :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula widze, tez pisalas, ze ulozenie posladkowe nie jest wskazaniem do cc, czyli to jednak prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×