Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama :)

Listopadowe Mamy - Listopad 2013.

Polecane posty

Gość Przyszła mama :)

Witajcie dziewczyny! Wiem, że jest już ten temat, ale tamte dziewczyny się przeniosły na inne forum i ciężko się dołączyć. Dlatego zakładam nowy temat. Może są jakieś listopadowe mamy, które chcą dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na koniec października, więc nigdy nic nie wiadomo, można? :) Termin na 30.10 - córa, pierwsze dziecię, ruchy czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mama 2
Ja mam termin na 12.10.2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzyszła mama :)
Chętnie porozmawiam z każdym kto tu się dopiszę, więc pewnie, ze można. Ja ma termin na 8.11. Ruchów jeszcze nie czuję, może czasami delikatne "motylki". Czy znacie już płeć Maluszka? I jak się czujecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pzyszła mama :)
Teraz doczytałam, że znasz już płeć. Ja czekam do 28.06, wtedy mam badania prenatalne USG, więc jeżeli Maluszek nie zrobi mi na złość, to też będę już wiedziała, czy córeczka czy synek. ;) To też moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie litopadowki sie nie moga zgrac :( temat podobny juz istnieje przeniescie sie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co widzę, listopadówki z tamtego tematu przeniosły się na inne forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej pamietam jak ja wyczekiwalam maluszka a bylo to tak niedawno :). Powodzenia zycze. Mamusia z listopada 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Też próbowałam dołączyć do 'tamtych' listopadówek, ale ciężko.. Mam termin na 6 listopada, ale myślę, że córcia wyjdzie wcześniej :P ruchy czuję od 3 dni, pierwsza ciąża :-) Ile macie lat, skąd jesteście/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka 83
Hallo.... Jest tu ktoś?? Ja mam termin na 26 listopad. Będzie synek. Ruchów jeszcze nie czuje Z chęcią dołączę do Was jeśli macie ochotę popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również ruchów jeszcze nie czuje. Termin na 15 listopad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawia mama synka z listopada 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaka
Witam wszystkie mamuśki:) ja też mam termin na listopad a tak wstepnie koło 15ego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że moja ciąża jest jak na razie najbardziej zaawansowana :) wiecie już, kogo nosicie pod sercem ? U nas córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaPyśka
Hej, moze i ja dolacze. Termin mam na wszystkich Świętych. Córeczka będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny byłam listopadowka wcześniej, chce ktoras moze kombinezon na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy są tu jeszcze jakieś listopadowe mamy? kiedy rodzicie? ja 13.11 córę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa79
hej ja mam termin na 15 listopad,az nie moge uwierzyc ,ze za 3 miesiace zostane mama:) Teraz kompletuje wszystko dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 08.12., ale jak już ktoś tu napisał- nigdy nic nie wiadomo ;). Prawdopodobnie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa79
dokladnie nigdy nic nie wiadomo ja tez np moge urodzic w pazdzierniku. U mnie bedzie chlopiec.Czuje sie super,troche sie mecze co jest normalne,a ruchy czuje juz dawno dawno od maja.Teraz natomiast sa bardzo ocno wyczuwalne szczegolnie nad ranem i wieczorem.A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wyraźnie czuję ruchy od 21 t.c Wcześniej chyba też czułam, ale nie byłam pewna na 100%. I też najczęściej czuję je wieczorem i w szczególności rano :). Dziś odczuwam je jakoś dziwnie- jakby takie drgania. Do tej pory odczuwałam je jako delikatne kopnięcia, a dziś jakas nowa odsłona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixidixiikot
hej, dołączam do zacnego grona, termin mam na 24 listopada ale chyba będzie cc więc pewnie kilka dni przed terminem nastąpi rozwiązanie, spodziewamy się dziewczynki, mamy już 3,5 letniego synka. Szkoda, że listopadówek tak mało się udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinidixiikot a z jakiego powodu cc? Bardzo chciałabym mieć cesarkę, ale prawdopodbnie będę musiała robić siłami natury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa79
listopadowki sie gdzies przeniosly,ale pewnie jest nas duzo wiecej ,wiec ktores na pewno dolacza do nas.Dziewczyny za okolo 3 miesiace bedziemy mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa79
co macie juz dla dziecka,duzo juz pokupilyscie?Jestescie w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ruchy czuję od 18-19 tygodnia. Teraz to już porządne kopy są, mała ułożona jest już główką w dół i kopie najczęściej pod żołądkiem i prawie całe dnie i noce :P nie wiem, kiedy ona zdąży spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×