Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kattie

ŁÓDŹ- salon kosmetyczny MAŁGORZATA BOROŃ- opinie!!

Polecane posty

hej;) Czy mieliscie kiedykolwiek przyjemnosc skorzystac z usług tego salonu? Jakie doswiadczenia/wrazenia? za kazde info serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1900
u tej osoby robiłam usta - tragedia, efekt utrzymał się 2 tyg, usłyszałam że jestem jedyną osobą u której nic nie widać , później miałam korektę - makijaż był widoczny przez ok .miesiąc, myślałam że to ze mną jest coś nie tak i sobie odpuściłam, wydałam kasę a makijażu i tak nie było widać. Jednak spotkałam wiele innych osób niezadowolonych z Boroń - makijaż na ustach zamiast 2-3 lat był widoczny max kilka miesięcy, do tego potworny ból . Tej pani NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1900
zapomniałam dodać że te osoby również usłyszały że 'są jedyną osobą u której nie ma efektu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie odnośnie mikrodermabrazji-czy ktoś miał okazję przetestować ten zabieg właśnie w tym salonie? jakie efekty? czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbvfrh
robiłyście sobie u tej Pani kreski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalf
A ja wręcz przeciwnie-robiłam u tej Pani kreski, zabieg trwał maksymalnie 10 minut! Nic nie bolało, kreski są perfekcyjne a do tego gdybym chciała mocniejsze po miesiącu darmowa korekta. Pani Gosia to prawdziwy mistrz w swej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permanentka
Moja przygoda z P. Małgosia zaczela sie jakie 5 lat temu... wtedy to bardzo sie balam wykonac tego typu zabieg jak makijaz permanentny. Zaufalam Pani Malgosi i po dzien dzisiejszy korzystam z jej uslug. Na poczatku bardzo sie balam i poprosilam, aby makijaz byl mocy tzn.chcoalam miec od razu po pierwszym razie mocne kreski typu eyliner.... Dzis wiem, ze P. Małgosia podchodzi bardzo profesjonalnie i nie nie chcila mi za pierwszym razem wykonac tak mocnych kresek mimo, ze ja o to prosilam. Dzis jej za to dziekuje bo takie jakie kreski mi zaproponowala byly idelane i w kreskach typu eyliner juz wiem, ze bym sie zle czula. Dlaczeto dziekuje Pani Malgosi, ze mi nie zrobila tego o co ja prosilam. Dzis wykonuje u niej wszystko kreski, brwi u usta. Zawsze podchodzi ostr. woli dorobic niz zrobic na zapas.. Usta na poczatku po perwszysm razie byly bardzo malo widoczne, ale jak pani Malgosia mi wytlumaczyla woli na poczatku zrobic delikatnie, aby zobaczyc jak reguje skora i jak barwnik sie przyjmuje a po 2 razie przyznam, ze byly wrecz za mocne, ale po miesiacu staly sie idealne. Dzis juz nie watpie w artystyczne i profesjonalne podejscie do makijazu permanentnego u pani Malgosi. Od 5 lat lat tylko u niej wykonuję makijaż permanentny i jestem szczesliwa z tego powodu po tym co widze na ulicach i jak czytam na forach... Pozdrawima Was kobietki i badzcie ostrożne, jaki salon wybieracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalf
Permanentko, zgadzam się z Tobą w 100%, mam dokładnie takie same odczucia i już wiem, że zostanę wierna salonowi Boroń i Pani Małgosi. Polecam i jeszcze raz polecam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankowska
Jestem zdziwiona negatywnymi komentarzami na temat makijazu pani Gosi... Robiłam u niej kreski górne w kolorze różowym-wyszły super a zabieg był praktycznie bezbolesny... Ma profesjonalne podejście, pracuje na najlepszych barwnikach i sprzęcie. Absolutnie nie zgadzam się z negatywami na temat pani Boroń. Każdemu kto zastanawia się nad makijażem permanentnym polecam w łodzi tylko i wyłącznie salon pani Gosi :) Co więcej z okazji Dnia Matki wysyłam tam moją mamę na makijaż brwi więc podzielę się wrażeniami mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka89
Hej:) ja też wpadłam na ten sam pomysł, z tymże moja mama bedzie robić kreski górne i dolne, coś czuję że 26 Pani Gosia bedzie mieć pełne ręce roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankowska
Hej:) Mama była dziś na makijażu w Boroń i jest baaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona:) Jeszcze ma intensywny ten kolorek, wiadomo, ale widać że będzie wyglądało ekstra :D Nie mogła się nachwalić obsługi i tego, że nic ją nie bolało. Tak jej sie spodobało że chyba zdecyduje się jeszcze na kreski dolne heh ;) Także drogie kobietki prezent dla Mamy się udał nawet bardziej niż sądziłam. Jesli jeszcze nie macie pomysłu na prezent smiało wysyłajcie mamy na makijaż permanentny :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka89
Mama jest zadowolona, najbardziej z kreski górnej, bo mówi że to duża oszczędność czasu, od kiedy nie musi jej malować :) Dolne też wyglądają super, pierwszego dnia oczywiście były lekko opuchnięte ale kupiła w salonie jakis krem po makijażu permanentnym i ładnie jej sie to wszystko goi. Muszę przyznać, że wygląda pogodniej i ma dużo bardziej wyraziste oczy a tym samym rozświetloną twarz. Sama zastanawiam sie nad kreskami górnymi, tylko marzą mi się kolorowe. Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankowska
Kreski kolorowe wyglądają fajnie i na pewno robią dużo większe wrażenie niż zwykłe czarne. Na www salonu Boroń możecie sobie obejrzeć zdjęcia takich kresek. A czy ktoś z was drogie forumowiczki może taką posiada i mógłby podesłać fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedlinka
Witam drogie forumowiczki :) Dziś dołączyłam do szczęśliwego grona posiadaczek czarnych kreseczek na górnej powiece . Pani Boroń robiła mi je jakieś 10 minut maksymalnie, wczesniej zostałam znieczulona także nic nie bolało :) Po zabiegu kupiłam jeszcze maść do pielęgnacji po makijazu permanentnym i teraz co chwilę nawilżam, żeby sie ładnie wygoiło. A za 4 tyg idę na wizytę kontrolną i ewentualną korektę, która jest w cenie zabiegu. Żałuję jednego-nie udało mi się namówić na ten makijaż żadnej koleżanki i przeszła mi koło nosa promocja 2 w cenie 1... Drogie kobietki, jesli macie kogoś kto się zastanawia nad makijażem szukajcie 2 osoby bo we 2 zaoszczędzicie połowę ceny. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżetti
ja dołączam do grona forumowiczek nizadowolonych z zabiegu u p. Boroń. Robiłam makijaż permanentny ust, efekt znikomy, nawet po 2 poprawce..dla porównania, przedostatnim razem gdy byłam w innym gabinecie 1 zabieg wystarczył na 3,4 lata..uczciwie..nie polecam, lepiej poszukać innego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedlinka
Dżetti jestem zdziwiona Twoim komentarzem. Grono moich znajomych robiło makijaż u Pani Boroń i nie było z nim żadnych problemów. Piszesz, że wcześniej robiłaś makijaż w innym salonie. Może to kwestia poprawki po innej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia79
Wiam Kobietki:) Robiłam w tym salonie brwi i jestem bardzo zadowolona. Efekt bardzo naturalny, nie przerysowany. Teraz czas na kreseczki:) Ahh robiłam tam ostatnio rzęsy metodą 1 do 1 , efekt super, już 4 dziewczyny z mojej pracy poszły za mną, cała firma w pięknych rzęsach:)). pozdrwaiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalf
Dawno mnie tu nie było ale weszłam, poczytałam i cóż - pewnie nie da się dogodzić każdemu. Ja tam w każdym razie jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżetti
nie jedlinko, to nie kwestia poprawki, gdyż tamten makijaż mialam robiony 4 lata temu więc jego zniknięcie to naturalna konsekwencja upływu czasu...może kreski na oczach i brwiach są w porządku - nie robiłam więc nie oceniam, ja z ust jestem bardzo niezadowolona. Koleżanki wciąż mnie dopytują kiedy idę na ten permanentny makijaż...odpowiadam:yyyyyyyyyyy już byłam..bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nankaaaa6
Ja dziś wykonalam makijaż ust. Jeszcze są opuchnięte i kolor bardzo intensywny, ale ogólnie wyglądają ok. Nie sądzę, żeby coś było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nankaaaa6
U mnie minęło już sporo czasu i moje usta wyglądają super, barwnik zbladł i jest całkiem fajny efekt :) Dżetti byłaś na korekcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankowska
Hmmm nie doczekałam się zdjęć więc sama poszłam zrobić kreski górne kolorowe. Pani Boroń dobrała do mojego typu urody zielone kreseczki i powiem Wam, że wyglądam super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepiepi
Witam wszystkie forumowiczki Nie wypowiadałam się wcześniej ponieważ sama chciałam się przekonać jak wygląda makijaż u Pani Boroń. Teraz mogę się wypowiadać. Misiesiąc temu zrobiłam kreski górne, wczoraj byłam na korekcie. Barwnik fajnie wszedł i trzyma się mocno, dodatkowo przy moich opadających powiekach kreska w zewnętrzym kąciku została wyciągnięta. Bałam się, że będzie to wyglądać nieładnie, natomiast efekt przerósł moje wszelkie oczekiwania, jest super! iem, że nie da się zadowolić wszystkich natomiast ja szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilianaaaa
Hej. Na targach kosmetycznych w Warszawie u tej Pani zrobiłam sobie kreski górne. Teraz chciałabym jeszcze brwi. Widziałam, że mają promocję 2 osoby w cenie 1... Jest ktoś chętny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,Emilianaaaa jestem zainteresowania makijażem permanentnym brwi w salonie boron w łodzi. czytałam o ich promocji więc jeśli nadal kogoś szukasz to możemy się umówić moje gg 6064568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilianaaaa
Hej, szkoda że tak późno napisałaś... Ja jestem już po zabiegu, udało mi się namówić moją mamę. Brwi są świetnie zrobione, zakochałam się w ich kształcie :) Moja mama jest równie zadowolona jak ja. Szukaj dalej bo naprawdę warto zrobić to w tym salonie, Pani Boroń to prawdziwa mistrzyni w swym fachu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups to szkoda że już byłaś tzn cieszę się że jesteście zadowolone bo to mnie jeszcze bardziej upewnia, że chcę zrobić brwi w tym salonie. W takim razie nadal SZUKAM 2 OSOBY CHĘTNEJ DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI W SALONIE BOROŃ, CZY JEST KTOŚ CHĘTNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena19
Witajcie. Też szukałam drugiej osoby i niestety nie znalazłam, ale brwi zrobiłam i to w bardzo niskiej cenie! Na targach w hali expo pani Boroń wykonywała makijaz permanentny w baaaaaardzo promocyjnych cenach. Można było też kupić voucher z tym zabiegiem dla bliskiej osoby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lila 1980 !!!! Hej, ja jestem chętna. Nie mam gg ale jak się odezwiesz to jakoś się skontaktujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON BOROŃ
Miło nam czytać tyle ciepłych słów na temat makijażu permanentnego. Zapraszamy na strony http://boron.com.pl/?id=176 gdzie mogą Państwo obejrzeć zdjęcia wykonywanych przez nas makijaży. Pozdrawiamy i zapraszamy na zabiegi! Permanentne Piękno Boroń Kopernika 1/3 Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×