Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dusigrosz

lokaty terminowe - gdzie się najbardziej opłaca?

Polecane posty

Gość dusigrosz

gdzie się najbardziej opłaca zakładać lokaty terminowe? mam pewną kwotę, którą chciałabym gdzieś ulokowac i myślę, żeby podzielić te kwotę na 4 części i 1 część wpłacić na ok.5 m-cy, drugą na ok.3 m-ce, trzecia na ok.1 m-c, czwartą zostawić w spokoju i z niej brać pieniądze na codzien stale potrzebuję pieniędzy, bo się buduję, ale wiadomo, budowa potrwa jeszcze kilka m-cy , a mogłabym jeszcze troszkę zarobić zanim wydam całą kasę JAKIE LOKATY TERMINOWE Są NAJKORZYSTNIEJSZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
ponoć polbank jest ok, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
wiedzialam! tego sie mozna było spodziewac tylko o dupie maryny całymi dniami gadacie ale jak juz trzeba ruszyc glowa to jest problem nikt z was nie mysli o powaznych sprawach, tylko glupoty wam w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najkorzystniejsze są
LOKATY DŁUGOTERMINOWE ,niezaleznie od banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w mbanku
konto i lokate 5,1 % na 6 miesiecy Tylko pamietaj o 19% podatku który Ci państwo sciagnie - od wzbogacenia :/ czy tam od zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
własnie zobaczyłam, jak korzystnie jest w Polbanku! oprocentowanie powyzej 5%!:) wychodzi na to,ze jesli bym wplacila np 50tys na 1 m-c , to oprocentowanie wynosi 5,25%, co daje po miesiącu 52,625! czyli w miesiac moge zarobic 2 tys 625zł!!!! kurde to jak bardzo dobra wyplata!!! tylko czy tu nie ma jakiegos haka? :o no oczywiscie dla skarbowki jeszcze 19%podatku (paranoja :o) no ale i tak wychodzi na to, ze bylabym do przodu o 2 tys 150 zł! a ja ta kase trzymam od miesiecy na zwyklym koncie bez zadnego oprocentowania, a moglam juz tyle zarobic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
cholera :o no tak :o wielbiciel 70B sprowadziles mnie na ziemie... troche i tak zbyt piekne mi sie to wydawalo zeby bylo prawdziwe :( to jak sa naliczane te lokaty? jak Ty to obliczyles? jak bym chciala np. wplacic na probe 2 tys na e-lokate (10 dniowa),gdzie oprocentowanie (W STOSUNKU ROCZNYM :o) wynosi (od takiej kwoty) 3%, to ile mi urosnie przez te 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzuuuuu
60 zł przez rok -19%, resztę sobie podziel na ilość dni w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
hahahahahaha kokosow to ja nie zbije :D wplacajac 2 tys na 10 dni zarobie na czysto cale 1,29zł :D szkoda sobie glowe zawracac, przynajmniej takimi malymi kwotami :D moze z wiekszymi kwotami warto by bylo, musze sobie wszystko policzyc... przynajmniej juz sobie nie pluje w brode ze trzymalam przez 4 m-ce kase na koncie bez zadnego oprocentowania :) bo myslalam ze wieeelka kasa mi kolo nosa przeszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
wielbiciel 70B dobrze ze Ty mnie sprowadziles na ziemie juz teraz, inaczej moglabym leciec do banku nastawiona na taakie zyski i narobic sobie niezlego obciachu :D ale jak jest z tym polbankiem? u nich na stronie oprocentowania, jakie podaja co do lokat terminowych w zaleznosci od kwoty i czasu, przekracza 5% a w tym rankingu (z linka od Ciebie) jest 3,65% to ile w koncu jest? getINbank sie zgadza - dają 4,20% w tym przedziale, ktory mnie interesuje no ale ten Polbank mnie nurtuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynowy wiatr
beybe29 -> tylko to oprocentowanie w Getin jest jak wpłacisz min 45 000 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
ale ja chce wplacic na ok.3 m-ce bo potem bede potrzebowac tej kasy! no i wiecej niz 45 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigrosz ---> wg tego rankingu w Polbanku też masz 5 %, ale przy trochę wyższych kwotach, aczkolwiek nie mam pewności, czy dane w tej tabeli są wiarygodne w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
z tego co patrzę na ten ranking, to żeby mieć w polbanku 5%(a dokładnie 5,05%) musiałabym wpłacić np.100tys na 6 m-cy :o a z tego co piszą na ich stronie, to oprocentowanie przy lokatach zawsze jest powyżej 5%, juz w przedziale od 500 zł do 24 999,99 zł... potem w kolejnych przedzialach kwotowych) 5,25%, potem 5,35% Oprocentowanie jest zmienne jedynie przy lokatach dynamicznych(rośnie z kolejnymi miesiacami, jakos od 3% cos do 11..) wiec jak to kurde jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
haha już wiem, czemu sie nie zgadazaja te oprocentowania po prostu ten ranking- ta tabelka z danymi jest z 03.01.2007 ;) wiec troszki juz nieaktualne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza roztropna
u mnie - a procenty wypijemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaojaoja
Dżagga ma rację, w Fortisie jest bardzo korzystna oferta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżagga
No, tylko jeżeli chcecie to podwójne oprocentowanie to trzeba szybko się decydowac, bo oferta jest do końca listopada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sie też nad tym zastanawiałam, zrobiłam research i wyszło, że najlepiej obecnie zainwestować w Kredyt banku na 3 miechy - oprocentowanie 8,3. Jesli chcesz mieć co miesiąc dostęp do pieniedzy to daj na Nordeę za 6 % I jest jeszcze polbank spokojny zysk za 9 % za 3 m-ce ale tam trzeba się umawiać z jakims doradcą i pewnie wysluchiwac o ich produktach przez pol godziny. moim zdaniem warto, ja czekam zeby sie ze mna skontaktowali juz tydzien. u.Sory ze chaotycznie ale nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola majewska
mam pytanie jeśli mam 10 tys to moge sie interesowac lokatą czy to za mało pieniędzy ? niech mi ktos powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, jesli wpłaciłam pieniądze na 6 miesięcy. Oprocentowanie jest 3, 7% to ile urośnie mi pieniędzy przez miesiąc od kwoty np 2000 a ile przez to pół roku. jak to sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milinka15
polecam najnowsze rankingi lokat oraz artykuły o aktualnych ofertach dotyczących oszczędzania na stronie http://extralokaty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×