Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellarosa

L'oreal ombre hair?

Polecane posty

Gość bellarosa

Słyszeliście o tego typu farbach? Wiem,że są to farby do rożnych włosów nawet do ciemnych,które właśnie ja mam.Planuje zrobić sobie ombre,ale nie chcę żeby efekt wyszedł jak na opakowaniu czyli aż taki żółty...http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/media/images/ombre-hair-loreal-ciemne-wlosy/710600-1-pol-PL/ombre-hair-loreal-ciemne-wlosy_image_width_220.jpg Czy robiła któraś z was może ombre tą farbą na ciemnych włosach? Jeśli potrzymam mniej to czy wyjdą mi mniej więcej takie? http://data.whicdn.com/images/52074040/tumblr_mi2kx4XMJV1rey6oco1_500_large.jpg zdecydowanie mniej widoczne i nie takie zółtawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzylam tej farby do ombre, tez mam ciemne wlosy i koncowki wyszly jasne bo dlugo trzymalam (taki mialam cel jak na opakowaniu i takie same wyszly :D ) tef farby duto zostaje wiec naloz i po odpowiednim czasie splucz jesli kolor bedzie dalej za ciemny sproboj jeszcze raz :) aha pewnie nie wiesz ze ta farba to sam rozjasniac, ja sie dowiedzialam dopiero po wiec wydaje mi sie ze oszczedniej bedzie kupic rozjasniacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombrehair
a czy ktoras moze z wlasnego doswiadczenia powiedziec, czy taki efekt jak na opakowaniu uzyskam jesli mam farbowane wlosy (ciemna czekolada), czy tylko na naturalnych wlosach efekt bedzie taki jak na pudelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Dwa lata temu zrobilam sobie ombre na naturalnych brazowych wlosach, uzywajac zwyklej jasnej blond farby. Na koncowki nalozylam darbe owinelam sreberkiem, po pewnym czasie nalozylam farbe na ta czesc wlosow powyzej koncowek by uzyskac stopniowa zmiane koloru zamiast wiochy w postaci ostrej linii kolorow. Logicznie gdzie potrzymasz dluzej tym wyjda jasniejsze. Nie bojcie sie to i tal sa koncowki, jak cos to mozna sciac. Polecam jasna farbe, u mnie sie sprawdzila, podejrzewam ze sam rozjasniacz to lepszy sposob niz farba z loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam! Bałam ze włosy tak jak po zwykłym rozjasniaczu zrobią sie suche i zniszczone. Jestem miłe zaskoczona! Ale uważam ze warto ocenić kondycje swoich Włosi jeśli mamy słabe. Najlepiej nic z jimi nie róbmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam ombre w Black Pearl w Krakowie, jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie polecam robic ombre w domu, to nie jest takie proste jak sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie sobie tego ombre bo to wyglada jakby was nie było stać na fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×