Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lot samolotem

Polecane posty

Gość gość

Mamuski lot samolotem 5-7 tydzien ciazy. Tak nie? Mieszkam w uk I tu do poloznej idzir sie bedac 12 tyg wiec nie mam z kim o tym porozmawiac. Nie jestem w ciazy ale zaczelismy starania I jesli sir w tym kiesiacu uda to lot wypadnie w miej.wiecej w tych tyg. To bedzie moja druga ciaza mamy juz coreczke z nia lecialam bedac w 23-25 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku ciąży lot samolotem nie jest wskazany ze względu na zmiany ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecialam samolotem jakos w 3-4 tyg ciazy bo nie wiedzialam o niej. a pozniej jeszcze w 8 i 11 tyg. nic sie nie dzialo zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz latac,nie wierz w te bajki z cisnieniem. Na poklad nie wpuszczaja dopiero w koncowce ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.53- poczytaj o tym, kiedy latanie jest najbezpieczniejsze, porozmawiaj z lekarzem, a dopiero potem pisz czy to bzdury, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam ploty,że w 1 trymestrze to nie bardzo. Ja leciałam na początku ciąży,ale to już drugi trymestr był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja latalam zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży regularnie, mniej więcej co 2 tygodnie - przez całą ciążę, tzn. do 32 tyg. włącznie, bo potem linie lotnicze mają obostrzenia. Pytałam zarówno lekarzy jak i położnych, z którymi miałam do czynienia. Nikt nie widział przeciwskazań. Obie ciąże zdrowe, donoszone. W końcówce bardziej umordowałam się bieganiem po lotniskach, niż samymi lotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze bzdur bo rozmawialam z lekarzem:) sama zaliczylam i lot samolotem i pobyt w gorach i na poczatku i w trakcie ciazy. W necie mozna wiele bzdur przeczytac,zeby tylko nastraszyc ciezarne. Tutaj to tylko L4 lezace i ostra dieta od poczatku ciazy. Zadnej aktywnosci fizycznej a bron boze sprzatanie i gotowanie. Wiec co tu mowic o lotach samolotem:o jakby tak bylo to tysiace kobiet w momencie poczecia byloby uziemione doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz normalnie latać. Ja tez w uk jestem i latam co trzy miesiące do polski. Dzien przed wylotem do Tajlandii tez dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. 10h w samolocie i nic mi nie było a zwłaszcza dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lataj, a noz widelec może będzie jednego bękarta mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij barana o sciane ostatni gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)oni to klamcy i w ogole jak tak mozna byc co to za rodzina niech nie gadaja! 555 www.youtube.com/watch?v=zgyg57mqRiM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja latalam w ciazy kilka razy. Ostatni raz tak w 7 mcu. Lekarz mowil ze on przeciwskazan nie widzi. Ale oczywicie to moja decyzja. Moge nie leciec i cos mi sie stanie, moge leciec i bedzie OK. Po prostu kazda ciaza jest nieprzywidywalna do samego konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jesten bardzo ciekawa. Lot mam za 2 tyf a wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam 6 miesiac ciazy, lecialam samolotem 2 dni temu. Jest to ciaza po in vitro. Wszystko ok, z mala tez ok. Lekarz nie widzial przeciwskazan. Jedyne co wzielam 2 nospy przed lotem w razie jakis skurczy. Pilam wode abysie nie odwodnic, bo niestety powietrze bardzo suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×