Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KMarlena

łóżkowo miłosny trójkąt

Polecane posty

Gość KMarlena

Głupio wyszło. Kilka tygodni temu, w wakacje byłam u znajomych. Graliśmy w karty, piliśmy drinki. Zaczęły się rozmowy o seksie. Koleżanka, mocno już pijana wyznała przy swoim facecie(z którym jest w długoletnim związku), że od dawna ma na mnie ochotę, a najbardziej w układzie ona, ja i on. Kilka niewinnych żartów z mojej strony, no i stało się. Najpierw wylądowałam z nią pod prysznicem, a potem z nimi w ich sypialni. Byłam trochę spięta, ale potem, przez kilka godzin było naprawdę ostro. Zatroszczyli się o to żeby było mi dobrze, oboje. Pewien niesmak jednak został, to w końcu moi znajomi. Widzieliśmy się kilka razy od tamtej pory, ale nigdy we trójkę, zawsze w większym gronie. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że facet mojej koleżanki zadzwonił do mnie wczoraj i prosił o spotkanie i rozmowę. Nie chciał powiedzieć przez telefon o co chodzi. Trochę boję się, że będzie chciał kontynuować znajomość z pominięciem swojej partnerki, albo wyskoczy mi z jakimś zauroczeniem, chorobą wenerycznym, albo czymś jeszcze. Spotkać się z nim? Nie? Powiedzieć o tym telefonie od niego jego partnerce? Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkaj się z nim i zobacz co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMarlena
Zadzwoniłam i zgodziłam się na spotkanie. Mamy się widzieć jutro wieczorem. Prosił o dyskrecję i mówił, że to ważna sprawa i dotyczy naszej trójki. Dziwna sprawa. Boję się tej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak będzie chciał żebyście zamieszkali we 3??? albo powie, że się w tobie zabujał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wyzna, że jest w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMarlena
Spotkanie we troje pewnie zaproponowałaby ona, ewentualnie razem spróbowaliby doprowadzić do podobnej sytuacji jak przed pierwszym, ale to, że on chce rozmawiać ze mną bez jej wiedzy, w cztery oczy tylko, jest dziwne. Jutro się z nim widzę, umówiliśmy się przez SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa :p ale autorka pewnie się teraz ostro ***** i nie napisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×