Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie gdy wasz facet tanczy np z wasza znajoma??

Polecane posty

Gość gość

Mi osobiscie nie bardzo.Opisze dokladniej: Kilka razy sie zdarzylo,ze nasza znajoma byla z nami w klubie bez faceta bo opiekowal sie dzieckiem...I...najczesciej pojechalismy w 4 zeby 2 pary byly ale ona mojego stale do tanca...Nie mowie,zeby normalnie tanczyla jakies przeplatanki itp.W koncu ja tez tanczylam z jego kolega...Ale ona np schylala sie na dol i jego noge brala miedzy swoje (mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi).Nic nie mowilam ale strasznie mnie to irytuje.Moj misiek woli tanczyc ze mna i nie lubi gdy ja tez tancze z kims innym ale jak nie jestesmy sami to jak?Wszystko ok ale sa jakies granice.Jest ona duzo mlodsza od nas ale to ja nie usprawiedliwia.Powiedzialam,ze teraz albo jedzie z nami jej facet albo my same (a wiem,ze moj mnie samej nie pusci).Pogadalabym o tym z moim partnerem ale nie chce wyjsc na jakas zazdrosnice.Ale dla mnie nie jest normalne to jak ona momentami tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to:malowalam sobie usta blyszczykiem a ona zaraz tez,zebym jej pomalowala.I jak juz to zrobilam to do mojego:I JAK? Nie wiem moze dla niej to nic takiego.W koncu pochodzi z patologicznej rodziny jak to moj powiedzial.W koncu przelalam to co mnie trapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była miała problem jak ja rozmawiałem na imprezie z jej koleżanką całkiem normalnie. Po prostu potologia a swojego pilnuj bo koleżanka dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak sobie nie wkrecam?Porozmawiac z nim o tym??Jak mnie jeszcze nie znal i byl na imprezie z tym kolega i jego dziewczyna to z nia tez zatanczyl-wiem bo mowil.Ale napewno nie tak.Mysle,ze mu o tym powiem bo nie wytrzymam i wtedy zademonstruje mu i zapytam czy tak wygladal ich taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze pojechalismy sobie do kina a ona potem jak dzwonila zapytala czemu jej nie wzielismy...Halo??Moj potem mowi,ze mogl jej powiedziec ze chcielismy byc sami.Ta dziewczyna chyba nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam,ze ta znajoma jest 15 lat mlodsza od mojego a ode mnie o 9 wiec spora roznica jest.Z poczatku jakos bylo ale teraz zaczela mnie irytowac.Mowi,ze bardzo mnie lubi ale czasami chyba zapomina o kilku rzeczach.Raz zapytala mojego czy aby nie jestem o nia zazdrosna ( chodzi o taniec).Zazdrosna to nie bo jestem pewna co do uczuc mojego kochanego ale wkurza mnie jej zachowanie.Jest mlodziutka,glupiutka i niektorych spraw chyba nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewalam sie wiecej odpowiedzi w tej sprawie no ale coz :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie.jestem zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie lubie ale wiadomo,ze skoro jestesmy razem ze znajomymi...Nie mam nic przeciwko gorzej jakby tanczyl z obca.No ale zeby ta kolezanka tanczyla jak z kolega a momentami chyba zapomina,ze to ja jestem jego kobieta.A dobrze wie,ze sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo panna faktycznie jest mloda i głupia albo chce wskoczyc na Twoje miejsce. Tanczyc to jedno ale to co opisujesz brzmi dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz te prowokacje i piszesz , wczesniej było że młodsza sąsiadka gdzie dopiero sie wprowadziliście podchodzi do męża gdy reperuje furtke i kokietuje, wczesniej też było o koleżance która do klubu ubira dekolt , teraz znowu i w każdym przypadku że duzo młodsza. Prowo pisze facet i sie nieźle jara konunuując to, kiedys jeden topik miał sukces i chyba zalezy mu to powórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam Cie,ze to zadna prowokacja!!!!!I nie zakladalam wczesniej innych watkow ktore umiescilas!!!! Ona teraz co wziela rozwod,szybko zaczela i szybko skonczyla....Mieszka z innym i maja sie pobrac tzn on bardziej chce choc zapewnia ze go kocha.Ona moze jest taka juz a ze mloda to to poteguje...Powiem mojemu w koncu co o tym mysle.Taniec tancem a ona przesadza.Jeszcze na koniec jak juz mielismy jechac,z moim ostatni taniec chciala to powiedzialam ze nie i ma wziac kolege.No bez jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×