Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czlowiek sukcesu palacy

Lubicie palic marihuane ?

Polecane posty

Gość czlowiek sukcesu palacy

Ja zaraz sobie zajaram bo nie moge zasnac. Czekaja na mnie tluste topy legendarnej odmiany Silver Haze. Pewnie i tak nie zasne bo to sativa. Bede czytal kafe :classic_cool: A pozniej poloze sie obok mojej z******tej dziewczyny i majac mega faze bede sobie macal jej z******ta d**e az zasne :classic_cool: A nastepnie wstane sobie o 13 bo nie musze teraz pracowac, i spale z nia 2 jointy, ktore osobiscie mi skrecila. Po czym jebne sie na lozko i poczekam az mi zrobi obiad (jak sie zbaka to gotuje najlepiej) :classic_cool: Wiem, ze mam fajnie, nie kazdy facet na kafe to stulej. Ja znalazlem to forum pod wplywem i wchodze sie tu posmiac. Wracajac do tematu.Co sadzicie o marihuanie ? My przez 7 miesiecy wydalismy na jaranie i gastro 19 tys (zapisywalismy w zeszycie) i nie zalujemy. Za duzo dobrego nam to dalo. :classic_cool: Nawet uczymy sie jezyka pod wplywem i idzie nam to rekordowo szybko :classic_cool: Mile widziane opinie o tym, ze to narkotyk, chetnie sie posmieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek sukcesu palacy
Wlasnie bylem wylac wode z bonia zeby woda nie bulgotala i nie obudzila mojej z******tej d**ery. Wlasnie zaczynam sobie aplikowac ten grozny narkotyk. Dzwoncie na policje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×