Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie pomagac innym?

Polecane posty

Gość gość

ja juz skonczyłam bo zaczeło się wykorzystywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiłam i lubię pomagać. Jednak kurde no, nie da się teraz, bo Ci za tę pomoc następnego dnia nóż w plecy wbiją. Mam wrażenie, że ludzie stali się tak paskudnie interesowni, że jakiekolwiek zasady stały się im obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, bo może ktoś (niekoniecznie wlaśnie ta osoba) mi pomoże. No wiecie. Karma :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bardziej patrzyłam na krzywdę innych-bardziej niż na swoją. Dziś? Dziś mam swoje życie i swoje problemy. Oczywiście mam jakieś poczucie szczęścia kiedy mogę komuś pomóc, natomiast nie pomoc innym jest priorytetem. Dziś pierwsze miejsce mam ja i moja rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz skonczylam z pomaganiem mam swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogę to pomagam zwykle dostaję zwrotnie kilka razy tyle niż sama dałam, niekoniecznie od tych ludzi którym pomogłam, powiedzmy, że od losu ta zwrotka chociażby dlatego pomagam, bo liczę na zwrotkę - tak sobie argumentuję w chwilach zwątpienia, na co dzień pomagam bo dobrze się z tym czuję, mam wtedy wrażenie, że świat nie jest jednak tak podły i plugawy na jaki wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzinie trzeba pomagać na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzinie pomagam, nawet z poświęceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna facebookowa
lubie chcoc ludzie zazwyczaj tego nie doceniają wiec pomagam wybiorczo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiłam dopóki nie zrozumiałam, że jak się ma miękkie serce trzeba mieć twardą d**ę. Teraz jestem ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiłam,ale juz nie pomagam.gdy ja otrzymywalam od kogos pomoc zawsze ten ktos uslyszal slowo dziekuje,zawsze dalam jakis drobiazg,czekolade cokolwiek.ile rzeczy porozdawalam,nawet dziekuje nie uslyszalam.wozek oddalam-nic,cale siatki ubran-nic,sasiadka kluczyki w samochodzie w drzwiach zostawila-nic....juz nikomu w niczym nie pomagam bo ludzi nie stac nawet na glupie dziekuje,biora jakby im sie nalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie ponieważ mi nikt tez w niczym nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaPawlon
Jak najbardziej dawanie od siebie jest dużo lepsze niż branie. Jeżeli jesteś zainteresowana pomaganiem dzieciom w trrudnych sytuacjach zdrowotnych to zgłoś się do Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl chcą być superbohaterami dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie. Możesz wspierać zarówno najmłodszych, jak również ich rodziny. Zbierają fundusze na specjalistyczne operacje, zabiegi, leczenie, rehabilitację oraz leki. Ze swojej strony zachęcam do wsparcia własnie takich organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę to pomogę, oczywiście i nie oczekuje wdzięczności od osoby, której pomagam. Daje mi to satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze pomagalam i bede pomagac, Taki juz mam Charakter... obojetne jest mi, czy ktos to docenia, czy nie... wierze w karme :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy komu i w jakim sensie. Niewątpliwie działania na korzyść innych są warte pochwały. Należy się jednak skupić na działaniach, które nie będą nam odbierać zasobów i sił. Wykorzystywanie jest niestety dość powszechną praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagam bo mogę, nie oczekuje wdzięczności, daje mi to satysfakcję wrecz egoistyczną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię pomagać innym. Mam jedno życie i chciałabym czuć w nim, że zrobiłam coś pożytecznego, że wpłynęłam na los osoby potrzebującej. Dlatego też pomagam wspomnianej już powyżej fundacji - Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Zdecydowałam się na pomoc jej podopiecznym, ponieważ ujęła mnie misja i założenia fundacji. Działania są skierowane głównie na potrzebujące dzieci. Jestem bardzo wrażliwa na ich krzywdę. Przecież dopiero rozpoczynają swoje życie... W każdym razie - zachęcam także Was do pomocy dzieciakom. Czasami wystarczy tak niewiele, żeby zrobić wiele. Można wpłacić drobną kwotę finansową jednorazowo, można to robić regularnie albo też można zostać wolontariuszem, pomagać w różnych zbiórkach. Możliwości jest naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd jest 500+ to nie pomagam, bo uważam, że jak rząd taki bogaty, płaci za seks to go stać na pomoc potrzebującym, i obecnie nawet w supermarkecie dzieci zbierały żywność dla potrzebujących, to kazałam im iść do rządu tam mają w brud pieniędzy. Obecnie na każde żebranie w supermarketach itp. reaguję nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys świat bym ratowala,a teraz jestem o wiele ostrozniejsza w pomaganiu,bo wiele osób nie oczekuje pomocy tylko rozwiązania swoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×