Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszczednaaa

Ludzie dlaczego nie chcecie brać ulotek reklamowych

Polecane posty

Gość oszczednaaa

które ktoś rozdaje ? Taka praca , a przecież nic nie tracicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elokod
nienawidze takiego marnotrawienia papieru dlatego nie biore i brac nie bede robota glupiego, wstyd by mi byolo tak stac i rozdawac ludziom smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Arkadiusz25
Właśnie tracę. Muszę później się martwić gdzie tego śmiecia wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murarz ornitolog
bo sie ludze, ze jak ludzie przestana brac, to inni przestana je rozdawac i nie bedzie sie tyle papieru marnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze biorę
więc nie do mnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasenna
Ja zawsze biorę, chyba, że się spieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś kto płaci za rozdawanie to chciałby żeby ulotkę wzięła osoba zainteresowana czy żeby poszły do śmieci? Dlatego ja nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczednaaa
Reklamy i tak są wszędzie , plakaty itp . Dużo papieru się marnuje ale takie czasy. Ale kiedy muszę pracować w ten sposób to nie jest przyjemne gdy ktoś udaje że mnie nie widzi a ja macham mu ta ulotka pod nosem , a stać trzeba wiele godzin i nieraz naprawdę mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie jest przyjemne gdy ktoś udaje że mnie nie widzi a ja macham mu ta ulotka pod nosem , a stać trzeba wiele godzin i nieraz naprawdę mam dość" A co mnie to obchodzi? :o Większość ludzi ma jakąś pracę, też bym chciała, żeby w tydzień ludzie mi cały towar wykupili, resztę miesiąca miałabym wolną. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafafarafaa
wyjeb do kosza nie irytuj ludkow :) lolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34234234324
ja nie biorę, bo zawsze nie jestem zainteresowana. niestety. mam 900 zł na 2 osoby, kursy językowe porobiłam, nic nie dały i nic chcę kolejnych, kredytu nie wezmę, wydatki planuję z ofgromnym zastanowieniem i nie kupię nic dlatego, że ktoś mi włozył ulotkę w łapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczednaaa
a ja nie każe od razu nic kupować tylko wziąć ulotkę nie zaszkodzi:) albo dlaczego ciągle słyszę durne komentarze typu ,, co mi tu ulotkę wciskasz, lepiej daj swój numer '' , ,, umówisz się ze mną ? Nie? to nie chce ulotki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34234234324
to jeszcze całkiem miłe te komentarze, nie wiem czym się przejmujesz. ale na serio nie masz prawa wymagac od ludzi, zeby brali ulotki, to jest strasznie upierdliwe jak człowiekidzie miastem i co iles matrów ktos próbuje mi dawac ulotkę, równie dobrze mozna by postulowac zeby ttego zakazac... raz ktoś tu pisał, że ludzie zle reaguja na te ulotki wrzucane do szkrzynek, ale to upierdliwe smieci przeciez są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze biorę i nie wiem czemu miałabym tego nie robić? Można przynajmniej komuś pomóc. To nie jest przyjemne stać po osiem godzin często jeszcze jak jest zimno..trochę współczucia ludzie. A rączki by wam nie uschnęły ,naprawdę od wzięcia tej jednej ulotki...wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfd
Gdy ktoś nachalnie usiłuje mi wepchnąć ulotkę to mam ochotę rzucić tą osobą o ścianę, a następnie ją osrać, ojszczać i orzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master club
nie mamy czasu, naciągamy moszny na słoiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co powiecie na to?
eszcze większa prywatność, wpisujesz mail jaki chcesz, z głowy zmyślony, możesz mieć wiele kont, nie ma ograniczenia czasowego w pisaniu postów, forum świeże, mało tematów, możesz zostać gwiazdą nowego forum ;) Odpowiedz innym albo sam/a załóż temat. :) http://informatywny.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Ja zwykle biorę, ale jak mam w jednej ręce ciężką siatę i w drugiej również i ewidentnie nie mam ochoty brać ulotki, to wkurza mnie jak mi ktoś wtedy macha przed nosem jakąś ulotką. Trochę wyobraźni. W zęby mam ją wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biorę, bo mi to niepotrzebne, na szczęście coraz mniej ulotkarzy stoi, może dzięki mojej postawie będzie ich jeszcze mnie, bo wk... mnie te smieci za wycieraczką auta, wpychane do ręki czy skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersja jesteś tak durną cip
ą, że aż szkoda cię czytać. Właśnie o tym jest cały top, o tym, że TO NIC NIE KOSZTUJE - ani twojego wysiłku ani nic. Więc co wyskakujesz z jakimś dozorcą ciulu? :o Ja zawsze biorę, co z tego, że wyrzucam do kosza albo nie jestem zainteresowana ofertą? Pomogę przynajmniej temu, który stoi 8h i je rozdaje, ja mogę wyrzucić to 5m dalej do śmietnika. Zawsze było to dla mnie oczywiste ale jak widzę nie każdy używa swojej mózgownicy :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nic nie kosztuje? Ktoś kto zapłacił za te ulotki na pewno by się ucieszył że większość poszła do śmieciu. Zresztą i tak pewno idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfd
Ludzie rozdający ulotki powinni być utylizowani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest strasznie frustrujaca praca, dorabialam sobie tak kiedys i wiem o czym mowie.. ludzie sypia glupimi komentarzami, niektorzy, szczegolnie baby patrza na ciebie jak na ostatnie gowno. od tego doswiadczenia zawsze biore ulotke i sie usmiechne do tego co mi ja daje, bo po co mam go zniechecac do pracy i psuc mu dzien moimi humorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersja jesteś tak durną cip
Jak to nic nie kosztuje? Ktoś kto zapłacił za te ulotki na pewno by się ucieszył że większość poszła do śmieciu. Zresztą i tak pewno idzie. Myślisz że naprawdę interesuje go to, do kogo mają trafić? Ostatecznie nie ma na to najmniejszego wpływu, Ty zresztą też. Durne pierdolenie, idąc tym tokiem szkoły językowe powinny ustawiać się z ulotkarzami pod szkołami, a producenci garnków pod jadłodajniami, żeby trafiło do tego, do którego ma trafić :o Przez takich ciuli właśnie ten kraj wygląda tak jak wygląda. Psy ogrodnika zasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiieeee
a ja zawsze wezme, usmiechne sie i podziekuje :) oczywiscie nawet na nią nie zerkam i po paru krokach wyrzucam ale nie nawidze takiego buractwa co tylko fuknie i burknie obrazone :O polactwo to wredny narod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×