Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ludzie gapią się na mnie bo jestem blada i nie opalona

Polecane posty

Gość gość

dlaczego ludzi to az tak szokuje?to prawda jestem blada ,bo nie lubie sie opalać i ogolnie jakos mnie slonce nie lapie,ale zeby od razu sie gapic i w dodatku komentować... bez przesady. A jaka jest wasza karanacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest też bardzo jasna, na pograniczu porcelanowej. też mnie słońce za bardzo nie chyta, a ludziom szczęki ze zdziwienia opadają że jestem taka blada.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku tez swiece bladoscia a mam ciemne wlosy do tego i twarz blada, jedynie nogi smaruj****lsamem brazujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez slyszycie jakies glosne komentarze?czy ja mieszkam w na takiej wiosce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulicy nie mowia nic, jedynie znajomi czasem ze co ja taka blada;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no od znajomych slysze też ciagle.. i jak na to odpowiadacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze nie chce miec zmarszczek na starosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry argument;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ładniej i zdrowiej wygląda złota skóra niż taka trupia, na trupiej każdą żyłę widać, siniaki, stopy takie różowe... aseksualne to i tyle. Ale nie znam się bo z natury mam ciemną karnację i się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jako facet jak mam do wyboru dziewczynę z opalonymi nogami albo bladą, to wybiorę opaloną, i nie znam faceta, któremu podobają się blade. Tak jak dbasz o włosy i je farbujesz jak są mysie, tak samo jak jesteś trupia, powinnaś się opalić trochę bo to jest po prostu brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 stopni, upał, a ty blada? To chyba w domu siedzisz cały czas, albo się smarujesz filtrem 50. Nie wiem jak to możliwe że jesteś biała w lecie. A to wygląda dziwnie, więc się nie dziw że ludzie się lampią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blada skóra jest szlachetna a plebs chodzi brudny i ciemny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat zmarszczki są bardziej widoczne na bladej twarzy, wszystko jest bardziej widoczne na bladym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj w tym grajdolku dalej nie kumja ze to szkodzi i wyglada tragicznie festyniarsko to raz skora jasna nie lubi i nie potrzebuje slonca nic na sile mulatkiz siebie nie zrobisz, olewaj debili bo sa nie swiadomi a ty powinas byc dumna:tu gdzie mieszkam wszyscy bladzi i nikt uwagi nikomu nie zwraca a taki ostry solar to wogole kischa i nawet nie widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ciuch wygląda lepiej na opalonym ciele. Na bladym połowa odcieni odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one soe [ostzrzeja sybko a ty bedziesz mlodziutka sama nie lubie miec twarzyopalonej fuj opalenizna to kaszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie widzisz półśrodków pomiędzy trupią cerą z widocznym każdym mankamentem, żyłami itd, a solarą??? Zdrowo wygląda złota skóra, nie spalona. I też nie trupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trupia sliczna bron boze nie kladz zadnej mazi zoltej to jest dopiro tandente ma taka skore i co ma sie palic???na sile???czy powiesic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sinoblade dziewczyny są aseksualne, truposze różowymi stopami, fuuuuj. Żaden but i ciuch nie wygląda dobrze na takiej sinej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mnie rozwala ta moda na robienie sie na sile na mulatke, kiedys tez tak mialam, ale juz mi przeszlo bo nabawilam sie zmarszczek wokoł oczu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie palić na siłę ale pozwolić słońcu trochę opalić trupie nogi to chyba nie grzech i zbrodnia??? TROCHĘ, bezpiecznie, z filtrem (ale nie 50 od razu walić) bo sinoblada karnacja jest po prostu wyjątkowo odpychająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna idiotka ze spranym beretem na punkcie opalenizny... wytłumacz mi jak naturalny kolor skóry może być "niezdrowy"? no jak? :D niezdrowo to może wyglądać ktoś np. z żółtaczką czy anemią, a nie ktoś kto jest naturalnie blady i po prostu nie ulega durnej modzie na opaleniznę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cialo jeszcze ok, ale twarzy sie boje juz opalac, ale nie chce mi sie lezec plackiem i opalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś jest trupioblady to właśnie wygląda jak anemik, nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty masz siny odcień skóry to ci współczuję. Ja mam piękny, mleczny, porcelanowy odcień skóry, który uwielbiam i nie zamierzam tego "skazić" nawet najmniejszą opalenizną. 50-tki używam nieustannie od kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnxx
hahha, w polsce to taka hipokryzja, jak ktos ma naturalnie ciemniejsza skore np. arab, hindus czy turek to zaraz ich nazywaja ''brudasami'' albo ''ciapatymi'' i uwazaja za gorszych z tego powodu a sami dązą by mieć taki odcien skory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie wiesz jak anemik wygląda :O anemik ma właśnie taki dziwny, nienaturalnie wyglądający, słomkowy odcień skóry. jak ktoś jest naturalnie bardzo blady to wygląda po prostu naturalnie blado i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całenocecałednie
boże ja też jestem nieopalona, oglądają się tylko faceci bo zgrabna jestem, nikt się na mnie dziwnie nie patrzy toć opalenizna nie obowiązkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to posmaruj się samoopalaczem jak tak ci to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×