Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie kupujący produkty w Biedronce nie wiedza jak smakuje prawdziwa żywność

Polecane posty

Gość gość

Gownozarcie dla gownobiedy hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedota nie zna różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o sobie :P ? Bo ja akurat zakupów w Biedronce nie lubię i rzadko tam robię, ale np. jogurty JOGOBELLA z promocji smakowały tak samo, jak te kupowane w innych miejscach. Ostatnio skusiła mnie reklama piwa DUBELTOWE MOCNE i też mi smakowało. Przecież część produktów np. kiełbasa z piersi kurczaka Morliny, jest identyczna w każdym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w różnych marketach i w biedroncelu też. Sklep jak sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jedząc markowe produkty będziecie zdrowsi niż jedząc żarcie z biedronki? Czy nie lepiej zamiast ładować kasę w wymyślne jadło przekazać pieniadze na dobry cel, dzisiaj jest tylu potrzebujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz tam kupować skoro wiesz jaka jest smacznego cymbałku niepoprawny motłoszku jesteś gorszy niż biedronkowy śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak będziesz kupować najtańsze żarcie zamiast markowego, to bardzo szybko sama staniesz się "potrzebująca" :P. Znalazła się samarytanka, ratująca innego kosztem własnego zdrowia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kupuje jedziecie w Biedronce , nie ma żadnej różnicy " za jakiś czas "Mam anemię ! :( " Albo rzucacie sie na lepsze jedzenie u znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wszystkich marketach sprzedają syf. Jakiś czas temu w Kauflandzie widziałem keczupy, które miały w składzie syrop glukozowo-fruktozowy. Po co to dziadostwo ładują do jedzenia??? Zresztą była ostatnio afera w Czechach (Polski to też dotyczy), że zachodnie sieci handlowe sprzedają gorszą jakościowo żywność niż w rodzimych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×