Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie nie zwracają na mnie zbytniej uwagi

Polecane posty

Gość gość

Ciągle robię za drugoplanową postać. Momentami nawet czuję się tak, jakbym była niewidzialna. Ludzie stale nie poświęcają mi wystarczająco uwagi i zachowują się tak, jakbym się nie liczyła. Chętnie bym coś powiedziała, ale odnoszę wrażenie, że inni z góry zakładają, że jeśli jestem spokojna to nie mam nic ciekawego do powiedzenia, co mnie blokuje. Denerwuje mnie to, że ciągle muszę być tłem dla przebojowych osób. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bądź tłem dla przebojowych. Zadawaj się z podobnym do siebie towarzystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, mam jakichś podobnych do siebie znajomych i z nimi czuję się w miarę w porządku, ale wiadomo, że w życiu człowiek styka się z różnymi osobami. Inna sprawa, że smutno mi, że ktoś z góry może tak o mnie myśleć... Czy to, że jestem spokojna i mniej mówię czyni mnie mniej wartą uwagi? Dlaczego ciągle tak mało znaczę dla innych? Faceta chyba nigdy sobie nie znajdę, skoro mam tak mały dar przyciągania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiesz kto prowokatorze
mnie przed jednym zatykało, bo idiotkla byłam w dziadzie zauroczona, :D"D teraz kalpy z oczu spadły i moge napluc mu w twarzyczkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wiem, co mam zrobić z tym wszystkim... Otworzyłam się na ludzi - źle, jestem w skorupie - też źle. Ciągle jestem za mało dostrzegana, a co za tym idzie, moje szanse na poznanie kogoś maleją. Nie chce mi się już spotykać z ludźmi, umawiać się, bo nigdy nie gram pierwszych skrzypiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×