Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bloodymarryy

łupież tłusty?

Polecane posty

hej! od kilku miesięcy borykam się z uporczywą dolegliwością, a mianowicie swędzi mnie skóra głowy, przetłuszczają mi się bardzo szybko włosy, na skórze są małe, żółte plamki i najgorszy objaw to nieprzyjemny zapach skóry głowy! zauważyłam go kiedy poruszam głową, jest to zapach jakby łoju, tłuszczy, sama nie wiem... czy to łupież tłusty? używałam Nizoralu i nic, błagam, mógłby mi ktoś pomóc jak to zwalczyć? miał ktoś coś takiego? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dermatolog pomoże. Na forum raczej ludzie złe diagnozy stawiają i ich bym nie słuchała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomocna w walce z łupieżem jest sól z morza martwego karnalitowa . Można ją kupić w grotach solnych Solana lub na solnysklep.pl , mają tam również taką specjalna skoncentrowaną wodę z morza martwego , która tak jak w/w sól radzi sobie z wieloma problemami dermatologicznymi. Można kilka kropli tej wody dodać do szamponu , odżywki do włosów czy balsamu do ciała, lub użyć bezpośrednio na skórę . To naturalny produkt , ale naprawdę bardzo skuteczny i niedrogi . Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×