Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksenia33

łuszczyca na głowie

Polecane posty

Gość ksenia33

Łuszczyca została u mnie zdiagnozowana jakoś półtorej roku temu, była konsekwencją ciąży... Co jakiś czas mi wyskakują na owłosionej skórze głowy czerwone plamki na powszechni których zbiera się złuszczona skóra - nie muszę chyba pisać że to nie wygląda zbyt ładnie :( Chcę się tego pozbyć, a czytałam że to dosyć powszechny problem. Zastanawiam się czy da radę zaleczyć te objawy bez wizyty u dermatologa i specjalistycznych badań? Chodzi mi o jakiś szampon czy coś w tym stylu - kupić coś bez recepty żeby mi pomogło? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale z żołędzi
ta,,, trza sie chyba obcyndolić na łyso jak sie ma łuszczyce w szczecinie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia202
Sa specjalne szampony,ale malo pomagaja.Dla mnie najlepszy elocom w plynie,ale tylko na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia1981
Są specjalistyczne dermokosmetyki którymi możesz spróbować, mój TŻ używa takiego toniku i mu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1994
Roksia: napisz czego ten twój chłopak używa, z ciekawości pytam bo problem także mnie dotyczy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121432456
Roksia: napisz czego ten twój chłopak używa, z ciekawości pytam bo problem także mnie dotyczy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksia1981
One chyba nazywają się "majkels" albo dr michaels czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ksenia
Przede wszystkim idź do dermatologa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczka123
Dermatolog i spytaj o clobex - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smaruj sterydami, ja
łuszczycę leczyłam 3 lata, wydałam tysiące na różne maści min przepisywane przez dermatologów ze sterydami i było tylko gorzej. W końcu kupiłam mydło aleppo z 40% oleju laurowego, po 2 miesiącach ani śladu po łuszczycy a miałam obsypane nią całe ciało, głowę również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smaruj sterydami, ja
http://luszczyca.info/ to forum polecam. Dzięki niemu udało mi się wyjść z tego cholerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfrrtyyuui
Mój facet również ma na głowie łuszczycę. Używa szamponu z dziegciem i płynu sterydowego-ale takiego mało stężonego, nie pamiętam jak się nazywa. Generalnie przetestował 15 różnych maści i płynów łącznie z tymi najdroższymi. Ten który teraz ma kosztuje ok 40zł. Sama mu głowę smaruje regularnie, jak już jest tego bardzo mało i zostaje jedynie lekko zaczerwieniona skóra to profilaktycznie raz w tygodniu tym płynem. Niestety trzeba tego pilnować, jak wyjeżdża w delegacje np na miesiąc w tym czasie ma sporo stresów i jest bardzo zapracowany to momentalnie ma wysyp tego cholerstwa na całej głowie, no i po powrocie zabawa od nowa w smarowanie... Te mocno sterydowe pomagają w szybkim tempie, niestety są szkodliwe i to bardzo. Mój stara się ich unikać po tym jak jego wujek po wieloletnim stosowaniu (też łuszczyca ale bardzo rozległa) musiał mieć przeszczep wątroby z tego powodu. Niby mówi się że nie powinno się tego skubać ale ja mu to ściągałam z głowy i dopiero wtedy smarowałam. Tak za każdym razem aż było tego coraz mniej. Ogólnie nie jest to aż tak tragiczne, trzeba po prostu dbać o skórę głowy regularnie, unikać stresu, wprowadzić zdrowszą dietę. Nie bój się wybrać do dermatologa!Będzie przepisywał różne leki jeżeli nie będą przynosić skutku, ale łuszczyca ma to do siebie że trzeba się "wstrzelić" w ten jeden który ci pomoże, a szuka się na chybił trafił niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apollo11
A ja tam smaruje łepetyne dermovate juz chyba z 10 lat.. mam teraz 26. kosztuje to chyba z 8pln jest na recepte i szybko mi pomaga zadne szampony mi nie pomagaly i wogole i wogole! o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika795
Może ktoś z was skorzystałby z pomocy gabinetów trychologicznych? Moim zdaniem to bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemami skóry głowy. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ .Ich kuracja naprawdę skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym lekiem jest clobex polecam z swojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkoloo
A też słyszałem, że ten szampon jest niezły, jak często można go używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestioner
Używasz go raz, więcej nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenten77
Ja używałem go już dwa razy, po okolo pół roku miałem nawrót i musiałem iść po drugą receptę. Ogólnie szampon jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidiusz3
Używałem clobexu i nim udało mi się na jakiś czas opanować sytuację na głowie. Proponuję jeśli ktoś chce go używać porozmawiać z lekarzem wcześniej z lekarzem bo to silny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pomaga tylko mniejszy stres, jak mam problemy, luszczyca sie nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deasow2
Używam clobex od jakiegoś czasu co kilka miesięcy (miałem 3 nawroty w ciągu 2-3 lat) ale bardzo dobrze radzi sobie z objawami łuszczycy na głowie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankidodo33
Clobex to bardzo dobry szampon przeciw objawom łuszczycy i bardzo mi pomógł, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu łuszczycy mogą pomóc zabiegi karboksyterapii. Karboksyterapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srobex... w ogóle nie widać, że spamujecie, absolutnie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym lekiem na rynku na łuszczycę skóry głowy jest Clobex polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srobex, spamerskie g00wno ty jedno! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor989
Też używam clobex, już kilka razy mi się bardzo przydał. Polecam rozmowę z lekarzem na temat leczenia tym szamponem bo to dość silny lek, trzeba mieć tego świadomość. Niemniej coś co pomoże normalnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używałam tego szamponu, jest super. Bardzo mi pomógł polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironee43
ehhh hejterzy na etacie dają czadu, powodzenia:) smuteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×