Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość156

lutowki! co kupic?

Polecane posty

Gość gość156

witam , chcialabym zapytac mamusie dzieci urodzonych w lutym w co najlepiej sie zaopatrzyc? co sie przydaje a co nie;) bede wdzieczna za pomoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do lutowek 2015 :) tam napewno wytluamcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co i na inne miesiace tyle ze cieplejsze :) z ubranek to jak sama pewnie wiesz ze body z kr.rekawkiem to i tak sie przydadza pod spod :) rajstopki, skarpetki, spodenki, kombinezon, cieple pajacyki moga byc, rekawiczki, szaliczek, czapeczka. A co do innych rzeczy wozek, lozeczko, posciel ze 2komplety, reczniki 2 kapielowe z kapturkiem, 4 pieluchy tetrowe, 2 flanelowe, kocyk jeden gruby drugi np.polarkowy, a z innych takich jak przewijak to musisz sama zadecydowac, wanienka napewno, jakas butelka jedna mala starczy nawet jak bedziesz karmic cycusiem to i tak sie przyda, smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki;) raczej chodzi mi o ciuchy bo reszte to wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro chodzi Ci o ciuchy to moze to napisz? ze tylko o to bo "reszte wiesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
moj synek urodzil sie pod koniec stycznia 2014 i z ubran jedyne co mialam to body z krotkim rekawem i pajace, jak wychodzil na dwor to jeszcze skarpetki, czapke i zimowego pajaca. Tyle. Wszystkie spodenki, sweterki i dresiki ktore dostal nie byly ubrane ani razu. Strata kasy jak dla mnie. Czasem mi mowili ze za lekko ubieram go na dwor ale wozek mial ochraniacz i polarowa nakladke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23.53 skoro pisze ze dzieci ur w lutym to chyba nie ma roznicy jakie kupie lozeczko a wiadomo ze chodzi o ubior! przyszlas wytykac to ja dziekuje , potrzebuje pomocy a nie uwag na temat "jak dobrze napisac temat ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lutym roznie bywa i mam juz troche rzeczy , zastanawiam sie czy sens kupic kombinezon?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
u mnie kombinezon przydal sie jeszcze w marcu z tego co pamietam, tyle ze jak wspomnialam wyzej dziecko bylo ubrane tylko w body i pajaca i na to kombinezon. Jak planujesz chodzic duzo na spacery (ja chodzilam codziennie po 2 razy) to chyba kup. Ostatecznie jak nie chcesz wywalac kasy to kup uzywany- bo bedzie i tak wygladal jak nowy albo ewentualnie zawijaj dziecko w kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość156
znalazlam na allegro uzywany zestaw dla maluszka ale uzywany, pisze jesienno zimowy ale z tego co tam widze to na wiosne wczesna tez duzo rzeczy sie przyda i jest tam kombinezonik ;) do tego jeden juz mam bo dostalam od szwagierki ;) to moje pierwsze dziecko i chcialam zeby jakas doswiadczona mama pomogla takze dziekuje ;) a co do spacerow to jezeli wszystko bedzie ok to chce jak najwiecej wychodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie luty wystaw suty!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasia87
To ja dodam od siebie pomysł na koc polarowy, bo to z pewnością niezbędne zarówno w domu jak i na spacer. W sklepie http://hippo-sklep.pl/product/promoted.html są teraz promocje na koce z bohaterami bajek, więc warto zajrzeć. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×