Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

łzawiące, ropiejące oczko u trzymiesięczniaka... co oprócz SULFACETAMIDUM???

Polecane posty

Gość chloramfenikol
ale to na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
do lekarza i wymaz z antybiogramem zrobić chcasz sama stosować antybiotyki? I do tego ktoś poleca Ci antybiotyk BARDZO TOKSYCZNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antybiotyku i tak nie dostanę bez recepty... jest niedziela... do lekarza mogę jechać jutro więc proszę o pomoc bo oczko ropieje dziś!!!!!!!! czym przemywać??? rumiankiem??? słyszałam sprzeczne opinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloramfenikol
jakos moje dziecko dostalo od lekarza ten antybiotyk, wiec chyba tak bardzo toksyczny nie jest. a na razie to mozesz przemywac rumiankiem (ponoc moze uczulac, mojego nie uczulalo ale g pomoglo) albo po prostu woda przegotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ludzie poczytajcie co lekarze przepisują Waszym dzieciom "Chloramfenikol jest cennym lekiem, jednak ze względu na poważne działania niepożądane w postaci ogólnej jest stosowany wyjątkowo w wypadku zagrażających życiu zakażeń wrażliwymi na ten antybiotyk drobnoustrojami. Toksyczność chloramfenikolu jest wynikiem działania produktów jego metabolizmu na DNA pacjenta. Produkty te powodują zaburzenia struktury DNA i mogą przerywać ciągłość nici."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn urodzil sie z zaropialym okiem i do pol roku tak bylo. Zwalczylismy to dobra WODĄ FIZJOLOGICZNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
dla waszej wiadomości chloramdenikol może uszkodzić szpik i doprowadzić do śmierci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloramfenikol
ale on byl stosowany miejscowo, a nie doustnie i nie sadze, zeby lekarz chcial zabic moje dziecko zwlaszcza w kraju, gdzie 5 razy sie zastanowia zanim wydadza antybotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
a myslisz, że stosowany miejscowo nie wywołuje skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u okulisty
przemywaj sola fizjologiczna i czym predzej do okulisty, maluch moze miec zatkany kanalik lzowy i tego sama nie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikkana
My właśnie przechodzimy przez bakteryjne zapalenie spojówek i akurat u nas sulfacetamid sprawdza się naprawdę rewelacyjnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×