Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie jakieś fajne przepisy na ciasta i inne smakoly

Polecane posty

Gość gość

ki? jestem początkującą panią domu i pierwszy raz będę robiła sama święta. proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,że w necie pełno przepisów, ale mnie nie zawsze się one udają ja proszę o wypróbowane najlepiej ze wskazówkami, jak nie popsuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow! gratulacje mloda :D poszukaj pelno tu przepisow juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u mnie w rodzinie kochaja dzieci: Smaże naleśnikiki, nakładam jeden na drug a każdą warstwę smaruje cienko nutellą, później taki stos przykrywam i wkładam na 15 minut do lodówki. W tym czasie ubijam śmietanę (33%) ale nie dodaje do niej cukru, nastepnie odkładam ją do lodówki i kroje truskawki. Wyjmuje torcik naleśnikowy i kroje na kawałki jak normalny trot. Kładę na talerzach, kazdy kawałek leję ubitą śmietaną, która wyglada jak chmurka, i wrzucam w nią truskawki. a to foto www.facebook.com/photo.php?fbid=673743726008328&set=pb.100001181192049.-2207520000.1414158020.&type=3&theater co prawda nie świąteczne ale coś "innego"' a poza tym przepisy biore często ze stronki "smaki życia", one zawsze mi wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dasz rady zrobic sama swiat bez pomocy, zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluzynkaaa
smaki życia to Gesslerowej strona, też lubię i jeszcze polecam doradca smaku. albo stronkę Beaty Pawlikowskiej, super przepisy ze wszystkich stron świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×