Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie już jakieś plany na wakacje 2014

Polecane posty

Gość gość

zimowa aura sprzyja planowaniu wakacji :) macie jakies plany , gdzie i z kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja własnie myśle ale nie wiem, może ty masz pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez nie mam pomysłu , dlatego pytam na forum bo może ktoś mi cos podpowie :) ja chyba pojade na oboz studencki albo na kilka dni ze znajomymi , tylko nie wiem gdzie , może Grecja , Bułgaria , Francja albo Chorwacja.. we Włoszech i Hiszpanii już bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem planujemy pod kołdrą włóczęgę po górach i bzykanie na łonie natury...❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie studenckie impry nie interesują bo jestem mężatką z dzieckiem i nie wiem co robić we wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powsinoga 1111
Ja zdecyduję się chyba na Bułgarię, Chorwacja mnie nie powaliła z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2014
Poki co Izrael i Islandia juz wykupione... pewnie na jakis dlugi weekend wybiore sie tradycyjnie do Wloch polbyczyc sie na plazy a we wrzesniu albo Wietnam albo Rosja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inny gość
Bieszczady. A jak starczy kasy i czasu, to jeszcze kilka dni w Tatrach. Nic więcej mi nie trzeba do udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoll29
na razie tylko myśle o tym jak dożyć do weekendu i wreszcie odpocząć, wypić kilka pereł export. wakacje jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra_34
w tym roku nastawiam się na zwiedzanie. Mam już wykupioną na lipiec wycieczkę Egipt w przekroju: Hurghada, Luksor, Edfu, Kom Ombo, Asun i Kair. Chyba się same domyślicie, jak bardzo bardzo się cieszę na te wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy bilety do Włoch na tegoroczną majówkę. Ale nie mamy pojęcia gdzie jechać na wakacje :) coś polecacie? Póki co poluję na okazyjne ceny na portalu www.cp-online.pl. To właśnie na tej stronce za bilety dla 4 osób do Rzymu zapłaciliśmy niespełna 800 zł. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,mamy... Wysłać PO-jebów na Księżyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 3 tygodnie Sri Lanka w Maju wypad do Istambulu sierpien/wrzesien w Gruzji listopad/grudzien Dubaj w miedzyczasie i zimowa pora pewnie jakies weekendowe europejskie wypady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizuję obóz dla wszystkich stałych kafeterian. Szybko wpisywać się na listę, liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladimir Wladimirowicz Putin
Krym oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
Nowy Jork we wrześniu. Może też Filadelfia i Waszyngton wyjdzie bo to w miarę blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku Grecja! Jest dużo tanich lotów z Modlina, zarezerwowaliśmy już Saloniki na czerwiec na stronie www.cp-online.pl, szukamy jeszcze noclegów :) był ktoś? może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka844
Wszyscy za granicę jadą a słyszałam że kryzys jest :D A tak poważnie... My mieliśmy jechać nad Polskie morze ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Warszawę. Nigdy nie bylam w tym mieście i chciałabym je zwiedzić. Mąż znalazł niedrogi nocleg na http://www.bwportos.pl/ i ma robić w przyszłym tygodniu rezerwację. Mam nadzieje, że pogoda Nam dopisze i będziemy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Jastarnia, Krynica Morska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granice jezdzi na serio ok. 10 % Polaków, na kafe oczywiscie kazdy.... Nie rozumiem tej mentalnosci, ze wstyd sie przyznac do ciechocinka czy Sopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
wakacje sa cały rok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja w tym roku naprawde jest tania.Ja jeszcze sie zastanawiam miedzy Grecja, Cyprem a Tunezja.Marzyl mi sie Egipt w tym roku.Moze i oklepany ale chcialabym piramidy zobaczyc :-).Lecz sytulacja tam nie ciekawa wiec nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdze za granice na wakacje bo mam gwarancje cieplego morza,slonecznej i cieplej pogody.Nad Polskim morzem to nigdy nie wiadomo.Moze lac caly urlop co w Grecji czy na Cyprze sie nie zdarza.A ja lubie kosci wygrzac na cieplutkim piasku i wchodzic do morza bez cierpienia w zimnej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Grecja albo Chorwacja - te kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamal85
Dwa lata temu pojechałem do Grecji i w tym roku tez tam będę tyle że z innym biurem (podrozenaczasie.pl) no i na Krecie a byłem na Rodos. Bardzo mi się Grecja spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku byłam z narzeczonym w Niechorzu, bardzo fajna miejscowość nadmorska. Zatrzymaliśmy się w hotelu bałtyk www.baltyk-hotel.pl z obiektu schodkami można zejść wprost na plaże. Bardzo klimatyczne i romantyczne miejsce, warte polecenia. W tym roku chcemy pojechać w góry, ale tak koło września. Możecie polecić coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów na wakacje 2014, w zeszłym roku udało nam się trafić na bardzo tanie loty do Portugalii (bilety rezerwowaliśmy na stronie tanieloty-online.pl). W tym roku marzy mi się Grecja, wciąż czekamy na obniżki na lipiec/sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa praca, połowa praktyki, czyli ogolnie rzecz biorac ciagle praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×