Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M00rland

Macie może sąsiada w bloku który gra na pianinie fortepianie

Polecane posty

Bardzo wam to przeszkadza? Czy praca na cyfrowym pianinie z niskim ustawieniem głośności jest dobrym rozwiązaniem aby nie być uciążliwym dla sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
weź kup dom i w piwnicy urządź studio odpowiednio wyciszone. Mam sąsiada, dom obok - kurde, jak bym go chwyciła i powiesiła za wiesz co:D nie no , jest nie do wytrzymania. Sorry wiem że musicie ćwiczyć i wogóle , ale ..... , nie doprowadzajcie sąsiadów do psychozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gram od 25 lat i zawsze w d***e miałam sąsiadów jak oni drą się cąłymi dniami na siebie, dzieciaki sie drą to ja mam mieć skrupuły a to co opisujesz to raczej organy a nie pianino, cyfrowo nigdy takeigo prawdziwego dźwieku nie uzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupełnie mi to nie przeszkadza, zresztą moja córka gra na skrzypcach, a mieszkamy w bloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
ja dbam by sąsiadom nie przeszkadzać więc nie chcę by mnie przeszkadzali. Ale teraz takie czasy zwłaszcza na tych nowych osiedlach że wszyscy wszystkich mają głęboko w poszanowaniu:( nie mogę sie do tego przyzwyczaić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaja, aż tak bardzo przeszkadza Ci muzyka, że ktoś ćwiczy? Zozumiem awantury, krzyki etc ale gdzie niby muzycy mają ćwiczyć? I tak jak napisalaś- zero zrozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją teraz pianina/fortepiany 'cyfrowe' które bardzo dokładnie oddają dźwięk oryginalnego instrumentu, ponadto mają wiele interesujących funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gajga "Mam sąsiada, dom obok - kurde, jak bym go chwyciła i powiesiła za wiesz co" xxx xxx Za co byś go powiesiła? Bo ja nie wiem za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzepolenie na pianinie ,skrzypakch ,trabie powinno byc zakazane w blokach ,sciany sa cienkie, nie mozna wypoczac jak rzepola caly dzien ,wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
widzisz , akurat krzyki dzieci wogóle mi nie przeszkadzają ale strasznie znoszę muzykę , jakąkolwiek puszczaną z radia, czy graną przez kogoś. Głowa mi zaczyna pulsować i jakby zaraz miała pęknąć. Po prostu cierpię i ryczę.:( to koszmar. Tak samo z kapaniem wody albo jak jakiś osioł idzie chodnikiem i odbija sobie piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
jak za co? Za jajca bym powiesiła s*******n********ego a poźniej naglutała mu na ten krzywy ryj za to żenpolenie non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc wszyscy chodźmy na paluszkach i cicho oddychajmy bo masz problemy z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
podszyw! to wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest problem właśnie... my mieszkamy w bloku mamy instrument - organy - ale trochę boimy się sąsiadów...(od niedawna tam mieszkamy)... tylko jakoś ci sąsiedzi nie mają skrupułów oglądać tv do 24 nad moją sypialnią... a muzycy tez muszą jakoś sobie radzić zwłaszcza, gdy to ich praca... ja bym tam mogła mieć sąsiada muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
gość więc wszyscy chodźmy na paluszkach i cicho oddychajmy bo masz problemy z głową. ... ... ależ skąd , tobie nawet młot pneumatyczny by nie przeszkadzał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
ja to bym wszystkich muzyków powiesiła... wiecie za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi to nie przeszkadza, przeszkadzaja mi tylko niewychowane dzieci sasiadow, pianino jest calkiem mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
chyba nie ma na to lekarstwa:D z jednymi się dogadasz z innymi nie. Najważniejsze by chociaż uszanować ciszę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
miłe? oc***ałaś sroko wrednia? mnie jak słysze żempolenie albo huk albo jak ktoś piłke odbija to k***ica bierze i nie moge spać ani się wypróżniać normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn naszych sąsiadów z dołu gra na perkusji :) mają tak wyciszony pokój, że słychać tylko, jeśli zapomni zamknąć okno :) inaczej nawet nie wiedziałabym, że mają jekiś instrument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
dziękuję za uwagę. ja wyczerpałam temat. a podszyw niech się bawi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po drugie my nie jesteśmy aż tak niedogodni żeby nam każdy najmnejszy hałas przeszkadzał typu pianino, dzieci i inne zwyczajne odgłosy, jak to w mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fortepian w bloku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajga
Słuchaj, ale przestrzeń powietrzna na moim ternie jest moja i ja sobie nie życzę cudzych dźwięków, to chyba jest zrozumiałe i każdy to powinien zrozumieć. Jak by u kogoś śmierdziało i smród przechodził do was, to też byście to akceptowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Spilmann czy jak mu tam mieszkał w kamienicy...to tak jakby ichniejszy blok :) w dzisiejszych czasach upierdliwi sąsiedzi nie dopuściliby do rozwoju talentu :D a kiedyś cieszyli się że gościu fajnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie fortepian kretynko , doucz sie bo się ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie przychodzi smrod od sasiadow przez kratki wentylacyjne, zapach dymu papierosow i zapach wywaru miesnego, fajki zniose ale ten wywar to jest koszmar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co zniose awantury psychola na gorze, bo krotko trwaja, potem cisza miesiac, zniose seks bo tez szybko koncza, zniose wszystko co krotko trwa ale nauka na instrumentach to jest koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham muzyke
Gajga masz nadwrażliwy sluch, to się jakos tam nazywa. Tez tak mam, ale ja akurat uwielbiam brzmienie instrumentow na zywo, nawet fałszowanie. Kupilam bardzo stare pianino, dzieciaki moje ciagle plumkaja. Nienawidze za to jak tv jest za glosno. Zwlaszcza jakies kretynskie reklamy. Krew mnie zalewa. Czasem jak wchodzę do moich rodzicow a tam na caly regulator, gdzie jeszcze maja bas ustawiony na maxa, slysze rozchizteryzowany glos jakiejś pseudoaktorki w goownianym typu "anna maria c***jalowska" czy jakos tam, to od razu wychodzę i jeszcze się trzese przez pol godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×