Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macierzyństwo po 30 tce

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do pan które urodzily dzieci po 30 tce . Dlaczego tak " późno " ? Czy żałujecie ze wcześniej nie zdecydowałyście się na dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kogo niby późno?? Dla matki? Dla dziecka? Czy dla społeczeństwa? I co to znaczy późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie pozno? urodzilam majac 31 lat i uwazam ze to bylo pare lat za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam 32 lata...synek 19 tygodni. Dlaczego dopiero teraz....bo na wszystko przychodzi czas. Studia...praca za granica...praca w Polsce...3 letnie małżeństwo i w końcu dziecko. Czy za późno...chyba trochę tak bo pewnie chciałabym jeszcze jedno dziecko i moze byc już z tym rożnie. Na pewno nie wyobrażam siebie dziecka wcześniej bo dopiero teraz jestem w takim momencie życia, w ktorym dziecko jest poważna decyzja, efektem starań. Każdy ma inaczej, ale chyba decyzja na dziecko zawsze wiąże sie z odpowiednim momentem...chociaż podobno nigdy nie ma dobrego momentu....zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z moim obecnym mężem odkąd skończyłam 22 lata, a na dziecko zdecydowaliśmy się dopiero jak miałam 31 lat, a na drugie w wieku 36 lat. Owszem, żałuję, że zwlekaliśmy z tą decyzją, ale jest jak jest i cieszę się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to późno? Nie wiem.. Urodziłam krótko przed 32-mi urodzinami. Czemu nie wcześniej? Po prostu nie byłam w związkach jakichś długich, stabilnych.. Sama nie wiem. Teraz jestem mężatką i dziecko planowaliśmy, ale najpierw chcieliśmy wziąć ślub/wesele i kupiliśmy mieszkanie, bo wcześniej wynajmowaliśmy małą klitkę. Tak wlaśnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 32 lata,bo późno poznałam ukochanego,tak żałuje,przede wszystkim dlatego że mniej czasu spędze z dzieckiem,jakbym je miała w wieku 22 lat to 10 lat dłużej bym się cieszyła jego obecnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaa
Miałam 29lat jak urodzilam córkę i żałuje ze nie zdecydowałam sie na dziecko . Uważam ze lepiej jak dziecko ma młodszych rodzicow.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam tuż przed 31 urodzinami, ja wychodziłam za mąż w wieku 27 lat zupełnie nie czułam, że już czas na dziecko, mąż tak samo...ale już w wieku 29 lat poczułam tykanie zegara biologicznego...czy żałuję teraz trochę tak, bo dziecko ma teraz niespełna 2 lata, a ja czuję że już muszę działać z drugim, nie wyobrażam sobie rodzić po 35 roku życia...każdy ma jakąś swoją wizję i odczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agbr
Ja urodziłam w wieku 34 i 36 lat. Mam dwoje dziecie i ciesze się, że mam. Późno, ale tak sie ułozywło w zyciu. Osobiscie jednak uważam, że lepiej wcześniej przed 30-tką zdążyć, bo więcej siły się ma, a dzieci to ogromny obowiązek i końskie zdrowsie trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×