Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2015

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia

jest już ktoś na maj??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu dziewczyno ty tylko śmiecisz na tym forum, po co zakładasz tematy jak nie jesteś w ciąży? nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonnes
Ostatni okres mialam 29 lipca. Zrobilam rano test i sa!!!! dwie kreski jeeee wedlug kalendarza internetowego termin na 4 maja :D staralismy sie pol roku, a wy ile sie staralyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga4
gosiunia widzę że mamy w ten sam dzień wizytę u gina :D kiedy miałaś ostatnią @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia 204
W pierwszej ciąży moj m uciekł do innej kobiety wrócił jak mały skończył pół roku boję się tego teraz. Miałam też opryszczke moje dziecko urodziło się z torbiele oraz ze stanem zapalnym. Boję się powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia 204
Ja mdłości mam rano:) pierwsze co wstane to witam porcelane. Do hipermarketów nie wchodze bo wiadomo co by tam było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowa torebka
z 13:22 to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olx id ogłoszenia: 110836249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka-mnie tez brzuch pobolewa jeszcze,szczegolnie po intensywnym dniu.dzis niestety bylo tez bliskie spotkanir z sedesem-a mialam nadzieje ze juz po tym..... Brzuch mam juz spory,no ale w koncu jest tam 2lokatorow,musze rozejrzec sie za wieeelka kurtka.narazie przytylam 2kg,waze 64 i jestem dosc wysoka,poprzednio przytylam16i 13kg.teraz 20jak nic,ale karmienie piersia to najlepsza dieta odchudzajaca:-)odliczam dni do usg-juz pojutrze,ale zazdroszcze dziewczynom ktotre sa juz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markor
Część. Pisałam tutaj na początku. Chciałam napisać,że miałam dzsiaj usg prenatalne.dziecko zdrowe.wszystko na swoim miejscu.ryzyko wad bardzo niskie.No i okazało się,że będzie chłopiec.dzisiaj jestem w 12+6 wg usg i om.mam już jednego synka,teraz czekamy na drugiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY adresowane do KOBIET W CIĄŻY, które organizowane są w największych miastach Polski. Zapoznaj się z harmonogramem najbliższych warsztatów i zapisz na listę uczestniczek. Na każda przyszłą mamę czeka gwarantowany upominek i ogromna ilość wiedzy! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY adresowane do KOBIET W CIĄŻY, które organizowane są w największych miastach Polski. Zapoznaj się z harmonogramem najbliższych warsztatów i zapisz na listę uczestniczek. Na każda przyszłą mamę czeka gwarantowany upominek i ogromna ilość wiedzy! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY adresowane do KOBIET W CIĄŻY, które organizowane są w największych miastach Polski. Zapoznaj się z harmonogramem najbliższych warsztatów i zapisz na listę uczestniczek. Na każda przyszłą mamę czeka gwarantowany upominek i ogromna ilość wiedzy! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/ Nie może Was tam zabraknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej dziewczyny to ja ola mysle ze to nienzwykle kichanie ciraz bardziej sie nasila i niemilosierny kaszel , bol glowy i ta krew na piatek mam wizyte u swojego gin . Ale czuuje sie strasznie. A co do spania mam juz spory brzuch i tez mam problem bo jak spie na lewym boku to mi noga dretwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria czemu tekst dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37
Dzieki dziewczyny, wiem, ze najwygodniejsze to te rozpinane, ale ja nawet sie zastanawialam nad materialem czy aby nie za gruby na maj :D Dobrze, ze jeszcze 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowa t
Zwykłe jogurty naturalne też działają na pracę jelit nie tzrena kupowac activii ona jest droga:) odradzam słodzone jogurty (smakowe). Jesli ktoś nie lubi smaku naturalnego jogurtu to warto dodać suszone owece kupione oddzielnie (śliwki, zurawinę, daktyle) co kto lubi:) Ja to lubię na full wypas oprócz owoców dodaję,orzechy, siemię, czasami płatki owsiane górskie (błyskawiczne się nie nadają). A len mielony dodaję do herbaty owocowej smakuje jak kisiel, ale zdrowy;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123r
Ja tez mam mega zaparcia. Ginka kazala mi brac lyzke coloc c ale to tez srednio na mnie dziala. No niby jest lepiej ale jak biore regularnie a z tym bywa problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37
r******** m i wykropkowali ps. mam nadzieje , ze 13 tez moj chłopak bedzie potwierdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
Nick________ wiek _____TP______która ciąża_____pleć/imię onamadzik_________29_____02.05_____1__Mikołaj anndz_____________28_____02.05 _____2___? hebaciana różyczka__29_____03.05_____1___? Nadia30___________?_______05.05_____1__synek Mama Michalka_____25_____06.05______2__synek markor____________32_____10.05______2__syn latema____________ 27_____11.05______1__córcia agata9____________ 27_____11.05______1__syn Anka34____________34_____11.05______4__córcia a_gania____________28_____12.05______2__syn ooleńka____________23_____14.05______1__? Ania8526___________29______14.05_____1__? daria123___________37______14.05_____ 3___x2 koralowa t_________27_____15.05_______1__? Martusia0110_______30_____15.05_______1__? Malina82___________32_____15.05_______2__? Iga4_______________35_____16.05_______4__? Majowniczka2015 ___30_____16.05_______3__córcia Karolinaa89________ 25_____16.05_______1__? Madzia75osć_______39______18.05_______4__? Emilka23__________23_______18.05______1__? Tyna31___________31_______18.05______ 3__córcia malutka0303______23_______21.05_______2__? Mona37___________37_______23.05______1__synek Majgość1__________26_______23.05______1__? Magda_30_________30_______24.05______1__Hania goska781__________36______25.05_______4__Kacper Blanka6 ___________32______26.05_______2__? Fili80______________34_____ 26.05_______2__x2 Livvia86____________?______28.05_______2__? andżela24__________24_____28.05_______2__Marcelek Idris_______________29_____29.05_______2__? She29_____________29______30.05_______1__synek Paulinass__________24______30.05_______1__dziewczynka Ninna2____________ 29_____31.05________2__syn evela888___________26 _____31.05________2__?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
Dzisiaj leci 4 dzień bez wypróżniania, biję swoje własne rekordy ! Zjadłam pyszne śniadania zrobione przez męża, zaraz zapiję jogurtem i może kawą ;\ wie któraś, czy można zrobić lewatywę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania07
Hej :) Mnie ostatnio niepokoją bóle podbrzusza.. Trwa około 5-8 min i na początku jest słaby i robi się coraz mocniejszy, że czasem aż nogi mi odejmuje :( Czy któraś z Was coś takiego odczuwa lub odczuwała? Niby mój lekarz mówi, że wszystko jest w porządku ale ja jednak się martwie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37
ja sylwestra spędzę z mezem i psem znajomych w mieszkaniu :) tu sie nic nie dzieje :o nie ma takich fajerwerków / koncertów jak w Pl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.moje chlopaczki sa ulozeni glowkowo ale lekarz mowi ze moga sie jeszcze przekrecic.jak przylozyl glowice usg do gornej czesci brzucha to byly 4stopki:-) prawy kawaler jest bardziej *****iwy a moze tylko bardziej odczuwam go bo wlazi mi nozkami pod zebra. Dzis lezenia ciag dalszy-ale plusem jest to ze moj maz nauczyl sie dokladnie sprzatac,bo zazwyczaj lecial po lebkach a ja po nim poprawialam-no lubie miec porzadek i nic na to nie poradze.a teraz ja sobie leze przed tv a maz biega z odkurzaczem:-)moja aktywnosc to jedynie przygotowanie obiadu na szybko .milej soboty wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37
Paulinass a my wlasnie lubimy takie ostrzejsze kolory :)tu na ulicach przeważnie ciemne, cos bedziemy musieli wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinass
*Fili to musisz się dotlenić koniecznie, jakiś spacer ..chociaż aura nie zachęca. *Ja myślę, że na tej wizycie doktor zleci mi zrobienie tego testu glukozy czy jak to się tam nazywa:P *Posprzątałam nowe szafki w kuchni- półki, drzwiczki, uchwyty i łazienkę i zmęczyłam się,jakbym cały dom wysprzątała.. masakra, szybko się męczę. Fakt faktem tych szafek jest sporo no ale myślałam, że na więcej mnie stać . Nikt mi nie powie, że ciąża to stan fizjologiczny i wszystko można robić. O nie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×