Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yzzz

makijaż permanentny brwi w salonie Bistor w Poznaniu

Polecane posty

Chciałam się dowiedziec czy ktoś wykonywał już sobie makijaz permanentny w salonie Bistor w Poznaniu? Wykupiłam kupon na Gruponie jakiś czas temu i wkrótce zbliża się termin jego realizacji. Chciałabym poznac Wasze opinie na temat tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_25
W ubiegłym tygodniu po kilku podejściach miałam wykonywany makijaz permanentny brwi metodą piórkową w salonie Bistor. pisze o kilku podejściach, ponieważ pani Olga wykonująca makijaż 3 razy przełożyła spotkanie ( raz z powodu choroby, innym razem z powodu szkolenia, aż w końcu z powodu pękniętej rury w salonie). Nie jestem przesądna, ale powinno dac mi to do myślenia, żeby więcej się tam nie umawiać. Niestety miałam wykupiony kupon na grouponie i pewnie dlatego cierpliwie znosiłam kolejne przekładanie wizyt. No i jestem w końcu po makijazu. Wygladam karykaturalnie. postarzałam się o przynajmniej 10 lat. Brwi są nierówne ( jedna narysowana wyżej i dłuższa od drugiej. Kompletnie nie pasują do mojej twarzy. Makijaż odbył się bez wykonania rysunku próbnego, trwał jakieś 20 minut + 20 minut znieczulenia. Pani wyglądała na bardzo zadowolona z siebie. Natomiast ja jestem załamana. Szukam kogoś kto usunie mi ten makijaż. Drogie panie przestrzegam Was przed tym salonem. Chyba, że któraś z Was chce się oszpecić na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykupiłam grupon na makijaż permanentny w Bistor. Pani kosmetyczna Olga jest nieuchwytna, przekłada wizyty, nie oddzwania itd W końcu nasze umówione spotkanie doszło do skutku, niestety jestem bardzo rozczarowana, brwi nierówne, salon to nie salon tylko kącik w dziwnym mieszkaniudługo by pisać, w skrócie; miejsca, jako „salonu kosmetycznego zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy potencjalni klienci Bistor strzeżcie się tego miejsca! Pani kosmetyczka Olga to naciągaczka. Wyegzekwować od niej wykupioną usługę graniczy z cudem. Moja „przygoda z Bistor i Panią Olgą miała bardzo podobny przebieg jak opisują na tym forum internautki ciągłe przekładanie wizyt itd Kiedy już mocno zdenerwowana próbowałam z Panią Olgą rozmawiać ostrzej, aczkolwiek wciąż kulturalnie, i wyegzekwować usługę za którą uczciwie zapłaciłam, spotkałam się z butą i arogancją. Bardzo nie polecam tego miejsca i tej osoby! Poza tym, jak pisałam wcześniej to nie jest żaden gabinet kosmetyczny tylko kącik z kozetką w mieszkaniu, warunki higieniczne średnie a zabieg jest inwazyjny z tego powodu również odradzam to miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkzndjenhbcfecft :)
terqz narzekacie na miejsce a wchodzac tam co miałyscie na oczach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana!!!
Wczoraj kolejna próba dodzwonienia się do Pani Olgi, w sprawie korekty, oczywiście nie odbiera z numeru, który się jej kojarzy, ale za to nowe numery z chęcią odbiera i nawet potrafi oddzwonić. Potrafi zamykać się w pseudo salonie przed klientkami które próbują wyegzekwować już zapłaconą usługę( korektę) , i oczywiście dzwonią pod drzwiami telefon dzwoni w salonie sms-y przychodzą , a Pani Olgi tam ponoć nie ma, bo jest za poznaniem.Co do salonu nie mam zastrzeżeń i do wykonania, ponieważ ludzie chcą zarabiać i pracować i robią to uczciwie, to nie ma znaczenia gdzie to robią, ale Pani Olga przegina!!!!! Strzeżcie się Bistro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkolada
Jest jakaś możliwosc zwrotu pieniedzy czy co takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkolada
Na szczescie jest opcja odstapienia od tego kuponu ze zwrotem pieniedzy wlasnie sie doszukalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana!!!
A koleżanka nie mogła się umówić ? Czy przestraszyła się nas poszkodowanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugotowana
nie dajcie się nabrać na usługę w BISTRO -zwłaszcza kupioną przez grupon -będziecie olewane i robione w balona -sama to już przeżyłam więc szczerze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkolada
Nie można sie dodzwonic ,od paru dni staralam sie to zrobic i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana!!!
Najlepiej jest zadzwonić z innego telefonu wtedy odbiera i nawet jak nie odbierze to oddzwoni z nadzieją na nową klientkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Sss
Zdecydowanie odradzam, lepiej stracić pieniądze. Brwi miałam robione w ubiegłym roku, niby pigmenty miały być wysokiej jakości, a salon niby taki z polotem i artystami okazał się porażką. Brudno to pierwsze słowo jakie kojarzy mi się z tym miejscem (bo to nie salon tylko zwykły fotel w pokoju w kamienicy). Zero higieny, brak dezynfekcji, brak opaski na włosy, zagłówka jednorazowego itd. Znieczulenie nie działało, jakiś tani krem to był. Brwi wyszły krzywe, całość trwała 15 minut. Rozumiem, że piórkowy idzie szybciej niż cieniowany ale bez przesady! Do tego po kilku miesiącach barwnik utlenił się na czerwono. OMIJAJCIE TEN BADZIEWNY SALON. Mam wrażenie, że w ogóle nie jest legalnie zarejestrowany na takie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalovesme
Przestrzegam wszystkie dziewczyny przed wizytą w tym salonie, szczególnie przed fryzjerem Łukaszem. Na wizytę pojechałam pełna optymizmu, wcześniej korespondowałam z Łukaszem przez 2 tyg (!) ponieważ nie mieszkam w PL, szczegółowo opisałam na czym mi zależy (chciałam zrobić ombre na włosach), zapytałam czy usługa będzie możliwa itp. Zostałam poinformowana, że oczywiście tak, że orientacyjny koszt to 270-300 zł. Zgodziłam się i bardzo tego żałuję!!! Nie mam ani pół ombre na włosach, tylko jakieś okropne grube pasemka ( od 4-6 sztuk) w odległości ok 2 cm od głowy, co wygląda jak jakiś okropny odrost, włosy są fatalnie obcięte, i za to skasowali mnie 350 zł!!!! Dziewczyny, przestrzegam Was!!!! W tym stanie musiałam wrócić do Anglii i chce mi się płakać jak patrze na siebie w lustrze:(( Inny fryzjer powiedział, że to co mam na głowie jest wynikiem totalnej niekompetencji i niewiedzy fryzjera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie polecam wizyty w tym salonie (fryzjer). BARDZO drogo, jak dla mnie wyciąganie kasy. Efekt bardzo mizerny. Są w Poznaniu lepsze i tańsze salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzaaa30
Z tego co się orientuję to w Poznaniu jest dość drogo. Wiem, że moja koleżanka dość długo szukała sprawdzonego miejsca z atrakcyjnymi cenami. Wykonała w końcu brwi w Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej. Bardzo ładnie wygląda i mówiła, że kobieta bardzo fachowo podchodzi do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w Poznaniu nie jest drogo. Akurat wczoraj miałam robiony permanentny metodą piórkową i jestem bardzo zadowolna z efektu. Płaciłam 500 zł za brwi, w tej cenie mam też wizytę/kontrolę za miesiac. I przestań wszędzie rekalmować jakąś Aleksandrę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie w poznaniu makijaz permanentny ?? prosze o wskazanie dobrych salonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią Agatę, która dojeżdza do salonu Beauty Premium na osiedlu Tysiąclecia. Brwi robi perfekcyjnie, oczywiście metodą piórkową Taffy. Jeżeli nic się nie zmieniło to kosztują 500 zł i w tym masz już opłaconą wizytę kontrolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzikuje, czy moze ktos jeszcze kozystal z uslug tej Pani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Urody Magia MM na Piątkowie, makijaż wykonuje wicemistrzyni Polski w makijażu permanentnym - jest doskonała. Trafiłam do niej po nieudanym makijażu w innym salonie. Teraz mam piękne, równe brwi, które wyglądają naturalnie. Dziękuję i polecam wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski nigdy takich rzeczy nie kupuje sie na grupownie - dobra kosmetyczka ma tyle klientów ze nie musi na gruponach sie oglaszac... jezeli ktos szuka kogos z Poznania to ja z calego serca moge polecic Pania Anete Nowak z Grodziska Wlkp ma salon w centrum na Rynku - profesjonalna obsługa niewygorowane ceny... osobiscie mam zrobione brwi a w tym roku skusiłam sie na kreski i usteczka na priv moge wyslac zainteresowanym foto lub odp na kazde pytanie czikita@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinkaa
ja robiłam sobie cieniowanie ust 3d w beauty club. bardzo naturalny efekt aż mi koleżanki zazdroszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultrafanka
Tak jak koleżanka powyżej także byłam w Beauty Clubie , zresztą bylam tam już na kilku zabiegach i zawsze byłam zadowolona. Pani Kasia jest bardzo profesjonalna i nigdy nie zdażyło się żeby zrobiła komuś coś nie tak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaż permanentny brwi robiłam u Pani Alicji Leszyńskiej - studio makijażu permanentnego Imperial ul.Piekary 12 - jestem więcej niż zadowolona - przeprowadziła mnie przez cały zabieg bez stresu wszystko wytłumaczyła i co ważniejsze mam teraz piękne brwi które wyglądają jak z katalogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanujacy sie zaklad robi za takie pieniadze i na gruponie sie oglasza? sorry ale ktos jest dobry i bez grupona ma tyle roboty ze sie nie wyrabia wiec ja osobiscie nie wierze w te komentarze o Beauty Club rozumiem ze panie co robily moga na maila wyslac zdjecia swoich prac przed i po? https://www.groupon.pl/deals/beauty-club-3-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nim zrobicie makijaż permanentny, dobrze poznajcie dany salon kosmetyczny i linergistkę w nim pracującą, poczytajcie na necie opinie, porozmawiajcie ze znajomymi, żeby nie wyjść z brwiami na pół czoła. Moim zdaniem bardzo subtelny microblading brwi wykonuje www.imperial-permanent-makeup.pl , tel.509 180 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Panie wspominają o salonie na ul.Piekary - byłam tam zrobić brewki. Jestem bardzo zadowolona. Pani Alicja wymiata jeżeli chodzi o jakość. Zresztą zanim tam poszłam to poczytałam trochę opinii w internecie i obejrzałam na facebooku prace tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najpierw przeszukałam internet i wybrałam Studio Makijażu Permanentnego w Poznaniu, bo nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii. Szczerze polecam permanentny brwi. Wyglądam rewelacyjnie i jestem szczęśliwa :) Teraz będę robić usta. Poza tym uważam, że jeżeli ktoś ma dobrą opinię i wykonuje perfekcyjnie swoją pracę nie potrzebuje promocyjnych kuponów na grouponie po to żeby przyciągnąć klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego salonu - powiem szczerze, ponoć opinie są różne. Jeśli chodzi o Poznań znacznie lepiej wybrać studio Imperial. Ja z jego usług korzystam już od dłuższego czasu. Alicja Leszczyńska wykonuje microblading brwi, którego efekty są idealne. Co więcej, zabieg jest praktycznie bezbolesny - a to ma dla mnie niemałe znaczenie. Zobacz sobie stronę tego studia, www.imperial-permanent-makeup.pl - moim zdaniem warto iść w pewne miejsce i być zadowolonym z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×