Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Od jakiegoś czas u korci mnie zrobienie makijażu permamentnego oka, na początek kreska dolna, później moze również górna. W zwiazku z tym jestem ciekawa czy któraś z Was zrobiła sobie taki makijaż, czy jestescie zadowolone? Poza tym chciałabym wiedzieć czy to bolesny zabieg i czy pojawia sie po nim opuchlizna oraz jeśli tak to jak długo sie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulica
ile kosztuje makijaz p.ust??? interesuje mnie zrobienie sobie ciut ciemniejszego konturu ust...czy daje to fajny efekt??czy pozniej wystarczy blyszczyk i jest ok??? ile trwa taki zabieg i czy jest bolesny. zakladam ze przy znieczuleniu nie czujemy nic czy po takim zabiegu zostaje jakas opuchlizna i jak dlugo dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiagosia
JA mam zrobione oczy i usta już 2 lata i jest ok, ale nie ma możliwości aby kreski na oczkach były super czarne bo takie są po prostu barwniki a po za tym te barwniki rozjaśniają się od słońca, jast to naturalne(pytałam mojej kosmetolog). Oczy są super, polecam, faktycznie w znieczuleniu nie bolą, z tego co pamiętam czuć lekkie drapanie.Potem są trochę opuchnięte, ale jak po płaczu, spokojnie da się wytrzymać. Natomiast po ustach lepiej mieć dzień lub dwa wolnego bo są mocno opuchnięte (to też jest normalne bo mają dużo histaminy, jak się uderzymy, to też jest piękna opuchlizna).A jak kreski na oku wydają mi się czasem jaśniejsze to idę zrobić hennę i jest ciemniej. niestety słoneczko już trochę rozjaśniło barwniki i zamierzam niedługo uśmiechnąć sie to mojej specjalistki w celu delikatnego przyciamnienia kresek. O brwiach się nie wypowiem bo nie robiłam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiagosia
JA mam zrobione oczy i usta już 2 lata i jest ok, ale nie ma możliwości aby kreski na oczkach były super czarne bo takie są po prostu barwniki a po za tym te barwniki rozjaśniają się od słońca, jast to naturalne(pytałam mojej kosmetolog). Oczy są super, polecam, faktycznie w znieczuleniu nie bolą, z tego co pamiętam czuć lekkie drapanie.Potem są trochę opuchnięte, ale jak po płaczu, spokojnie da się wytrzymać. Natomiast po ustach lepiej mieć dzień lub dwa wolnego bo są mocno opuchnięte (to też jest normalne bo mają dużo histaminy, jak się uderzymy, to też jest piękna opuchlizna).A jak kreski na oku wydają mi się czasem jaśniejsze to idę zrobić hennę i jest ciemniej. niestety słoneczko już trochę rozjaśniło barwniki i zamierzam niedługo uśmiechnąć sie to mojej specjalistki w celu delikatnego przyciamnienia kresek. O brwiach się nie wypowiem bo nie robiłam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
ja usta mam juz ok 2 miesiecy mjest ok ale nie tak jak myslalam ,chyba bym juz sobie nie zrobila bo w sumie i tak nikt nie zauwazyl ,a ja i tak to poprawiam do tego zrobil mi nie rowno wyjechal mi gorna warge poza usta , a oczy zrobilam w tamtym tyg jeszcze sie goja ale tez to najlepiej nie wyglada bo tez kosmetyczka zrobila mi nie jednakowe kreski i wyglada to smiesznie , nie wiem jak bedzie to wygladac jak mi sie zagoi ale jeszcze mi strupki nie odpadly,nie boli to wszytko jak jak sie wydaje zalez jaki kto ma prog na bol ,oczy robilam mi ok 1;30 usta tez tak tylko usta mialam znieczulenie tak wiec nic nie czulam ,oczy byly spuchniete jeden dzien ,ale przynajmniej mozna do ludzi wyjsc a z ustami to lepiej wziasc sobie wolne w pracy bo strasznie to wyglada dopiero po 4 dniach strupki schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napiszcie jeszcze dziewczynki ile kosztuje zrobienie sobie kresek na gornych powiekach.i jak to wyglada,czy tak jak robienie tatuarzy???no i gdzie najlepiej zrobic? kosmetyczka,kosmetolog,lekarz chirurg plastyk,sama nie wiem...moze jakis inny fachowiec.no bo czy taka zwykla kosmetyczka bedzie to umiala super zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kreske gorna na powiece wyglada super nic nie bolalo wydaje mi sie ze to zalezy od sprzetu i igly ja czulam delikatne smyranie,opuchlizny nie bylo widac moze delikatnie przy zamykaniu oka mozna bylo wyczuc...to wszystko zasluga mojej kosmetyczki jest niesamowita!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam niedawno makijaz oka-krski na gorze i na dole,z tym ze te dolne wygladaja nie jak kreski tylko jak zageszzcenie rzes tzn : oko jest wyraziste nie mam jednak efektu wieziennego. brwi rowniez mam zrobione i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona .rano gdy wstaje to wygladam dobrze-niedlugo zrobie sobie makijaz ust-niestety teraz mnie za bardzo bolalo i musialam zrezygnowac.dodam jeszcze ze makijaz wychodzi bardzo naturalnie ale tylko gdy robiony jest nowszym sprzetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agad
ja miałam wczoraj robiny makijaż górną i dolna kreske.usta tez sobi zrobiłam .mezowi bardzo sie podpba ja jeszcze ni mogę sie oswoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agad
nie bolało ale trzeba jeszcze korekte zrobi. najładnijsze usta sa z wypełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim zainteresowanym! W ubiegla sobote zrobilam makijaz ust. Balam sie jak cholera, bo bez znieczulenia nie chcialam, ale namowily mnie panie. Okazuje sie ze nie jest bolesny. Nie znieczulila mi ust nawet mascia a ja czulam jedynie drapanie i od czasu do czasu niezbyt bolesne uklucie. Mysle, ze oczy bola bardziej, ale wtedy uzywa sie chlodzacych masci. Nie bojcie sie dzieczyny, bo to raczej dyskomfort niz bol. Jestem bardzo zadowolona, mam teraz usta takie jak zawsze chcialam. Spokoj swiety z malowaniem, zadnej opryszczki i nie musze zupelnie niczego poprawiac. Zaplacilam 850 zl kontur z wypelnieniem, bo chcialam drozej. Czasami tam gdzie taniej uzywaja gorszych farb! Pytajcie jesli chcecie, chetnie odpowiem na Wasze pytania. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOO
Maja też chciałabym zrobić z siebie boginie Proszę napisz ale w jakim mieście robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOO
Maja wielkie dzięki wpisałm Twój numer.Obecnie myślę o ustach ,ale troche mi nie na rękę Gliwice. Jeśli możesz opisać cały zabieg to byłabym wdzięczna(jak wyglądał ile trwał każdy szczegół. Tymczasem pozdrawiam i wyjeżdżam na święta . Odezwe sie po sylwestrze jak wrócę Pogodnych świąt i do siego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
CZy ktoś mi powie ile kosztuje makijaż parmamentny BRWI i gdzie ??? 21:23 Sweet Dreams dziekuje, najlepiej okolice warszawy Ceń słowa, każde może być twoim ostatnim !!! http://www.pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl/ 17:14 tama To chyba koszt coś około 600 zł, ale nie warto oszczedzac a zdecydowanie polecałabym iśc w dobre miejsce, podobno takim jest studio Sharley w warszawie 13:43 Sweet Dreams 600 zl mowisz, moze jakoś nazbieram oby noi oby to bylo takie dobre miejsce Ceń słowa, każde może być twoim ostatnim !!! http://www.pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl/ 13:44 Sweet Dreams mialo byc no i Ceń słowa, każde może być twoim ostatnim !!! http://www.pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
Witajcie, Ja wykonuję makijaż permanentny u siebie w Studiu w Wodzisławiu Śl. dla zainteresowanych podajęcennik: Brwi 600-800zł - cena uzależniona od wyglądu brwi tzn. czy są czy wogóle ich nie ma Oko 400 góra i 400 dół Usta 500 kontur i 500 wypełnienie Dla zainteresowanych służę informacją. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violadd>>> tzn. jak to są czy ich nie ma? ja mam, ale bardzo delikatne,jasne, raczej rzadkie, no do krzaczorów to mi duzo brakuje i powiedz proszę czy przy moich delikatnych jasnych brwiach po makijazu permamentnym często muszę robić sobie henne? i zapytam jeszcze o coś poki mogę ;) slyszalam ze makijaz permamentny bardzo często na brwiach zmienia odcien, np. z czarnego robi sie jakby fiolet, albo zielony odcien:O to mowila mi kosmetyczka no i w ogole jak sobie zrobie taką henną (kupioną w sklepie a nie u kosmetyczki) to faktycznie na drugi dzien zamiast czarnego odcienia mam jakis dziwny ciemny fiolet :O od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresEczka
To ja sie podziele swoim doswiadczeniem. Od dawna nosilam sie z zamiarem zrobienia makijazu trwalego... no i w koncu zrobilam:) Zdecydowalam sie na kreski gorne koszt 400 zl. Tydzien przed zabiegiem zrobilam sobie henne, bo po zabiegu lepiej nie meczyc rzes tuszem ani henna. 10 minut przed zabiegiem linergistka nalozyla mi na powieki zel znieczulajacy. Potem zabieg. Sam w sobie nie byl bolesny, ale niezbyt przyjemny. Wkluwana igla lekko szczypala skore. Trwalo to z 20 minut. Potem na oczach mialam kompres lagodzacy. Bezposrednio po wyjsciu z gabinetu nie mialam zadnej opuchlizny i moglam pokazac sie ludziom:) Kreska byla bardzo wyrazista. W domu przykladalam zimna lyzke i kostki lodu :P Po tygodniu mialam bezplatne uzupelnianie, bo skora zluszczala sie nierownomiernie. Teraz po kilku miesiacach kreska jest blada, ale nadal widoczna. Pewnie zdecyduje sie na poprawke, ale to za jakies 4 miesiace. Ogolnie jestem zadowolona i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
witajcie, Odpowiadając jeżeli masz jasna karnację , jasne brwi to bardzo ładny jest odcień oliwkowy świetnie wychodzi po zejsciu strupka , jeżeli bedziesz miała dobrze zrobione brwi tzn przynajmniej godzinę jeżdżone po skorze to będziesz miała makijaż przynajmniej na dwa lata jeżeli do tego dojdzie jeszcze poprawka po okołu 3 tygodniach. Oczywiście trzeba robić makijaż permenentny wysokiej jakości sprzętem wtedy nie ma problemów pdt. nierónomierne schodzenie koloru , gduyż nowoczesne sprzęty to sprzęty komputerowe i same wyczuwaja grubośc skory.No i nie bez znaczenia jest fakt dobrej jakosci barwnikow nie rozcieńczanych z wodą wtedy na pewno będziemy mieć świetny kolor Jeżeli chodzi o zmieniające się kolory to moje barwniki nie zmieniają się na skórze czarny jest czarny a oliwkowy jest oliwkowy no a z brązem generalnie sie njie szaleje tzn. lepiej jest wybierać ciemne brążzy nie rude bo moze być przy schodzeniu koloru jasny brąz - a tak wogóle jeżeli robi sie barwnik do brwi to poźniej nie ma takich histrorii a jezeli zrobiomy brwi barwnikiem do ust np. to będzie problem i wtedy mozemy mieć dziwny kolor a z brwiami jeżeli nie ma tzn. nie masz brwi tylko codziennie malujesz sobie kreski kredką to wtedy u mnie kosztuje to 800zł.Na koniec trzeba pamiętać o najważniejszym aby linergistka otwierała kadridż z igłą przy nas inaczej nie mamy pewnosci czy jest to igla uzywana czy nie:) pozdrawiam violadd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
sweet- to jest tak , ze jeżeli są faktycznie rzadkie brwi to pop zrobieniu makijażu oczywiscie jeżeli nie bedzie za ciemny to myślę , ze nie będziesz musiała robić henny no chyba , zę masz bardzo jasne ale biorąc pod uwagę fakt , iz będziesz miała podkład z jakiegoś koloru na skórze to robiąc hennę np. raz na dwa miesikace i tak nie bedzie ci widac tych jasnych wlosków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????????????? Ja nie mam zaburzonego poczucia wlasnej wartosci, mam swietnego partnera i makijaz permanentny. No ale wlasiwie tobie nie mam co do opowiedzenia! Do innych zainteresowanych: Mam makijaz oczy, brwii i usta wypelnione. Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz jak zrobilam brwi to niesamowicie bolalo (bez znieczulenia) i bylam niezadowolona. Po 4 miesiacach brwi prawie znikly i znalazlam inna specjalistke, ktora mi zrobila wszystko. Nie bolalo nic. Ona daje znieczulenie w postaci okladu nasaczonej watki w jakims plynie (ma dobrego znajomego lekarza), gdzie skora jest przez jakis czas znieczulona. Po zabiegu wygladam jak czlowiek, moge wychodzic na ulice, zero opuchlizny, podbitych oczu. Raz do roku powtarzam zabieg dla odswierzenia barw, za 30 % ceny. Niestety nie moge wam pomoc w sprawie adresu, bo mieszkam za granica. Lepiej wydac troche wiecej kasy i zrobic to u specjalisty. Mam znajoma, ktora byla szokowana cena ktora ja zaplacialam. Sama zrobila sobie gdzies indziej oczy i jak ja ja zobaczylam to sie wystraszylam. Jak z wiezienia, i tak ma do dzisiaj. Ps. Ten makijaz to jest moja najlepsza inwestycja, zaraz po operacji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
Witaj, Jeżeli masz brwi 6 lat to znaczy , że masz go napewno w skórze właściwej te nierówomierne schodzenie jest zasługą złego sprzętu lub mocnego dociskania igły do skóry jeżeli chodzi o te czerowne ślady to nie mam pojecia co to może być.Nie wiem jak ciemne są twoje brwi ale ja usuwam bawrnik ze skóry jeżeli oczywiście jest w naskórku , jest to bardzo bolesne gdyż trzeba rozdrapać całe brwi do krwi , zeby wyciągnąć kolor. Na twoim miejscu poszłabym do tego gabinetu ( jeżeli masz oczywiście dowód zapłaty lub oświadczenie , które powinnaś była podpisać ) i porozmaiwała o sposobie usunięcia tego koloru.Osoba , która wykonuje makijaż trwały ponosi odpowiedzialność za to co robi.Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka robiła sobie makijaz brwi za drogie pieniądze w renomowanym salonie w Berlinie. Bylo to 6 lat temu. Brwi miała brazowe, miały zejść po 2 latach- a teraz ma czerwone- nie czerwonawe tylko czerwone- wygląda przeokropnie. Do tego zmienił jej się przez te kilka lat kształt twarzy i te brwi ma jakoś w innym miejscu niż jej włosy rosną. Ja sobie zrobilam 2 lata temu kolorem \"lava light\"- podobno najlepszy dla blondynek. Rok było super, ale teraz też mi wylazi jakieś różowawe cholerstwo. Myślałam, że jak one będą schodzić to się po prostu będą robiły coraz jaśniejsze, a nie zmienią kolor i będę wygladać jak klaun. Dobrze, że istnieją kredki, którymi mogę to zamalowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_Mac
Prosze podajcie mi adres dobrej linergistki w Warszawie. Jestem zdecydowana na makijaz ale jak do tej pory nie znalazlam nikogo....Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaries
Zrobiłam parę dni temu makijaż permanentny ust,jestem załamana.Popełniłam ogromny błąd.Nie planowałam takiego makijażu,mam ładne ale blade usta,widziałam parę osób z makijażem ust i podobały mi się.Koleżanka mnie namówiła,jest b.zadowolona a cena była promocyjna,ponieważ wypełniać miała praktykantka a kontur specjalistka.Dziś wiem,że poszłabym do najdroższego salonu,wcześniej robiąc dokładny wywiad.Przeczytałam,że makijaż jest bezkrwawy,mi leciała miejscami krew,nikt specjalnie nie interesował się czego ja chcę,inaczej mam zrobione jak narysowałam,bo poprawiałam po tym co kosmetyczka namalowała,lewa do prawej strony jest nieproporcjonalna.Za 3 tyg. mam iść na poprawę.Proszę doradźcie jak rozmawiać z kosmetyczką,żeby poprawiła to dobrze,wolałabym u innej to poprawić ale tak z zasady jak i braku funduszy nie zrobię tego.Jeszcze jedno czy mogę udać się już po 2 tyg.na poprawę?Dolną wargę mam zrobioną za dużą,da się zmniejszyć?Jeśli użyje się w tym celu barwnika zbliżonego do skóry,to czy przy opalaniu nie będzie różnicy?Bardzo proszę o szybką radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaz
Po zabiegu usta moga byc mocno opuchniete a kolor bardzo intensywny. Proponuje poczekac do korekty i wtedy poinformowac linergistke z czego nie jestes zadowolona. Kolor jak rowniez powstala asymetrie mozna skorygowac. Powodzenia! http://www.makijazpermanentny.jasky.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
do emi mac:) gabinet sharley w Warszawie robi ładnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panie z Warszawy zapraszam na makijaże permanentne do mojego gabinetu. Mam wysokiej klasy, nowoczesny, najszybszy na świecie sprzęt. Do 250 uderzeń na sekundę. Skraca czas wykonywania makijażu jak również ból o ile w ogóle wystąpi. Zasługą prawie bezbolesnej usługi są niezawodne znieczulacze. Gdyby ktoś zechciał uzyskać więcej informacji zapraszam na stronę internetową www.makijazpermanentny.com.pl lub www.linermed.pl Pozdrawiam Justyna Jacewicz 505 025 442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×