Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Witam jak w temacie, chcialabym zrobic sobie kontury ust ale nie mam zielonego pojecia gdze w wawie warto isc? moze jakas dziewczyna by mi cos plecila? i e musza byc to ceny z gornej polki wystarczy ze sredniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggga
Salon Sharley w W-wie. Jestem po i jestem b.zadowolna! polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam kreski w Sharley`u i jeszcze wiele razy tam wrócę, polecam.Najlepsze linergistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_20
Kogo polecacie dziewczyny w Sharleyu? Chodzi mi o jak najbardziej naturalny efekt makijazu permanetnego ust.Nie tak,zeby wygladal jak na scene do teatru albo do cyrku ;)Kto tak naturalnie robi i oczywiscie bardzo dokladnie i rowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
SHARLEY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajstra
A w Łodzi? Robił ktos? jaki jest efekt? Gdzie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Koralik
Moja siostra robiła w 15-115 (to na alejach jerozolimskich) usta i bardzo fajnie wyszły. Wyglądają naturalnie, kolorek ok :-) Ona miała zanik czerwieni wargowej. Niestety siostra nie pamięta imienia pani, która jej ten makijaż robiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam P.Agnieszkę z C.H.Land z La Como robiłam usta z cieniowaniem i jestem zachwycona, są śliczne naturalne, a co najważniejsze nic mnie nie bolały bo pani nałozyła mi super znieczulacze 4rodzaje i nic nie czułam zagoiły mi sie w 3dni i juz sa piękne.Polecam bo szukałam długo dobrego gabinetu i osoby i barwników oraz sprzetu i znalazłam własnie tu ta pania , również z polecenia innej pani ktora tez u pani Agnieszki robiła brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam P.Agnieszkę z C.H.Land z La Como robiłam usta z cieniowaniem i jestem zachwycona, są śliczne naturalne, a co najważniejsze nic mnie nie bolały bo pani nałozyła mi super znieczulacze 4rodzaje i nic nie czułam zagoiły mi sie w 3dni i juz sa piękne.Polecam bo szukałam długo dobrego gabinetu i osoby i barwników oraz sprzetu i znalazłam własnie tu ta pania , również z polecenia innej pani ktora tez u pani Agnieszki robiła brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z całą pewnością polecam Panią Martę Kożuchowską. Zobaczyłam makijaż wykonany przez nią u mojej koleżanki i jej mamy. Koleżanka ma zrobione usta i wyglądają super. Są bardzo naturalne. Jej mama ma dykretne kreski między rzęskami. Ja postanowiłam wyrównać i troszkę powiększyć usta. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Kolor został dobrany idealnie. Teraz skuszę się chyba na kreseczki :)) To wciąga :)- gdy jest dobrze wykonane:) Aha, zabieg robiłam w salonie Shine na ul. Ptasiej. Pani bardzo miła i umie doradzić :) polecem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w salonie Afrodyta w bluecity, polecam. Makijaż bardzo równy, delikatny, całkowicie naturalny wygląd. Może nie jest najtaniej, ale za to bezpiecznie i profesjonalnie: http://www.afrodytasalon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa30
Ja polecam P.Agnieszke Mróz z studia beauty clinic w c.h.land robiłam brwi i usta i jestem bardzo zadowolona wyszły idealne tak jak chciałam , naturalnie co dla mnie najważniejsze jest,pełen profesjonalizm Polecam www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_a
Makijaż w salonie urody p. Anny Zajdel przy Merlinniego : http://www.zadbajosiebie.com.pl/oNas.html KRESKA GÓRNA 350 zł KRESKA DOLNA 350 zł BRWI 550 zł USTA 700 zł BRWI + KRESKA 750 zł USTA + KRESKA 900 zł KRESKA GÓRA + DOLNA 500 zł Nie jest wcale tak, drogo, no i maja zniżki dla stałych klientów oraz zniżki miesięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
Witam mam do oddania zniżki na makijaż permanentny brwi i ust -200zl oraz przedłużanie rzęs -100zł w profesjonalnym studio w warszawie www.ekawaii.pl Dla chętnych podaje maila paulajla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny zawsze mi się bardzo podobał jednak z nim trzeba bardzo uważać żeby trafić na osobę, która zrobie to naprawdę profesjonalniem inaczej zepsuje nam twarz bardzo poważnie. Rozmawiałam kiedyś z kosmetyczką i powiedziała mi, że z makijażem ust to trzeba uważać bo pigment wypłukuje się nierównomiernie zawsze na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wantir
Trzeba uwazac gdzie sie robi to na pewno, ja na przyklad w wawie nie znalam zadnego dobrego miejsca dlatego pojechalam do Wroclawia, do Keramedu, ktory polecila mi kolezanka. Makijaz permanentny to bardzo wazna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele dobrych opinii słyszałam o Instytucie Urody New Look. Mają w branży bardzo dobra opinię, wiele osób ich poleca, głównie ze względu na bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników i nowoczesny sprzęt. Podobno taki zabieg jest u nich tańszy, niż w innych miejscach. Wydaje mi się, że Warto wziąć ich pod uwagę, przy wyborze salonu, który takie zabiegi oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiedzę, że miejsc, gdzie można wykonać taki makijaż jest naprawdę dużo. I teraz pytanie na który salon się zdecydować?? Ale mam jeszcze do was pytanie, bo wiem, że tego typu makijaż utrzymuje się od 3 do 5 lat, ale ile taka przyjemność kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam Salon kosmetyczny La Grace. U nich na stronie, pod adresem http://www.lagrace.pl/zabiegi/makijaz_permanentny_warszawa.html jest to fajnie szczegolowo opisane. Naprawdę, ta, co robi ten makijaż to artystka... Teraz mają 10% zniżki. Wszystkie aktualne ceny mają zamieszczone w cenniku na swojej stronie. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa23
Czy warto zrobić kreski górne w new look? czy ktoś coś słyszał o tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just y .
Ja robiłam górne kreski przed wakacjami w Spa Ce-Ce w Warszawie i jestem zadowolona, bardzo fajnie wyszło :) Ceny mają ze średniej półki, ja płaciłam 500zł za kreski więc chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie szukam informacji na ten temat. Do tej pory dowiedziałam się, że najlepsze szkolenia są przeprowadzane w Centrum New Look właśnie w Warszawie. Wydaje mi się, że to dobry trop, jesli chodzi o poszukiwanie dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tat123
Witam, a ja polecam panią Agnieszkę Mróz robiła mi delikatne kreseczki oraz usta jestem bardzo zadowolona wyszły od razu idealnie , nic mnie nie bolało miałam znieczulone oczy kroplami i nic nie czułam, naprawde warto robic taki makijaz bo duzo lepiej sie wyglada i nie trzeba juz obowiazkowo sie malowac.Bardzo polecam miałam robione long-time-liner www.kosmetyczka.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordeczka2
A ja robiłam makijaż permanentny, konkretnie usta i brwi w Instytucie Lavender w śródmieściu na Ptasiej. Dziewczyna wykonujaca mi zabieg chyba po to sie urodzila zeby robic makijaz. Mozna sie targowac o rabaty. Goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania005
Witam, ja polecę panią Anię Zajdel. http://zadbajosiebie.com.pl/ Zrobilam sobie u niej kreseczki pod okiem, brwi i usta. Balam się początkowo, że będe wyglądała sztucznie, jednak pani Ania kreski poprowadziła bardzo subtelnie, w zasadzie podkreslają one urodę, nie rzucają się w oczy. Zabieg nie trwał długo, widać wprawę i profesjonalizm stylistki, takze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×