Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika_Mon

Makijaż permanentny, modelki na szkolenia?

Polecane posty

Gość Monika_Mon

Czy byłyście kiedyś na makijażu permanentnym wykonywanym podczas szkoleń? Niedawno dowiedziałam się , ze coś takiego istnieje - koleżanka z pracy poszła na taki zabieg do centrum Biotek (Warszawa) i sobie chwaliła. Teraz widzę, że znowu ogłaszają na fb, że potrzebują modelek i zastanawiam się czy się nie skusić, bo cena jest bardzo atrakcyjna. Czy któraś z Was brała udział w takich szkoleniach? Ta koleżanka mówiła mi, że u to był kurs dla doświadczonych specjalistów, po prostu poznawali nowy sprzęt i metodę, nie były to przypadkowe osoby z ulicy. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie poszła- po pierwsze nie chciałabym, żeby 20 osób sie na mnie gapiło jak sroka w gnat, po drugie- jakbym chciała zrobić taki poważny zabieg, to bym starannie wybrała kosmetyczkę, zasiegnęla opinii wśród znajomych i w necie, wybrała najlepszą wg mnie ofertę i specjalistkę po długim namyśle, zamiast kierować się głównie ceną i później płakać. Oszczędność może byc pozorna jak trzeba będzie popraiwać albo wywabiać pigment..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Mon
Ale nie, to właśnie nie jest 20 osób, ta moja koleżanka mówiła, że były to tylko 2 linegistki, szkoleniowiec i 2 modelki (w tym ona). To nie jest jakiś pokaz dla szerszej publiczności. Wiadomo, że może przyjemniej byłoby 1 na 1, ale z drugiej strony nie m tu tłumu, a oszczędność kasy jest spora. A co do jakości to z tego, co czytałam to to miejsce ma całkiem dobre opinie, więc nie jest to jakieś przypadkowe miejsce. Ahh muszę się jeszcze nad tym zastanowić, ale chyba już sie nakręcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, byłaś na makijażu na szkoleniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione usta jako modelka w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego w Koszalinie, aleksandragorecka.com. Modelka pracuje pod okiem trenera i asystentki, dlatego nie jest to tak ryzykowne jak może się wydawać. Wiele osób boi się, że kursantka coś zrobi nie tak, ale jak ma się ciągłą asystę eksperta, to zabieg jest bezpieczny. W Instytucie trenerem jest Aleksandra Górecka, na jej szkoleniach są max. 4 osoby. Polecam. http://aleksandragorecka.com/galeria/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Mon
Zdecydowałam się, ale makijaż będę miała robiony na początku stycznia, więc dam znać po zabiegu:) Zapisując się rozmawiałam z panią, która prowadzi szkolenia i potwierdziła, że nie na szkoleniu nie będzie tłumu. Będą to dziewczyny, które zmieniają metodę na biotek, więc wszystko się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Mon
Dziewczyny, jestem już po zabiegu i muszę powiedzieć, że było bardzo komfortowo i profesjonalnie ;) Panie wiedziały, co robią a dodatkowo wszystko działo się pod okiem p. Oli, szkoleniowca Biotek. Efekt bardzo mi się podoba, niedługo idę jeszcze na korektę (robi się ją zawsze, to jest już w cenie zabiegu). Spokojnie mogę polecić wszytskim te zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2829
Ile płaciłaś jako modelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam jako modelka w styczniu w Black Tiger na świetojańskiej w Gdyni ,fakt faktem jest to robione tam pod okiem niby znawcy ale niestety ja sie zawiodłam ,to co zrobiła mi ta praktykująca pani to szczyt wszystkiego najgorsze jest to ze ci fachowcy ktorzy to robią nawet po niej nie poprawili tylko stwierdzili ze jest dobrze a tak naprawde nie wyszło nic dobrze Robila mi kreske górną po ktorej mam cień w kąciku zewnętrznym bo zapewne tam jej sie reka obsuwała (katastrofa) kreska jest krzywa i dodam ze niebieska!! robili mi brwi praktycznie efektu nie widac oprócz jednej krechy przechodzacej przez środek brwi ,usta pomyłka całkowita zero efektu!!! tyle bólu a nic nie widac Oj przepraszam widac wielką katastrofe po prawej stronie oka wyglada jak bym miała siniaka I ja głupia płacilam za to 300zł NIGDY WIĘCEJ!! Byłam rowniez w Cosmo Medica w warszawie na szkoleniu z zabiegow Happy lift To jest ściema.czekalam w poczekalni i dwie lub trzy panie przede mna dyskutowaly ze przyjechaly na nici PDO Happy lift po czym okazalo sie ze ich nie ma.Zamiast tego wciskali im zreszta mi rowniez zabiegi oczywiscie duzo drozsze ktorych nikt nie potrzebowal!!Organizacja katastrofa !!!Najpierw zapraszaja na szkolenia modelki ktore de facto placa za zuzyte materialy zapisuja ludzi na terminy pytajac sie predzej na jaki zabieg,wiec logiczne jest ze powinni miec tyle materialow aby starczylo Tylko z tego co wiem to nici Happy Lift nie posiadali juz w sobote.Co jeszcze dodam po wejsciu do gabinetu podejscie do klienta katastrofa jakby z wielka łaska mieli cokolwiek robic,poza tym w moim przypadku bylam na konsultacji w renomowanej klinice i zasugerowano mi zabieg Happy Lift a tam stwierdzono ze nici nie ma a poza tym mi nie sa potrzebne bo jestem za mloda ale linie żuchwy moga mi zrobic i botoks Wyszlam stamtad bo sluchac tych bzdur nie moglam.Szkoda tylko czasu i kasy na paliwo w moim przypadku 300km w jedna strone.A o dziwo w innej klinice(prawdziwej klinice) zrobili mi to o co prosilam.Dodam ze ta wiadomosc rozesle na wszystkich portalach gdzie pojawia sie nazwa Cosmo Medica aby przestrzec ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasana
A propos tematu agencji modelek, ze swojego doświadczenia mogę polecić agencję modelek DNA http://dnamodelki.pl. Nie wybierajcie małych firm, w których dostaniecie jedno zlecenie, nie musicie stawiać od razu na międzynarodowe agencje, ale na pewno wybierajcie duże i doświadczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam Wam serdecznie odradzić Cosmo Medica na Żytniej. Miałam tam wykonywany zabieg leczenia bruksizmu podczas szkolenia. Botoks zamiast w żwacze został podany w okoliczne mięśnie czego skutkiem jest zniekształcona twarz w trakcie uśmiechu. Na konsultacji 2 tygodnie po zabiegu usłyszałam, że cytuję "zdarza się" i nic już z tym nie mogą zrobić. Nie poczuwają się do odpowiedzialności. Lekarze prowadzący szkolenia powinni być fachowcami w swojej dziedzinie (tak sądziłam), jednak okazuje się, że są partaczami szkolącymi kolejnych partaczy. Serdecznie przestrzegam, zastanówcie się czy warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałam w innym temacie, ale się powtórzę: po co płacić za brwi, usta czy kreski 1000zł jeśli można mieć je za 200zł jako modelka na szkoleniu? Często efekt lepszy bo patrzy parę osób i efekt musi być dobry. Jak napiszecie do oblugaakademia@interia.pl to wam zrobią taki makijaż. Pozdrawiam myslących jak ja  😁😀😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×